Dragon Riders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte v Liokkë!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tábor

Goto down 
+18
Arachmyd
Snow
Hai
Taris
Laivindil
Sitiris
Tarfir Sandstorm
Rah-Nore
Marsyas
Feya
Arrgan Vlčí oko
davefin
ormalin
Ness
Firien
-Arachmyd-
Joya
Rea
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorZpráva
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Tábor - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 40 Icon_minitime18.07.12 22:36

Arrgan: (Povzdychne si, je zde na něj nějak moc lidí a hlavně ho lehce naštve, když zjistí že Rea zná snad všechny Jezdce. Proto možná až hrubě zavrčí směrem k Sit a zvedne se. Pak, bez jediného slova, zmizí mezi stany. Chce si promluvit s Electrou.)

Electra: (Přistane kousek dál od stanů. Tam si nešťastně lehne. Ví sice, že se na ní Vlček ani Ohnivá zlobit nebudou, ale stejně jí to je hodně líto. Vydá ze sebe několik zvuků, které by při troše fantazie zněly jako dračí nářek. Pot ucítí Dabarana.) *Hm... No... Víš já jsem blesky nabitá dračice a čas od času je to nepříjemné, protože se musím stále kontrolovat. Jen jsem si odfrkla... Já... Omlouvám se... Raději se budu držet dále.* (Prohlásí a poté uzavře svou mysl všem, kteří by ji chtěli kontaktovat.)

Arrgan: (Snaží se spojit se svou dračicí, ale marně. Je mu líto, že má výčitky svědomí. Poté se sveze k jednomu ze stromů a sedne si k jeho kořenům. Skrčí nohy k sobě a položí si hlavu do dlaní.)
Návrat nahoru Goto down
Sitiris
Členka rady
Sitiris


Jméno postavy : Sitiris de Takthyles
Jméno draka : Kartis Fire

Tábor - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 40 Icon_minitime18.07.12 22:42

Sitiris: (uslyší vrčeí..odtrhne se od coleho a otočí se jelikož přesně ví kdo na ní vrčel) " kvetha gane..taky tě ráda vidím" (usměje se ale nemyslí to zle to co řekla. vážně ho ráda vidí. po té sjí dojde že nepozdravila Hai) "kvetha Hai..promin..je tu moc lidí nestíhám všechny" (otočí se na coleho u kterého stojí stále dost blízko)
Návrat nahoru Goto down
--cole--
Dračí Jezdec
--cole--


Jméno postavy : Cole Bällas
Jméno draka : Monëfa

Tábor - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 40 Icon_minitime18.07.12 23:00

Cole

Též silně obejme Sit. Z lidí mu chyběla možná nejvíc. Najednou na něj vychrlila spousty otázek. pousmál se, byla roztomilá. Počkal, až pozdraví všechny ostatní kolem a když opět pohlédla na něj tak se odhodlal odpovědět. "No, už mě nebavilo žít osamotě. Urovnal jsem si za těch pár let myšlenky a rozhodl jsem se vrátit, chyběli jste mi. " Pousmál se a pohlédl na Kartis. Přikývl na znamení pozdravu a úcty. Poté se opět otočil na Sitiris. "Chyběla si mi, opravdu. Tak povídej co se tu stalo nového. Nějací nadějní mladí jezdci? Kdo ze starých zůstal?" Tentokrát ji otázkami zaplavil on, nemohl se přitom ale přestat usmívat.
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Tábor - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 40 Icon_minitime18.07.12 23:22

Rea: nechápavě pozvedne obočí ke svému milému, když se zvedne odejde. "Gane?" špitne, ovšem nechá ho jít. Zároveň ucítí pocity svého draka. *Dabe, vrať se zpátky.* sdělí mu. Potom se zahledí do ohně, který již pomalu pohasíná. Má smíšené pocity, neví, zda má mít radost z přítomnosti starších i mladších jezdců nebo být smutná z toho, že ji tu Vlk nechal napospas temným myšlenkám způsobeným předešlými událostmi.

Dabaran: Když mu Electra odpověděla a poté se stáhla, Dabovi nezbývalo nic než uposlechnout svou jezdkyni. Vrátil se tedy do Tábora a přešel až k Ree a položil jí hlavu na rameno.

Rea: "Už máš tu hlavu docela těžkou," řekla po chvíli a podrbala Daba po nose. Poté se mu vysmýkla a dotkla se plamenů v ohni, které se okamžitě roztančily a začaly vydávat velký žár, jako kdyby tak reagovaly na setkání s blízkým příbuzným.
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Sitiris
Členka rady
Sitiris


Jméno postavy : Sitiris de Takthyles
Jméno draka : Kartis Fire

Tábor - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 40 Icon_minitime18.07.12 23:30

Sitiris: (připadala si jako malá holka) " jsem tak ráda že ses vrátil taky tě hrozně moc ráda vidím!opravdu si mi chyběl....myslela sem na tebe kde asi si...i potom..co se mezi ámi odehrálo" (pohladila ho po tváři) " ze starých jezdců je tu asi jen Firien,Arachmyd,Hai a Nanja..jinak nikdo..ale je tu spousta nových nadějných jezdců..jako Třeba Lai" (ukázala na něho) " argan" (též ukázala na Gana ) " a zákonitě Rea...svěřenka Shandris...má její ohnivou krev" (řekla a taky se nemohla přestat usmívat.vzala coleho za ruku a podivila se) " ty jsi...." (odmlčela se a podrobně si ji prohlédla..ani vlastně nemusela) " Ty jsi jezdec! " (vykřikla ani nechtěla nahlas) " kde je tvůj drak??"

Kartis: (zdvihla hlavu když uslyšela coleho ) *kvetha starý příteli* (poklonila hlavou..už zase totiž ležela na zemi a krk měla hrdě vypnutý). Coleho znala od dráčete a měla ho též velice ráda. Kart ovšem ale ucítila zármutek..ohlédla se ale neviděla nikoho kdo by se trápil...proto vstala a šla se projít po táboře. uviděla elektru a hned pochopila co se stalo a proč byla rea na zemi. šla k ní) * kvetha elektro* (řekla a sedla si k ní) * co se dějej má nabitá přítelkyně*
Návrat nahoru Goto down
--cole--
Dračí Jezdec
--cole--


Jméno postavy : Cole Bällas
Jméno draka : Monëfa

Tábor - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 40 Icon_minitime19.07.12 1:06

Cole

Pousmál se. Byl šťastný že se setkal zrovna se Sitiris. "Ano, ano.. prožili jsme toho hodně. A ještě hodně prožijem" Mrknul. "Tak to už se těším na setkání s nima..!" Opět se musel pousmát. "Monëfa leží na nedaleké mýtině, nechtěl jsem na sebe moc upozorňovat a věř mi že drak ejjí barvy a rozměrů by na sebe upozornil." Na tváři měl stále úsměv. "Chceš jí vidět?" Pohlédnul na ni.
Návrat nahoru Goto down
Sitiris
Členka rady
Sitiris


Jméno postavy : Sitiris de Takthyles
Jméno draka : Kartis Fire

Tábor - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 40 Icon_minitime19.07.12 1:26

Sitiris: "ty se ptáš jestli chci?? samozřejmě že ano! " (usmála se..pak se ale podívala do země a smutně se usmála) "prožili jsme toho hodně....škoda že to skončilo....tak špatně" (řekla a dál koukala do země..neměla odvahu zvednout oči a podívat se mu do očí. když si vzpoměla co mu provedla)
Návrat nahoru Goto down
--cole--
Dračí Jezdec
--cole--


Jméno postavy : Cole Bällas
Jméno draka : Monëfa

Tábor - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 40 Icon_minitime19.07.12 11:55

Cole

Pousmál se. "Vždycky je slušný se ptát i na úplně triviální otázky.." Odpověděl jí a spojil se s Mon. "Můžeš přiletět, ale pozor, je tu celkem dost lidí" Varoval jí a poslal jí myšlenku jak se směje. Poté si všiml chování Sit, jemně ji pozvedl hlavu aby mu koukla do očí. "Vše dobré, říkal jsem, urovnal jsem si myšlenky.." Pousmál se a zase ji raději hlavu pustil.

Monëfa

S radostí vyskočila do vzduchu a silně mávla křídly. Nebyla příliš daleko, takže během chvilky byla nad táborem a s hlasitým dupnutím přistála. Pozvedla hrdě hlavu, aby si ji každý mohl prohlédnout.

Návrat nahoru Goto down
Sitiris
Členka rady
Sitiris


Jméno postavy : Sitiris de Takthyles
Jméno draka : Kartis Fire

Tábor - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 40 Icon_minitime19.07.12 12:20

Sitiris: (když si cole nasměroval její pohled přímo před jeho. Nevydržela se tvářit jako kakabus. Usmála se. Jeho zelené oči zářily, přesně tak jak si je pamatovala) " Též jsem byla dlouho pryč a hodně věcí sedost změnilo. Laonis a Enites jsou v Anladienu. Z Eyrose se stal zloduch a velí ted urgalům." (opět sklopila pohled když si vzpoměla na to že její syn zabíjí draky a jezdce, ale během okamžiku se ozval velký hluk. Máchání křídel a přistání bylo v celku elegantní. Sit se otočila s krokem od Coleho přímo na velikého oranžového draka. Teda spíše dračici. Podle vzhledu a postoje to Sit typovala na dračici) " no pániii. Ty jsi nádherná!" (otočila se s otevřenou pusou na coleho a zase zpět na dračici) * kvetha* (řekla si a položila přitom levou ruku na srdce a sklonila hlavu. Tak jak se to sluší a patří když jezdec poznává nového draka či jezdce) *vítám tě! mé jméno je Sitiris* (řekla Sit a šla k dračici blíž) *jsem kamarádka Coleho* (a opět postupovala blíž aby si ji mohla prohlédnout. Byla obrovská. Větší než kartis o trošku menší než Ärneus, ale pořád obrovská)
Návrat nahoru Goto down
Hai
Dračí Jezdec
Hai


Jméno postavy : Hairaky
Jméno draka : Andëmon

Tábor - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 40 Icon_minitime19.07.12 13:24

(Zrovna když se pořádně zakousne do posledního kousku masa zbylého na kosti, promluví na ní Rea. Opře svůj spokojený pohled na ní a vesele několikrát přikývne.) Skoro bych ti zapomněla poděkovat. Nebo i Ganovi. (Který šel pryč. domyslí si v hlavě a chvilku sleduje, jak Rea smutně kouká do ohně. Najednou uslyší svoje jméno a tak se podívá směrem odkud ho slyšela. Zdravila jí Sit, která se ale teď zdá že je zaneprázdněná rozhovorem s jezdcem který si nechává říkat Cole.) Jojo, Kvetha i tobě Sit. (Zkusí napravit nezdvořilost opožděným pozdravem, ale přistání obrovské zářící dračice jí přehluší. Zůstane ohromena tím, jak velká je. Stejně tak mohutná jako Andëmon. Hlasitě si povzdychne, když si vybaví, jak někde v lese pod Fjiorieetem leží Andëmon s jeho poraněným křídlem místo toho, aby společně zase pocítili proudící jezdeckou krev tady v Táboře spolu. Vhodí kosti z králíka do ohně a podívá se na Arrgana a ihned na to na Reu.) Proč za ním nejdeš? (Tiše navrhne.)
Návrat nahoru Goto down
Laivindil
Dračí Jezdec
Laivindil


Jméno postavy : Laivindil Voronwë
Jméno draka : Zaradyn

Tábor - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 40 Icon_minitime19.07.12 13:40

Zaradyn: Otočil hadí hlavičku k Ohnivé. *Ne ještě jsem se nic jiného lovit nenaučil, ale snažím se. Už jsem málem chytil srnu, ale byla na mne moc rychlá,* odvětil Predátor a vycenil zuby. Litoval toho, že nemohl s Kartis a Ärneus lovit v lesích u Ave-Durnu, ale doufal, že si spolu někdy zaloví. Třeba až bude větší a bude moci lovit zvěř, kterou loví větší draci. Ne jen zajíce, které hned s ní a má ještě hlad. Ani si nestihl zvyknout na tolik lidí a draků a objevil se zde další. Nádherná, veliká dračice. I když nedosahovala takové velikosti jako Ärneus, byla i přesto veliká. A hlavně, byla to dračice. Predátor si i hned přestal všímat Kartis, ta stejně odletěla k černé dračici, která si ho ani nevšimla, a proto nestála za to, aby si jí hadí dráček nějak dále všímal. *Kvetha, Veliká* pronesl k ní a rozeběhl se k ní. Zastavil se, ale kousek přední, přeci jí neznal a nechtěl, aby na něho zaútočila. Každý drak je přeci jen jiný. *Já jsem Zaradyn, druhá-duše-hnědovlasého-zlodějíčka,* pronesl pyšně Zar. Přitom žlutá očka upínal k dračici.

Laivindil: Hnědovlasý začal sledovat svého hadího dráčka, který byl zaneprázdněný seznamováním se s novým drakem. Tedy přesněji dračicí, která nejspíše patřila k muži se kterým se vybavovala Sitiris. *Nemusíš všem říkat, že jsem zloděj,* pronesl k Predátorovi a poprvé za celou dobu co byl v táboře se usmál. Těžko říci zda za to mohl maličký hadí dráček či šťastná Sitiri.
Návrat nahoru Goto down
--cole--
Dračí Jezdec
--cole--


Jméno postavy : Cole Bällas
Jméno draka : Monëfa

Tábor - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 40 Icon_minitime19.07.12 13:56

Cole

Vyslechl Sitiris. "No, to mě mrzí.." Pravil zcela upřímně, poté si všiml jak se hadí dráček snaží seznámit s Monëfou. Přitom na ni zřejm ěmluvila i Sitiris. Monëfa musela být zcela zmatená z toho co se kolem děje a určitě nevěděla komu odpovědět první. Musel se tomu zasmát. Došel k ní a opřel si hlavu o její silnou přední nohu.

Monëfa

Cole si to myslel dobře, opravdu moc nevěděla co dělat. Podívala se na Sitiris a potom na hadího dráčka. Draci jsou přeci jen váženější, usoudila. Proto se prvně spojila s příslušníkem její rasy. "Zdravím druhá-duše-hnědovlasého-zlodějíčka." Vyslala směrem k němu radostnou vzpomínku na znamení pusmání nad zlodějíčkem. "Já jsem Monëfa.." Vyslala ještě k hadímu dráčku. Poté se začla věnovat Sitiris. "Děkuji ti Jezdkyně. Těší i mne poznat tě. Neboj se, znám tě z Coleho vzpomínek." Poté sklopila hlavu dolů a lehce ji přiložila na Coleho záda.
Návrat nahoru Goto down
Sitiris
Členka rady
Sitiris


Jméno postavy : Sitiris de Takthyles
Jméno draka : Kartis Fire

Tábor - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 40 Icon_minitime19.07.12 15:57

Sitiris: (prohlížela si Monëfu) " jak dlouho jsi jezdec Cole??" (byla stále uvytržení) *tak to asi nebude nic moc dobrého že?* (řekla Mon a pak se opět obrátila ke Colemu) " kde jsou tvoje dvojčata Cole?" (zvědavě se vyptávala..chtěla vědět všechno. Měli si toho hodně co říct. POhledem zabloudila i k Laiov, kterého viděla po hodně dlouhé době usmívat, úsměv vyslala i k němu)

Kartis: (seděla před elektrou která ji opět s přehledem ignorovala)
Návrat nahoru Goto down
Laivindil
Dračí Jezdec
Laivindil


Jméno postavy : Laivindil Voronwë
Jméno draka : Zaradyn

Tábor - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 40 Icon_minitime19.07.12 18:44

Zaradyn: *Těší mě Monëfo,* odvětil Predátor a šťouchl jí do jedné nohy. Protože usoudil, že bylo seznamování dost odloudal se ke své druhé-duši. Lehl si vedle něj a hadí hlavu mu položil do klína. Přitom se dožadoval drbání. Očima i nadále sledoval, ale velikou dračici, jejího jezdce a hnědovlasou Sitiris. *Co pak se děje, Lai?* Optal se Hnědovlasého, protože cítil, že něco není v pořádku. Znal Laivindila dobře, a proto tušil, že mu to stejně neřekne. Ale za optání nic nedá.

Laivindil: Sledoval svého hadího dráčka a když sek němu rozešel, opět se usmál. Když položil hlavu na jeho nohy, podrbal ho vesela na hlavičce. Jenže Zar se dožadoval dalšího drbání a hlazení, a proto ho začal znovu drbat na hlavě. "Ale nic, maličký," odvětil Jezdec Predátorovi a ruku položí na jeho hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Tábor - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 40 Icon_minitime19.07.12 23:31

Electra: (Smutně odfoukne horký vzduch.) *Nabitá... Dejte mi všichni pokoj...* (Jakoby zamručí, složí se pohodlněji a snaží se usnout, což se jí nedaří.) *Kart? Jak dlouho jsi již dračicí tvé Jezdkyně?* (optá se a snaží se tím zahnat chmurné myšlenky které ale stejně cítí, neboť je smutná a zachmuřená ona ale i Arrgan.)
Návrat nahoru Goto down
--cole--
Dračí Jezdec
--cole--


Jméno postavy : Cole Bällas
Jméno draka : Monëfa

Tábor - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 40 Icon_minitime20.07.12 1:05

Cole

Pohlédl na Sitiris. "Už když jsem odjížděl byl jsem jezdec. Byl jsem trénován osamotě, patřím ke starším jezdcům, stejně jako ty." Pousmál se na Sitiris. "Zaučovala mě jezdkyně jménem Zilay, pokud se nemýlím.." Zamyslel se, potom zavrtěl hlavou. "Asi tak se jmenovala no.." Poté se Sit zeptala na dvojčata aon pohotově odpověděl. "Mají hodinu bylin. Pěkně se učí. I když Ari dost protestuje kvůli tomu že to prý nejni hodina pro muže" Zasměje se.

Monëfa

Pohlédla svým obřím okem na Sitiris. "Měla bys vědět že o tobě má jenom to nejlepší mínění.." Odpověděla a přerušila jejich spojení.

-------

https://dragonriders.forumotion.net/viewtopic.forum?t=184
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tábor - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 40 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tábor
Návrat nahoru 
Strana 40 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Anladien

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Riders :: Tábor-
Přejdi na: