Dragon Riders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte v Liokkë!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ave-Durn

Goto down 
+2
Laivindil
Arachmyd
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Zoe Evangelia Blakeová
Dračí Jezdec
Zoe Evangelia Blakeová


Jméno postavy : Zoe Evangelia Blakeová
Jméno draka : Palëdis

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime20.05.12 11:25

Palëdis: Když na ní velký drak promluví,tak je ráda že jí dal za pravdu a pyšně tak narovná své tělo,aby všem svou krásu ukázala. Je ráda že s ní už zase mluví hadí dráček, ale nelíbí se jí, že jí jen tak odbyl. Naštěstí při jeho š'touchnutí pozná,že si chce hrát,proto pokud jí to Zar dovolí a neuskočí, tak mu skočí po konci ocásku a ožižlá mu ho.Pak na celé jeho tělo skočí svým vlastním, avšak pokud jí to Zar nedovolí a uskočí, tak maximálně spadne na čumák do trávy.

Zoey: "V táboře?V jakém táboře?" Poprvé se ho zeptá na otázku a podívá se na něj. Pak se začne věnovat velkému drakovi,jemně mu pokyne hlavou."Děkuji za tvé přivítání,je mi ctí že jsem se mohla stát Palëdisinou jezdkyní"Očkem se koukne po Palëdis,která právě chce skočit na Zara a vyčkává co ten přerostlý had s křídly udělá.
Návrat nahoru Goto down
Laivindil
Dračí Jezdec
Laivindil


Jméno postavy : Laivindil Voronwë
Jméno draka : Zaradyn

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime20.05.12 13:25

Laivindil: "V táboře dračích Jezdců," zamyslí se jak by Tábor charakterizoval, ale nic ho nenapadá, a proto se jen usměje, koukajíc na Zaradyna a Zrcadlovou. Když mu Zlatý odpověděl podíval se na něj. "A jak jí po včerejšku je? Spíše se zeptal jen ze slušnosti než by ho to nějak více zajímalo. "V táboře se vyskytují skoro všichni jezdci. Samozřejmě můžete i cestovat, ale když zrovna nemáte někde zázemí můžete být tam, dodá ještě směrem k Černovlásce a ušklíbne se když si všimne jak Palëdis začne na Maličkého dorážet. Teď jen mladík doufal, že Predátor zas něco nevymyslí i když to vypadalo, že ne. No, ale zdání mohlo klamat.

Zaradyn: *Velmi dobře. Už dokážu chytit i zajíce. A tobě Veliký-Zalytý-bratříčku?* Zeptá se zas Maličký on a vycení zoubky v úsměvu. Palëdis zaútočila na jeho ocas. Zaradyn s ním neuhnul, neměl proč. A kdyby ho Maličká kousla oplatil by jí to. Takoví prostě byl a nikdo s tím nic neudělá. Ovšem když se na něj pokusí skočit a zavalit ho, vznese se do vzduchu takže se Zrcadlová rozmázne na zemi. *Není ti nic?* Optá se jí a přistane vedle ní. Párkrát jí šťouchne čumáčkem do zad a vycení zoubky. *Nechceš povozit? Možná bych zvládl s tebou i chvíli letět, ale jen chvíli,* zeptá se jí a mrkne na ní. Sice nemá takovou výdrž a není dospělí, ale i tak by to chvíli vzládl. Zrcadlová je pro ti němu prcek takže by jí klidně chvíli mohl ve vzduchu nést.
Návrat nahoru Goto down
Arachmyd
Dračí Jezdec
Arachmyd


Jméno postavy : Arachmyd
Jméno draka : Ärneus

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime20.05.12 14:08

Ärneus: *Díky Sit je v pořádku.* (řekl odmřeným tónem a díval se na něj. Nejvpíše věděl více, než vykazoval, nicmémě věděl, že ani on není bez chyby a nehodlal to nijak řešit. Jestli to chce vyřeši Sitiris, Arachmyd, nebo Kartis nechá jim volnou půdu pod nohama. Pak švihnul ocasem a podíval se stromům, z nich právě přicházela Arach. Pousmál se a dal jí myšlenku uvítání. Pak se podíval znova na Zaradyna) *Tak zajíce... hmm, to je velice zajímavé. Jak jsem zjistil, jsem už příliš veliký na lovení těhle mrštných potvůrek, ale zato už umím lovit velké kytovce v moři. Až vyrosteš, rád tě na takový lov pozvu*

Arachmyd: (přišla od stromů směrem od potoka, hned jakmile byla připravená. Její oči vypadaly jako hluboké galaxie, Ärneus tušil, že za to může ta meditace, když k nim došla pohladila svého draka a umála se) "Kvetha"(pozdravila je)
Návrat nahoru Goto down
Zoe Evangelia Blakeová
Dračí Jezdec
Zoe Evangelia Blakeová


Jméno postavy : Zoe Evangelia Blakeová
Jméno draka : Palëdis

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime20.05.12 15:25

Palëdis: *To neni fér,ty umíš lítat* Začne se jako malé dítě vztekat a znovu se naštve. I když je Zar ve vzduchu,tak po něm skočí a pokusí se ho chňapnout za ocas. Naštvaně zadupe malýma nožičkama a vrhne na něj smutnej kukuč malýho štěňátka. i když její pokud skočit na Zara předtím nevyšel, pokusí se o to tentokrát znovu.Pak se však rázem zastaví a začne pozorovat velkýho draka. Rychle vymění Zara za velkého zlatého a rozběhne se k němu.Posadí se před něj a začne si ho prohlížet. *Kdy se naučím také létat?* Zeptá se ho zvědavě,ale je tu moc lidí a draků,proto když spatří nově příchozí,tak se k ní rozběhne s nadšením štěněte a začne si jí prohlížet. *Já jsme Palëdis*řekne pyšně.

Zoe: Všimla si nově příchozí a značně si dala dohromady to, že nově příchozí je jezdkyní zlatého draka. Mírně jí pokyne hlavou a pozdraví jí,ale pak si zase začne pozorovat zlatého draka a maličkou Palëdis. "Zní zajímavě,ale spíše bych řekla že se nejdříve seznámím s nějakým jezdcem,který by mě se vším seznámil" Řekne Laimu. *Omlouvám se pokud tě nějak urazí,nebo řekne něco nevhodného*Řekne raději zlatému drakovi v myšlenkách,když si uvědomí že maličká Palëdis je jím velmi zaujatá.
Návrat nahoru Goto down
Sitiris
Členka rady
Sitiris


Jméno postavy : Sitiris de Takthyles
Jméno draka : Kartis Fire

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime20.05.12 18:40

Kartis: (probudila se a uviděla že je slunce vysoko na obloze mohlo být něco po poledni. Drcla čumákem do Sit a ladně řekla) * Sit vstávej. Nebo prospíš celý den* ( řekla a opatrně vysunula tlapu spod Sit. Ta ovšem trochu dopadla) * Hups..odpusť*

Sitiris: (otevřela oči ale jak je otevřela letěla na tvrdo) " Au...dobré ráno Kart" (sedla si a podrbala se na hlavě. rozhlédla se ale nikdo nikde nebyl. Zahlédla ovšem 3 postavy a draka kousek od ní. prohrábla si vlasy rukou a vstala. Složila deku a nacpala vše do batohu. po té vytáhla jablko a kus velkého masa. Maso podala Kart jako malí utěšitel hladu a jablko snědla. napila se trochy vody a svázala si vlasy do ohonu. Po té se podívala na Kartis) " Typuji že támhle stojí Lai a Arach ale co je zač ta třetí ososba to nevím...jdeme to okouknout?" (mrkla na ní a usmála se)

Kartis: * že váháš* ( šibalsky se usmála a už si to obě štrádovaly k hloučku. Když tam přišly Kart se usmála na Ärneuse) * Kvetha. Jak je ti??* ( řekla a v rychlosti pozdravila i ostatní) *Kvetha Lai, kvetha Arach, Kvetha Zare * (pak uviděla tu černovlasou histerickou osobu na kterou se Sit měly trochu pifku) * Kvetha i tobě* (řekla a zavětřila) *Tady se někdo stal dračí jezdkyní* (uviděla malou lesklou dračici) *Kvetha maličká. Já jsem Kartis. Jaké je tvé jméno???*

Sitiris: ( přišourala se hned za Kart) " Kvetha ve spolek" (řekla a hned zbystřila tu černovlasou) " no...kvetha i tobě" (její pohled taky stanul na malé skleněné potvůrce) " ta je tvoje?? tak to tě vítám mezi jezdci. Máš nádherného draka...jak se jmenuje???" ( po té se podívala na Arach) " kvetha" (objala ji) " Jak ti je? a jak jsi se vyspala??? "
Návrat nahoru Goto down
Laivindil
Dračí Jezdec
Laivindil


Jméno postavy : Laivindil Voronwë
Jméno draka : Zaradyn

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime21.05.12 17:54

Laivindil: Pousmál se. "Já ti s tím klidně pomůžu. Seznámím tě se vším co znám," podívá se na hadího dráčka a musí se pousmát. *Říkám žádné kraviny!* Upozorní ho a mrkne na něj. "Kvetha Arch, jak jsi se vyspala?" Zeptá se jí a na chvíli pohledem zabloudí k ní, ale poté se zas podívá na Zaradyna.

Zaradyn: *Neboj nic se nestane,* vycení zoubky a podívá se dolů na Zrcadlovou, která se ho pokusila chytit za ocas. To se jí také povede a jen chvílí se Zar udrží ve vzduchu než letí zpět dolů. Naštěstí se včas z pamatuje a přistane normálně na zemi vedle ní. *Jé Kvetha Ohnivá i tobě Kvetha Sit,* skoro až jim zařve do mysli Maličký a zvesela je šťouchne čumáčkem.

Laivindil: Když sem přijde Kartis a Sit povzdechne si. "Kvetha," odvětí prostě a jen na chvíli zabloudí pohledem k Hnědovlásce. Dále sleduje Palëdis a Zaradyna, který se šel mezitím s nimi více pozdravit. Přestávalo ho to tady bavit, a porot se zády opřel o nejblížší strom a dále sledoval dění.
Návrat nahoru Goto down
Arachmyd
Dračí Jezdec
Arachmyd


Jméno postavy : Arachmyd
Jméno draka : Ärneus

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime21.05.12 20:16

Ärneus: (shlédl dolů na zrcadlovou dračici a lehce jí ovoukl teplým dechem) *Všechno má svůj čas maličká, dříve nebo později, až tvá křídla budou větší a silnější, se jednoho nde rozhodneš rozeběhnout zamáchat křídly a poprvé poletíš, vlastně spíše budeš plachtit, ale jednou užt ě křídla skutečně unesou a pak budeš létat doopravdy. Já to zvádl v půl roce, kdy jsme se mojí vinou popadli do staré studny, Arach byla zraněná a já musel vyletět nahoru.* (zavzpomínal na ty staré časy, kolik let uplynulo? Spousty, to si byl jist, a pak se podíval na Kartis, narovnal a vyklenul krk aby vypadal trochu majestátně) *Kvetha Kartis, je mi dobře, jak je tobě?* (odpověděl a po dračím se usmál) *Kvetha Sit* (dodal ještě další pozdrav)

Arach: (sehnula se aby pozdravila malou dračici) "Kvetha malá, já jsem Arachmyd, jezdkyně Ärneuse"(pozdravila ji velmi příjemným usměvavým hlasem, ačkoliv v očích měla stále zvláštní výraz únavy a hlubokého břemene, zadívala se na dívku, nejspíše novou dračí jezdkyni, usmála se a kývla na pozdrav též, hlavou se pak otočila k Laiovi, až jí rudé prameny vlasů spadly do obličeje, pohybem ruky si je dala za ucho)"Kvetha Lai, vyspala jsem se dobře, děkuji za optání."(kývla hlavou, připadalo jí , že to vítání snad neskončí, když se zase otočila aby pozdravila Kartis) "Kvetha Kartis." (ulevolo se jí, když už podle jejích výpočtů zbývala jen Sitiris, při pomyšlení na to, jak jí přiapdalo únavné všechny vítat, se její oči vrátili do světa živých, obvily se dvě jasné jiskřičky života, které ukazovaly, že když byla amlá msuela být velmi nezbedná, ale možná že je nezbedná pořád, když ji Sit objala také jí pevně stiskla v rukou) "Kvetha, je mi dobře, vyspala jsem se dobře. Upřímně, myslím, že to nakonec bylo mnohem méně náročné, než brátit drakovy křídla." (zasmála se nenuceně) "Jak ses vypsala ty?"
Návrat nahoru Goto down
Zoe Evangelia Blakeová
Dračí Jezdec
Zoe Evangelia Blakeová


Jméno postavy : Zoe Evangelia Blakeová
Jméno draka : Palëdis

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime21.05.12 21:17

Palëdis: Maličká Palëdis byla dnes jako vítací pes/drak. Skáče od jednoho k druhému a na něco se vyptává.Tentokrát to není o nic moc lepší,ale její pozornost zaujme Lai.Pomalu k němu "doskáče".Chvilku ho zaujatě pozoruje,ale pak se mu předními tlapkami opře o nohu a podívá se na něj nahoru.*Jak se jmenuješ?*Zeptá se ho zvědavě,protože jeho jméno dříve nepostřehla. I když si všimla že je zde i nově příchozí,tak jí nijak moc nezaujala,proto se zatím věnuje Laimu a až teprve pak se začne věnovat té ženě a její dračici.*Já jsem Palëdis*Řekne všem do mysli,aby jí všichni slyšely a zní to pyšně.

Zoe: Ač velmi nerada,tak pozdraví ženu,kterou nemá zrovana v lásce,na Laiho nabídku se jí po tváři rozlije úsměv."To by jsi byl moc hodný..." Řekne jen a trochu se zakaboní.Chvilku pozoruje svou maličkou,jak je zaujata Laiem a neodolá úsměvu.Pak se po kmeni stromu sveze na zem a povzdychne si,trochu se nudí. "Má dračice se ti již představila sama" Dodá k Sit odměřeně a raději začne pozorovat svou maličkou.
Návrat nahoru Goto down
Sitiris
Členka rady
Sitiris


Jméno postavy : Sitiris de Takthyles
Jméno draka : Kartis Fire

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime23.05.12 13:41

Sitiris: ( otočí se na Laie a hodí na něho smutný pohled. Po té se usměje a otočí se zpět k Arach) " to jsem ráda. bylo to určitě méně náročné. Vysála jsme z tebe jen žal. a beznaděj vlastně vše negativní. Stejně by jste si Ärneusem měli promluvit" (zašeptala jí do ucha a ohlédla se na Ärneuse) " ste jedno tělo jedna duše. vysvětli mu že když trpí on trpíš i ty ať se mu to líbí či ne" ( mrkla na ní a pohladila jí po vlasech) " já výborně.. ale přespala jsem trochu"

Kartis: * mě je fajn. takto už jsme se dlouho neprospala. Nepůjdeme na lov? Zaradyn by mohl jít s náma a pokud ta černovlasá pustí Palëdis..můžeme jít naučit lovit* (poslední část věty nechala pustit Kartis i ostatním do mysli. Pak poslala šťastné pocity Zaradynovi) * Jak se máš můj malý-zelený příteli* (ušklíbla se na něho a máchla ocasem ze stran na stranu)

Sitiris: ( otočí se na Palëdis) " máš krásné jméno..celkově jsi velice zajímavá" (skloní se k ní a pohladí ji. Ta černovlasá Zoe už jí nepřijde tak protivná ikdyž stejně po tom co předvedla v chrámě jí zrovna vyhledávat nebude)

Kartis: (podívá se na maličkou. Fascinuje jí akorát by se to sluníčko od ní nemuselo tak odrážet. do očí to bylo nepříjemné)
Návrat nahoru Goto down
Laivindil
Dračí Jezdec
Laivindil


Jméno postavy : Laivindil Voronwë
Jméno draka : Zaradyn

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime24.05.12 16:13

Zaradyn: *Já se mám skvěle Ohnivá!* Odpoví jí a dojde k ní, přičemž si sedne vedle ní a začne kmitat ocáskem ze strany na stranu. *Rád s vámi půjdu lovit, pokud vám to ovšem nebude vadit,* vycení zoubky v úsměvu. Na lov se svou Velikou-Ohnivou-sestřičkou a na lov se svým Velikým-Zlatým-bratříčkem se velmi těšil a doufal, že ho sebou vezmou.

Laivindil: "Dobře tak že by jsme zítra začali? Dneska se mi už nějak nechce?" Zeptá se Černovlásky a vrhne po ní rychlí pohled. Dále se už zajímá o zrcadlovou, která se k němu přišla. *Můžeš mi říkat Lai, Maličká,* usmál se mile na ní. Neměl více potřebuji jí říkat, a proto se zadíval na Sitiris, která postávala u Arachmyd. Nic víc, ale nedělal jen zády se opíral o strom a sledoval jí.
Návrat nahoru Goto down
Sitiris
Členka rady
Sitiris


Jméno postavy : Sitiris de Takthyles
Jméno draka : Kartis Fire

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime25.05.12 17:04

Kartis: * kdyby mi to vadilo malčký tak ti to přeci nenabízím, ale myslím že bychom to měly nechat na zítra * ( rozhlédla se jelikož už se začínalo smrákat.hodila významný pohled na Ärneuse)

Sitiris: (cítila na sobě Laiův pohled otočila se a dívala se na něj. nevydržela to dlouho opo chvilce se k němu rozešla a ukázala mu at jde za ní. rozešla se do lesa a tam se opřela o strom. čekala jestli lai pujde či ne)

Kartis: (dívala se zmateně na Sit ale po chvilce jí došlo co se děje a tak to nechala bít)
Návrat nahoru Goto down
Laivindil
Dračí Jezdec
Laivindil


Jméno postavy : Laivindil Voronwë
Jméno draka : Zaradyn

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime25.05.12 17:13

Zaradyn: *No tak dobře zítra! Ale počítej s tím, že na to nezapomenu,* vycení zoubky v úsměvu a poodejde ke stromu kde si lehne. Za celí den to na něj bylo hodně a on byl mírně unavený. Hlavičku položil na přední tlapy a hleděl na všechny.

Laivindil: Všiml si Sit jak se na něj chvílí i ona dívá, a proto pohled zabodl na Kartis, stojící vedle Sitiris. Když přešla k němu a ukázala mu ať jde za ní, přikývl a po chvíli se za ní, dále do lesů, rozešel. Zůstal stát u jednoho stromu, před Sit. Zády se zas opřel o strom jako předtím. Byl, ale zticha, protože nevěděl jak začít, a proto se rozhodl to nechat na Sit.
Návrat nahoru Goto down
Sitiris
Členka rady
Sitiris


Jméno postavy : Sitiris de Takthyles
Jméno draka : Kartis Fire

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime26.05.12 0:27

Kartis: *počítám s tebou maličký* (řekla a hlavou se o něho otřela když ulehl. po té ho opatrně vzala do tlamy a přenesla k tábořišti. dýchla na hromádku klestí aby se oheň rozhořel a lehla si k němu)

Sitiris: (zadívala se na Laie a po té se postavila před něho) " Lai?" (řekla trochu sklesle) " co se to s námi děje??" (sklopila oči a byla velice smutná) " byly jsme tak dobří přátelé" (odmlčela se) " proč už se na mě ani nepodíváš" (vzala jeho ruku do svých a v koutku oka se jí objevila slza ale zahnala jí. Její city k laiovi se nezměnili ale nechtěla to dávat najevo. Už tolikrát se spálil)
Návrat nahoru Goto down
Laivindil
Dračí Jezdec
Laivindil


Jméno postavy : Laivindil Voronwë
Jméno draka : Zaradyn

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime26.05.12 14:45

Zaradyn: Přikývl a nechal se od Kartis přenést k ohništi. Když ho položila přisunul se k ní blíže a namáčkl se k ní *Dobrou noc,* pronesl k Ohnivé a zavřel očka. Brzy na to už spal namáčknutý na svou Velikou-Ohnivou-Sestřičku.

Laivindil: Jak čekal, Sit začala mluvit. Lai jí celou dobu naslouchal. "Já vůbec netuším Sit," pronesl k ní, hledíc na ní. Jeho modré oči jí probodávali. Když ho chytila za ruku, také jí chytil. "Vždyť se na tebe dívám," odvětil koukajíc dále na ní. "No myslím, že by jsme si na chvíli měli dát od sebe pauzu. Možná, protože poslední dobou jsme se tolik vídali nás tak hodně rozhodila.. Já a Zaradyn jsme si říkali, že by jsme se pokusili na jít mého bratra," mladík se odmlčel a přestal se opírat zády o strom. Nevěděl totiž co říci dál a tak jen mlčel.
Návrat nahoru Goto down
Arachmyd
Dračí Jezdec
Arachmyd


Jméno postavy : Arachmyd
Jméno draka : Ärneus

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime27.05.12 2:00

Ärneus: *Nemám nic proti, bude to fajn jít na lov i se Zaradynem.* (řekl ještě před tím. Pak se podíval na Arach, která si povídala se Sit)

Arachmyd: (usmála se) "spánek je důležitej."(podotkla, pak se usála spomutněle) "Já vím, srdce a duše jedno jsou takto s drakem sdílíme vše dobré i to zlé. Vím proč to udělal." (řekla jenom, pak se vzdálila) *Ärneusi, půjdeš se mnou?* (zeptala se)

Ärneus: *S tebou vždy a kamkoliv maličká.* (řekl, pak se otočil a kráčel vedle ní, když byli dostatešně daleko zastavili se aby se dívali na západ slunce) *Ty si chceš povídat o něčem jiném že?* (podíval se na ni)

Arachmyd: (přikývla) *Ty sny se stále vracejí, a vracejí se i slova a výjevy* (zašeptala) *Helwyr něco chystá, neodpustil ani mě ani tobě, nevím kde je, stratil se, ale vím že tam někde číhá a čeká.* (povzdychla si)

Ärneus: *Napadlo tě někdy, že bys nakonec orpavdu mohla být věštec? Víš, ta věc, kvůli které jsi přišla o své jméno...* (zamrkal na ni zlatým okem, o Helwyrovi se nezmiňoval, podle něj dokud mají čas neměli by to řešit, bude dělat problémy i tak, tak ať je to někdy jindy)

Arachmyd: (pokrčila rameny) *Lidé věří tomu, čemu věřit chtějí a měli by věřit hlavně sami v sebe, ne ve výjevy které se zdají někomu tak bzecenému jako jsem já*

Ärneus: (zamračil se na svou jezdkyni a vysoukl oblak kouře) *Ty nejsi bezcená, kdybs byla nevyberu si tě, ty máš schopnsot vrádnotus věu, kdybys chtěla, tak mě někdy poslechni a udělej to co bys dělat měla.* (řekl jí tvrdě a přitom něžně) *Problém tvých snů se snad brzy vyřeší, je tu Sitiris, jsou tu dva noví jezdci, možná že bys svůj problém měla konzultovat s nimi, já sjem až příliš nakloněn k tvé straně.* (poardil jí, a paks e otočil aby s ní vyšel zpátky k táboru, kde ulehl, Arach nechal jednat podle svého)

Arachmyd: (vyslechla si jeho rady, vše co řekl, věděla že má rpavdu, rozhodně téměř ve všem, když se pak vrátili k osastním, sedla si k ohništi a dívala se do plamenů)
Návrat nahoru Goto down
Laivindil
Dračí Jezdec
Laivindil


Jméno postavy : Laivindil Voronwë
Jméno draka : Zaradyn

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime30.05.12 21:58

Dohrávka:

Laivindil: Teprve až mu Sit odpověděla se s ní rozloučil s tím, že to dořeší když tak zítra, a vydal se zpět do Ave-Durnu. Cestou nezapomněl vzíti Predátora, který byl celou dobu schoulený u Kart. Zalezl si zas do jedné z uliček kde měl přístřeší a brzy na to už i on spal.

Dnes:
Laivindil: Byl první vzhůru z dvojice. Vzpomněl si, že dneska má zaučit Zoey, a proto rychle vstal a přitom probudil Zaradyn. "No tak pojď už Predátora jinak přijdeme pozdě!" Zahučí k němu a i hned ho začne pobízet ať přidá. Hned jak jsou oba připraveni vyběhnou z uličky. Zůstane stát u jednoho stánku s masem kde se rozhodl na Černovlásku počkat Zaradyn, který dostal hlad, ale nechtělo se mu lovit. Úplně zapomněl na to, že se rozhodl vyrazit na lov s Kartis.
Návrat nahoru Goto down
Zoe Evangelia Blakeová
Dračí Jezdec
Zoe Evangelia Blakeová


Jméno postavy : Zoe Evangelia Blakeová
Jméno draka : Palëdis

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime30.05.12 22:19

Zoey: Tak nějak se tam zapomněla a usnula stejně jako maličká Palëdis.Probudila se až časně ráno a za její probuzení mohla její malá holčička. Chvilku pro ní bylo rozmazané všechno a a nic moc si nevzpomínala,ale když jí v hlavě secvaklo a ona zjistila že má s LAiem domluvené učení,tak rychle vstala a začala se zmateně upravovat.

Palëdis: Ani sama nevěděla od kdy je vzhůru,ale když se její jezdkyně vzbudila,tak už tam šťastně poskakovala a pobíhala plná energie a elánu. Když viděla svou jezdkyni jak jančí, tak se posadila o kousek dál a zaujatě jí sledovala.Opravdu jí to bavilo,ale když se její jezdkyně zase vzpamatovala,tak už mířila ke koni,v jehož sedle seděla Calime,což se Palëdis zamlouvalo.

Zoey: Pomalu došla ke koni a trochu zasyčela na Calime,která jí skočila na rameno a zahrabala se jí do vlasů.Zoey uchopila do náruče rozdováděnou Palëdis a vyskočila na koně,kterého pobídla,aby jel do Ave-Durnu do města.Pomalu tam skoro dojížděla,když u jednoho ze stánků zahlédla známou dvojici,ale než stihla nějak zareagovat,tak už jí maličká Palëdis vyskočila z náruče a velkou rychlostí se řítila přímo k těm svou,ale především Zaradynovi.
Návrat nahoru Goto down
Laivindil
Dračí Jezdec
Laivindil


Jméno postavy : Laivindil Voronwë
Jméno draka : Zaradyn

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime30.05.12 22:35

Zaradyn: Nějakou dobu stáli u stánku s masem a protože dostal hlad rozešel se k prodavači. *Chtěl bych tamten kus masa.* Hlavou poukázal na jeden doopravdy veliký. Prodavač i když neochotně maso sundal a podal ho Zaradynovi. Ten se nezapomněl rozdělit s Laivindilem i když mírně neochotně. Rychle spořádal zbytek masa a sedl si k nohám své druhé-duše. Když zahlédl Zrcadlovou vycenil zoubky v úsměvu. *Kvetha Palëdis,* promluvil k ní a šťouchl jí do mysli. Rozeběhl se jí naproti a když se setkali zastavil. Pokud zastavila i Maličká zvesela jí šťouchl čumáčkem a pak se vydal zpátky k Laimu.

Laivindil: Predátor si poručil maso, a proto se Lai usmál. Vzal si kousek masa od něj, aby si nemusel kupovat. No teď neměl totiž moc peněz. Když si všiml přicházející Zoe a její Maličké usmál se ještě trochu více. "Kvetha," zamumlal k ní trochu vesele. "Tak můžeme začít?" Optá se jí a pousměje se.
Návrat nahoru Goto down
Zoe Evangelia Blakeová
Dračí Jezdec
Zoe Evangelia Blakeová


Jméno postavy : Zoe Evangelia Blakeová
Jméno draka : Palëdis

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime30.05.12 22:47

Zoey: Možná by bylo moudřejší,kdyby se malou Palëdis pokusila trochu zpomalit a nebo zastavit,ale jak už sama zjistila,tak to nemělo žádnou cenu. Jela si jen dál a když dojela k Laimu tak si trochu odkašlala a seskočila z koně.Věnovala mu jeden úsměv,takový který mívají malé děti,když mají dostat lízátko. Když zaslechla to jeho slovo,tak měla co dělat,aby se nechytla za hlavu a skoro jí iritovalo,že nezná význam toho slova.

Palëdis: Už se nemohla dočkat Zara, a proto se ani nezastavovala a nadšeně po něm skočila,tedy spíše skočila po konci jeho ocásku,který se jí nějak zalíbil. Nechala do sebe šťouchnout,ale potom se s velkým nadšením vrhla znovu na ocáske a pak se pokusila i skočit na celýho Zara.

Zoey:Pozorovala svou maličkou jak je energická a nesouhlasně zakroutila hlavou,nechápala jak to dělá. Pokývala hlavou na Laie a znova se koukla na její Maličkou a na Zara,kterého tedy zrovna dvakrát nemilovala.Trochu si rukou projela vlasy a byla připravená se učit i mučit.
Návrat nahoru Goto down
Laivindil
Dračí Jezdec
Laivindil


Jméno postavy : Laivindil Voronwë
Jméno draka : Zaradyn

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime10.06.12 14:31

Laivindil: "Tak dobře.. Víš třeba co znamená Kvetha?" Optá se jí i když odpověď už nejspíše zná. "Je to pozdrav. Vlastně to znamená "Zdravím," dodá a pousměje se, pozorujíc Predátora a Zrcadlovou. Musel se usmát když viděl jak si ty dva vyhrajou.

Zaradyn: Zrcadlová dračice k němu dorazila. Když do sebe nechala šťouchnou, spokojeně zabroukal a upřel své hadí oči na dračici. Nechal si skočit po ocásku, který po chvíli, ale zas narovnal. Když se dračice pokusila na něj skočit, uhnul, protože toto neměl moc v oblibě.
Návrat nahoru Goto down
Zoe Evangelia Blakeová
Dračí Jezdec
Zoe Evangelia Blakeová


Jméno postavy : Zoe Evangelia Blakeová
Jméno draka : Palëdis

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime12.06.12 18:13

Zoey: Nedokázala ze své maličké spustit oči. Nejdříve se bála,že by jí mohl ten zelený přerostlý had s křídly ublížit,ale pak je nechala,ať si hrají. Když Lai poprvé promluvil,tak se na něj jen letmo podívala,pak vrátila pohled k dráčkům. Díky perifernímu vidění si všimla,že otevírá ústa a něco říká,ale moc ho neposlouchala. "Jo,jasně"

Palëdis: *Ty si se mnou nechceš hrát?* Zeptala se maličká Zara,když jí překazil hrátky. Jak bylo vidět,tak se jí to nelíbilo. Rozhodla se tedy k němu ani nepřibližovat,protože on si nezasloužil její pozornost,když se jí nechtěl věnovat. S menším skákáním doskákala až k Zoe,ke které se začala lísat a ustlala si jí u nohou jako malé štěňátko.*Už zase si se mnou nechce hrát!*Postěžovala si své jezdkyni.
Návrat nahoru Goto down
Laivindil
Dračí Jezdec
Laivindil


Jméno postavy : Laivindil Voronwë
Jméno draka : Zaradyn

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime12.06.12 19:57

Laivindil: Přikývl. "Když se staneš dračím Jezdcem, tvůj drak ti propůjčí jistou magickou sílu. Díky ní se naučíš kouzlit. Třeba jak jsi byla v Chrámu a poté jsi tam spadla, Sit udělala jakési kouzlu kvůli kterému jsi zakopla," zamyslel se jestli to říká správně a nakonec pokýve hlavou a upře pohled na Zrcadlovou, která se vracela ke své Jezdkyni.

Zaradyn: *No moc se mi nechce hrát si,* promluvil k dračici a zabodl do ní pohled. Ta se na něj nejspíše naštvala, ale Zarovi to moc nevadilo. Rozhodl se také vrátit se ke své druhé-hnědovlasé-duše. Sedl si vedle něj a otřel se hlavou o jeho bok. *Myslím, že se půjdu proletět. Mám úplně ztuhlá křídla,* promluvil k němu a protáhl si křídla, která opět stáhl k tělu. *Nechceš se jít také proletět, Zrcadlová?* Optal se jí a upřel na ní hadí oči.
Návrat nahoru Goto down
Arachmyd
Dračí Jezdec
Arachmyd


Jméno postavy : Arachmyd
Jméno draka : Ärneus

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime13.06.12 18:30

Ärneus: *To ovšem vyprávíš špatně Lai!* (ozval se velký zlatý drak v mysli obou jezdců i jejich draků, jakoby právě spíše on byl učitelem, který poupravuje žáka v jeho referátu) *S magií se člověk rodí, často právě vkůli magii se rozhodneme pro vás vylíhnout. Magickou sílu musíš mít ty, měl bys dokázat kouzlit i bez naší pomoci, top si zapamatuj. Drak není zbraň ani štít, který dostane jezdec, drak je zodpovědnost a tvůj druh, musíte se zodpovědnosti naučit, musíte se naučit že svět se netočí kolem vás a že jste nepřemožitelní, protože nejste. Až po velmi dlohué době strávené s vašimi draky budete o něco chytřejší a moudřejší a i to pouze v případě, pokud získáte nějaké zkušenosti. Arachmyd a já jsme spolu byli tak dlouho spojeni, že získala určitou mrštnost, zvýšily se jí reflexy, ale také se obsáhla její paměť a mysl. Ale není to tak, že by díky mě dostala nadpřirozené schopnosti mocnější a silnější, než by měla, kdyby svůj magický talent rozvíjela bezemě. * (Jeho hlas duněl v myslích a nešel setřást, očividně si musel všimnout, že Zoe a Palëdis nedávají moc pozor, vlastně ani Lai toho zatím nevěděl dost, aby mohl zaučovat novou jezdkyni, on sám byl ještě začátečník) *jak to tu funguje a chodí je jasné, dračí jezdec se musí naučit zodpovědnosti, má naprosto volné ruce ve všem, ale přitom je více svázaý, než svobodný. Malý drak je zranitelný, zakousne ho i silnější lyška, když si nedáte pozor. Kterýkoliv starší jezdec by vás dva dokázal porazit a přitom ani nehnout prstem. Co vy dva potřebujete, není potulovat se tu jako dva začátečníci sami. Ty Lai jsi stále velmi tvrdohlavý, to přenášíš i na Zaradyna, ale tyhle vlastnosti jsou velmi nebezpečné, hlavně teď a tady.
Ty Zoey jsi zase sebestředná a namyšlená, proto si právě tebe vybrala Palëdis, ale svět se netočí kolem tebe. Budete msuet všichni třyři projít velmi těžkým výcvikem, ne tak, že bychom vás mučili, nebo cvičili, to je samozřejmostí každého dračího jezdce. Proto by bylo dobré zeptat se zkušenějšího jezdce, zda by vám oboum nepomohl. Jenže to není všechno, ale myslím, že to oba dva pochopíte až započnete tu dlouhou cestu, kterou kráčí všichni dračí jezdci.* (pak se z jejich mysli vytratil, podle něj řekl mnoho věcí, které však budou možná skutečně plně chápat až za mnoho roků od tohoto dne, navíc už neměl čas na jejich výuku, právě teď vyrážel s Arach na proletění se po okolí)
Návrat nahoru Goto down
Sitiris
Členka rady
Sitiris


Jméno postavy : Sitiris de Takthyles
Jméno draka : Kartis Fire

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime18.06.12 23:08

Kaartis: (přistála u tábořiště kde tábořily s Arach a Laiem)

Sitiris: ( seskošila a rozhlídla se. Její pohrkaná a roztžitá osobnost vnoci přemluvily Kartis aby odletěly rozhlídnout se po ookolí bez kouska zmínky) ! Kvetha Arach" (pozdravila svou přítelkyni)

Kartis: *kvetha Arach* (také pozdravila a pak se podívala na Ärneuse) *kvetha* ( a usmála se na něho jak nejlépe dovedla. POslala mu pár spokojených a štastných pocitů že jej zas vidí)

Sitiris: " kvetha Ärneusi" (doplnila a pak se k nim rozešla) " tak co máte dnes v plánu? ( zeptala se a dělala jakoby nikde nebyla)

btw: lidi nějako nám to tu upadá nezdá se vám? che to nějakou ekšn =P Arach??? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Arachmyd
Dračí Jezdec
Arachmyd


Jméno postavy : Arachmyd
Jméno draka : Ärneus

Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime19.06.12 12:19

Arach: (zastavila se při cestě k Ärneusovy, podívala se na Sitiris) "Kvetha Sit. Právě jsme se chtěli proletět." (usmála se, ael nebyl to vloženě veselý úsměv, měla plnou hlavu věcí a právě letem si ji chtěla pročistit) *Kvetha i tobě kart*

Ärneus: (vyfoukl na Kartis teplý vzduch jako dračí pozdrav, namsíto obvyklejšího kvetha, podlě něj bylo toto gesto mnohem hezčí, když mívala Arach svého koně, než umřel stářím, však už to bylo dlouho, milovala, kdy jí na pozdrav odfrknul do obličeje, zvířecí zvyk a přitom velmi upřímný, stejně jako kvetha) *Jak jste se proletěly?* (zeptal se, přičemž i on jí poslal pár pocitů štěstí a spokojenosti, zlatým oke zabloudil na Sitiris) *Kvetha Sitiris*


btw: Neboj, jednu menší ekšn tak trochu plánuji Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ave-Durn - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ave-Durn   Ave-Durn - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ave-Durn
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Riders :: Ave-Durn-
Přejdi na: