Dragon Riders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte v Liokkë!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tábor

Goto down 
+18
Arachmyd
Snow
Hai
Taris
Laivindil
Sitiris
Tarfir Sandstorm
Rah-Nore
Marsyas
Feya
Arrgan Vlčí oko
davefin
ormalin
Ness
Firien
-Arachmyd-
Joya
Rea
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
AutorZpráva
DragonRider
Admin
DragonRider



Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime07.06.12 23:51

Roda'ir se poroučel a ocitl se z dosahu jezdkyň i draka, neboť byl značně oslaben, jak moc nečekal fyzický útok Nayshi. Jen po očku sledoval dění mezi Hai, Arthasem a Nay, až dokud neucítil přítomnost dalších. Draci! Draci a jejich jezdci! Démon se samolibě a snad i trochu zlomyslně pousmál, zatímco sbíral síly a mnul si krk. Nyní byl daleko ostražitější, ale stejně rozprostřel své vědomí, aby pomalinku a nenápadně začal prozkoumávát spojení draka a jezdce... jeho obětí se stal Arrgan a Electra, neboť muž s vlčími rysy byl právě zaměstnán snahou zjistit, kdo je Hai a Naysha...
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime08.06.12 0:33

Dabaran: Rudý dráček se statečně držel celou cestu za Electrou nejdále pár minut letu, nicméně ke konci si stejně jako při letu do Klaettisu propůjčil trochu energie své jezdkyně, aby Temnou dohnal a necítil se zahanben. Taky toho nelitoval, protože v táboře se rozhodně něco dělo, jen ještě nevěděl co a ani neměl přiliš sil to zjišťovat... unaveně se doplazil ke stanům, kde si lehl a teprve potom si všiml jakéhosi človíčka, jak se krčí za jedním ze stanů, a zvědavě na něj foukl trochu teplého vzduchu.

Rea: Po dlouhé cestě byla celá rozlámaná, takže když Electra přistála, začala se ifritka všelijak protahovat a kroutit, přičemž poděkovala temné za svezení. Poté ji objal Gan, ovšem objetí netrvalo dlouho; vlk totiž zničeho nic vytasil meč a někam se rozeběhl. Rea po chvilce zaváhání vykročila za ním, bylo třeba zjistit co se děje. Spatřila dvě dívky a draka... kousek opodál byl ještě nějaký muž, nejspíš nějaké rasy, kterou Rea ještě neviděla. Ifritka zůstala stát pár kroků za Arrganem, nechtěla jej vylekat, když měl meč v pohotovosti.
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Hai
Dračí Jezdec
Hai


Jméno postavy : Hairaky
Jméno draka : Andëmon

Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime08.06.12 8:22

(Střídá rychle pohledy mezi dvěma novými příchozími a drakem, který se jí snažil zabít. Neví, čemu se věnovat víc, ale usoudí, že dávat pozor na svůj krk bude mnohem lepší. Schová jeden meč do pochvy, druhý drží stále v ruce a tou volnou rukou se natahuje k drakovi, aby poznal, že mu nechce ublížit.) Teď nemůžu (Sykne na partu cizích lidí a zkusí tak trochu naznačit, že je tu trochu dusno. Přitom se stále snaží draka uklidnit.)
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime09.06.12 20:35

Arrgan: (Zavrčí, když uslyší odpověď a nahrbí se, aby když tak mohl rychle skočit.) "Tvoje odpověď není zrovna uspokojivá. Ale dobrá. CO se zde děje?" (Optá se trochu velitelským hlasem, neboť se v něm znovu ozývá část elfa. Připadá mu to divné, spojení s Electrou ho ještě upevnilo ve svém divočejším já. Pokrčí ale rameny. Poté se koutkem oka podívá na Reu.) "Pokud chceš, zůstaň, ale nepleť se mi prosím, nechci ti ublížit. Ale tvé schopnosti by mohly být užitečné." (Řekne jemně.)
Návrat nahoru Goto down
Hai
Dračí Jezdec
Hai


Jméno postavy : Hairaky
Jméno draka : Andëmon

Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime09.06.12 23:01

Pššt (sykne a trochu se skrčí přičemž se snaží stále natáhnutou rukou zklidnit draka) tenhle drak je trochu vyprovokovaný.. Potřebuju.. ho.. uklidnit. (Pomalu řekne přičemž stále drží upřený pohled na draka)
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime09.06.12 23:13

Arrgan: "Aha" (Skoro neslyšně zašeptá. Pak ho ale napadne, jak to, že se zde potlouká divoký drak. Tuto myšlenku ale ihned uloží do paměti pod, zeptám se potom. Poté poodejde, zastrčí opatrně meč a opatrně se přiblíží k Arthasovi. Pak se jakoby nahrbí, zavrčí a při tom lehce pozmění držení těla a výraz tváře, takto totiž často komunikuje s vlky a jak se dozvěděl od Electry, lehce tomu rozumí i draci. V překladu by to vypadalo asi takto.) "Klid, my jsme přátelé a chceme ti pomoci."
Návrat nahoru Goto down
Tarfir Sandstorm
Dračí Jezdec
Tarfir Sandstorm


Jméno postavy : Tarfir Sandstorm

Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime10.06.12 23:08

Když Tarfir ucítil poryv teplejšího větru, prudce se otočil a spatřil někoho, o kom se mu zdálo posledních pár let. Vyděšeně, ale i zvědavě se narovnal, pozvedl ruku a přátelsky vykoktal. "Eh... A... A... Ahoj?" Poté se lehce přiblížil k drakovi, jen tak aby mohl rychle vytasit jeden ze svých mečů a ihned utéct. "J... Jmenuji se Tarfir a přišel jsem v míru." Pronesl, aby si snad drak nemyslel, že na něj chce útočit. V hloubi duše jásal, chtěl se setkat s těmito tvory, ale nikdy ho nenapadlo že přijdou až tak blízko.
Návrat nahoru Goto down
Naysha
Dračí Jezdec
Naysha


Jméno postavy : Naysha Shadowmoon
Jméno draka : Arthas

Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime11.06.12 19:19

Arthas: (cení vztekle zuby, ale potom se pomalu posadí. Nedokáže nic říct, ani něco poslat telepaticky jak je vzteky bez sebe. Pomalu se klidní, pohodí hlavou směrem k Nayshe ale ta je zmrzlá strachy na místě a nechce se hnout. Zaúpí žalostně)
Návrat nahoru Goto down
http://www.syedheckle.webnode.cz
Hai
Dračí Jezdec
Hai


Jméno postavy : Hairaky
Jméno draka : Andëmon

Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime12.06.12 10:21

(Stále skrčená při zemi sleduje, co se tu momentálně děje. Jakmile se drak začíná klidnit, stáhne ruku zase dolů a už se na něj pouze upřeně dívá, zatímco ani nedutá.)
Návrat nahoru Goto down
DragonRider
Admin
DragonRider



Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime12.06.12 11:40

Roda'ir využil chvíle, kdy si jej nikdo nevšímal, aby zesílil své úsilí. Vlákna jeho černé magie se neškodně plazila mezi Arrganem a Electrou; jejím úkolem nebylo úblížit, ale zkoumat, a to co nejdůkladněji. Démon si dával pozor, aby si nikdo jeho aktivity nevšímal a tak si dřepnul do vysoké trávy, snad aby se mohl vytratit okamžitě, jak dokončí svůj úkol...
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime12.06.12 12:17

Dabaran: Rudý dráček velikosti koně zvědavě natáhl hlavu k neznámému. Líbilo se mu, že o něj někdo má zájem, zvláště co se cítil tak hrdě po svém velkém leteckém výkonu. Najednou mu ani tolik nevadilo, jak je vyčerpaný a prohlížel si muže svýma oranžovýma očima. *Kvetha,* odpověděl Tarfirovi v mysli. *Já jsem Dabaran a moje jedzkyně Rea stojí támhle.* líně pohodil hlavou tam, kde stál Arrgan a pár kroků za ním ifritská dívka. Doufal, že se Tarfir nezalekne jeho mluvy v mysli, jako to udělal kovář v Klaettisu. Dráček se pohledem na pár okamžiků zastavil u své jezdkyně, tušil, že se tam něco děje, ale byl příliš vyčerpaný, aby se do něčeho zapojoval.

Rea: Ifritka Ganovi přikývla a sledovala, jak se vlk a Hai snaží uklidnit modrého draka. Rea by v tu chvíli dala krk za to, že Arthase už někdy v životě viděla, stejně jako elfku, která stála vedle jako přimražená. Určitě to mělo co dělat se Shandris. Rea obešla Arrgana a pomalu se přiblížila k temné elfce. Byla v poměrně zuboženém stavu, což ifritku dosti znepokojovalo. "Co se tady stalo?" zeptala se opatrně. Dívka vypadala, že je v šoku.
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Naysha
Dračí Jezdec
Naysha


Jméno postavy : Naysha Shadowmoon
Jméno draka : Arthas

Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime12.06.12 12:24

Nay: Já ani..nevím...(není schopna pořádně formulovat slova) ten drak...Kdo to je? A co se to semnou dělo? (mumlá zmateně)
Arthas: (natahuje krk k Nayshe a tím přehradí Reie cestu. Dívá se na ni zvědavým okem a druhým si důkladně prohlíží Nayshu. Snaží se jí něco naznačit ale ta si nic neuvědomuje)
Návrat nahoru Goto down
http://www.syedheckle.webnode.cz
Hai
Dračí Jezdec
Hai


Jméno postavy : Hairaky
Jméno draka : Andëmon

Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime12.06.12 16:13

(Zvedne se. Jak je vynervovaná z předešlých událostí, skoro zavrávorá, když se narovná a tak trochu přepadne dozadu. Schová do pochvy i svůj druhý meč a popojde o několik kroků dozadu, aby nechala dění volný průběh.) Zdá se že už je to v pořádku.. (Projede si rukou vlasy a rozhlédne se kolem. Nějak se to tu přemnožilo. Pomyslí si, když si všimne kolik lidí tu vlastně najednou je. A všichni jezdci. V koutku se pousměje, pak se znovu podívá směrem k drakovi, kterého se tu v posledních chvílích snažila neúspěšně uklidnit a sleduje, co se bude dál dít.)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime12.06.12 23:32

Carcharias: Po několikatýdením putování se mu to konečně podařilo. Nalézt tábor dračích jezdců... a nemohl dorazit v příhodnějším okamžiku. Jakýsi chaos a zmatek mezi nimi je pro něj právě skvělou příležitostí, jak nabídnout a uplatnit své služby... ale co chaos a hluk způsobilo mu ještě stále přes větve dělá problém rozeznat. vidí pouze pár postav. Několik šupinatých krků. Prodírá se tedy o něco blíže.
Na sobě tmavou, koženou zbroj, meč u pasu a pár knih a náčiní na koni uvázaném o kus dál..
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime13.06.12 19:24

Rea: "Nevím, co to je za draka, ale zdá se, že má o tebe zájem," řekla, když jí Arthas přehradil cestu. Bylo přinejmenším divné, že si elfka nevzpomínala, co se stalo; když tu si Rea vzpomněla na dalšího účastníka. "A co ten chlap, který tu byl? Připadal mi.." nedokončila větu, neboť na místě, kde předtím byl démon se nyní jen vlnila tráva. Zaraženě pohlédla na Nayshu, jestli jí k tomu něco řekne..
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Naysha
Dračí Jezdec
Naysha


Jméno postavy : Naysha Shadowmoon
Jméno draka : Arthas

Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime13.06.12 19:54

Nay: Cože? (otočí se zmateně) ale kde je...?

Arthas: (už se zklidnil natolik, že se odporoučí zase pryč. Roztáhne křídla a vzlétne zase na svůj oblíbený palouk odkud hlídá Nay)
Návrat nahoru Goto down
http://www.syedheckle.webnode.cz
Hai
Dračí Jezdec
Hai


Jméno postavy : Hairaky
Jméno draka : Andëmon

Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime13.06.12 20:04

//mimo: Poslouchat k tomu TSFH je fakt o hubu, mám chuť zachránit svět v jednom příspěvku

Hai: (S vážným, lehce zklamaným výrazem sleduje jak se drak vznáší. Pak přijde k Nayshe a rudovlasé ženě, mezitímco se pochybně rozhlíží a hledá Roda'ira, u kterého si taktéž nevšimla jak zmizel.) No.. (Odkašle si a podívá se s ironickým úšklebkem na Nayshu zatímco jí chytne za ruku a zvedne její dlaň s argetlamem tak, aby jí všichni viděli.) Myslím že záhada je vyřešena. (Pak se koutkem oka podívá na neznámou ženu a ukloní se) Kvetha, jsem Hairaky.
Návrat nahoru Goto down
Naysha
Dračí Jezdec
Naysha


Jméno postavy : Naysha Shadowmoon
Jméno draka : Arthas

Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime13.06.12 20:17

Nay: Potřebuju si na chvíli provětrat hlavu..(řekne s omluvou a vydá se směrem k lesíku, ještě lehce v šoku a celkově nechápe. Ještě jim před odchodem tiše poděkuje)
Návrat nahoru Goto down
http://www.syedheckle.webnode.cz
Anonymní
Anonymní




Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime13.06.12 20:24

Carch: (všimne si... nejspíš jezdkyně... která se k němu blíží, vykročí ji tedy naproti, aby nepůsobil jako nějaký bandita číhající mezi stromy. Když jí ale stane tváří v tvář, její vzezření mu sebere téměř všechna slova, na obličeji však jeho zaskočení poznat nejde)... jezdkyně...
Návrat nahoru Goto down
Naysha
Dračí Jezdec
Naysha


Jméno postavy : Naysha Shadowmoon
Jméno draka : Arthas

Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime13.06.12 20:33

Nay: (zadívá se zmateně na Carcharia, který se před ní z ničeho nic zjevil) prosím?
Návrat nahoru Goto down
http://www.syedheckle.webnode.cz
Anonymní
Anonymní




Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime13.06.12 21:00

Carch: Jsem neomalený a asi jdu nevhod.. (vpíjí se chladnýma očima do těch jejích, stříbřitých) Jsem alchymista na cestách.. (jeho zbroj však o alchymistovi příliš nevypovídá) a chci požádat Vás... velké dračí jezdce.. o přístřeší. Pouze než naberu síly na další cestu.. Půvabná mladá elfka jako vy jistě bude mít... kouska pochopení. (pousměje se)
Návrat nahoru Goto down
Naysha
Dračí Jezdec
Naysha


Jméno postavy : Naysha Shadowmoon
Jméno draka : Arthas

Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime13.06.12 21:16

Nay: To asi mluvíte se špatným člověkem..(řekne upřímně)
Návrat nahoru Goto down
http://www.syedheckle.webnode.cz
Tarfir Sandstorm
Dračí Jezdec
Tarfir Sandstorm


Jméno postavy : Tarfir Sandstorm

Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime13.06.12 23:11

Tarfir několikrát úlekem zamrká, ale jinak nedá znát, že nečekal, že k němu drak promluví. Věděl sice, jak promlouvají, to se dozvěděl při pátrání, ale že s ním budou tyto tvorové chtít vůbec rozmlouvat, v to ani nedoufal, vždy měl draky za ty nejhrdější tvory země. Proto se také uklonil. "Moc mne těší, ctěný Dabarane. Je možnost tu pobýt, či jsem opravdu jen vetřelec?" Poté se ale zarazil, neboť toto považoval za troufalé, říci jen tak drakovi. Ihned se uklonil znovu. "Tedy, nerad bych vás urazil."
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime13.06.12 23:31

Rea: Ohledně démona se jí odpovědi nedostalo; no nic, vždyť zeptat se může jindy, kdo to byl zač. Drak odletěl a Reu zasáhl proud vzduchu, jak mával křídly. Tázavě pohlédla na přicházející dívku, která hned na to objasnila jednu z věcí - totiž že elfka je jezdkyně, což se dalo sice předpokládat, ovšem vůbec se nedalo předpokládat její chování. Rea se pak podívala na Hairaky, která se jí představila. "Já jsem Rea, těší mě." poté se zadívala za odcházející elfkou. "Co je s ní?" zeptala se.

Dabaran: Rudý se samolibě napřímil, líbilo se mu, jak se k němu ten člověk choval; proto se rozhodl, že si svým způsobem vezme na starost jeho přítomnost v Táboře. *Mně nepřipadáš jako vetřelec,* ozval se mu znovu v mysli. *Jsi z daleka?* zeptal se následně. Kéž by mu tak Tarfir mohl vyprávět o vzdálených končinách, o místech, kam by mohl letět s Reou, až na to bude dostatečně silný... dráček se skoro ztrácel ve vlastních myšlenkách, avšak přestal snít, když spatřil jak se před ním mužík uklání. V odpověď na něj foukl zase trochu teplého vzduchu a potom složil hlavu na přední tlapy.
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Hai
Dračí Jezdec
Hai


Jméno postavy : Hairaky
Jméno draka : Andëmon

Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime14.06.12 13:12

(Sklopí pohled do země, skoro jako by přemýšlela.) Nejsem si jistá, všechno se to semlelo tak rychle. Potkala jsem ji prvně s tím slizkým mágem, byla docela zraněná a říkala něco o tom, že ani do Táboru přijít ani nechtěla. (Na chvilku se odmlčí, pak zvedne hlavu a pohodí rukama, že už skoro nemá co dodat.) Pak jsme si všimli toho draka, který jí stále následoval. Vzhledem k jejímu argetlamu a k tomu, že si nepamatuje že by byla jezdkyně, jsem se rozhodla ty dva dostat dohromady.. A to se mi zřejmě moc nepovedlo. (Ještě zvedne pohled k nebesům a zapátrá po drakovi.) A Roda'ir.. Ten mág. Zdálo se mi že jí po celou dobu nějak oslaboval. (Zamračí se) A pak jen tak zmizel.. Nevěnovala jsem mu moc pozornosti, hádám že to byla moje osudová chyba. (Prohodí malý úšklebek)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tábor - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tábor   Tábor - Stránka 37 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tábor
Návrat nahoru 
Strana 37 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Anladien

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Riders :: Tábor-
Přejdi na: