Dragon Riders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte v Liokkë!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Anladien

Goto down 
+2
Joya
Rea
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Joya
Dračí Jezdec
Joya


Jméno postavy : Joya De Rondeau
Jméno draka : Almer

Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime11.05.09 21:43

Joya: (na kostele začnou bimbal třičtvrtě na tři a já se jak na povel probudim)
Almer: (protáhnu se a vyjdu ven ana čerstvý ranní vzdoušek)
Joya: (seběhnu dolů, kývnu na Alma a začnu se na něj šplhat "Kam vyrazíme dneska?")
Almer: (počkám až na mě vyleze a pak se odrazim a vzlítnu "Co třeba okružní let ad krajinou kolem Anladienu?")
Joya: ("Dobrej nápad..." Za letu si chvíli povídáme, ale pořád cejtim že by Almer radši letěl někam jinam..Chvíli pátrám myslí okolo a pak narazim na mysl Saem"Aha!" usměju se "Tak mě vysaď a leť!")
Almer: ("Fakt? Tak dobře..." vysadim Joy dole na zemi a letim za Saem)
........................................................
Vysvětlivky: Saem je Xenina dračice, která chodí s Almerem. Dneska jsme s Xen hráli na čokloj takovej malej dračí románek xD. Tak jsem to udělala takhle, jakože tam Almer za ní šel xD
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/joya.japan
Anonymní
Anonymní




Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime13.05.09 21:14

Sëluan:
(trošku se začervenám ale hned nato odpovím)"Kvetha"(myslí se s pojím s tím drakem)
Jiťa:
"Kvetha!Já jsem Jiťa,to je moje přezdívkajinak se jmenuji Kaijt"(pozdravím toho druhého draka)"Páni to je první drak s kterým se bavíme"(uvědomím si a tu myšlenku pošlu Sël)
Sël:
"Máš pravdu!!!"(uvědomím si a začnu si prohlížet toho draka a chodím kolem něj)
"Jak se jmenuješ?"(zeptám se ho)
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime13.05.09 22:40

Jueves: ("Jewel" zalže, stejně jako Shanx tvrdila Joy, že se jmenuje Shanya. Jestli někdy v budoucnosti měla dvojí identita představovat problém, nyní s ní nebyl žádný. "Zdravím, Shur´tugal." pošle myšlenku Kaijt a poloprůhlednýma očkama pozoruje Sël.)
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Anonymní
Anonymní




Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime14.05.09 15:22

Kaijt:
"Já též také zdravím Jewes, Skulblaka.Mohl bys nás prosím ubytovat někde ve městě?Jsme totiž už pořádně unavení a docela promrzlí"(zeptám se Jewela a přitom pozoruji jeho vzhled)"On takhle nevypadá viď Sëluan,alespoň jsem ještě žádného takového draka neviděla"(zeptám se Sël)
Sël:
"Hmm mě to také příde divné,že by drak takhle vypadal"(odpovím Kaijt)
"To je tvůj vzhled?"(pošlu myšlenku Jewesovi,znovu se na něj podívám a zkoumám jak vypadá)
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime14.05.09 19:25

Jueves: ("Ne tak docela" řekne a mluví pravdu...jeho bývalé tělo představovalo smetanově bílého draka menšího vzrůstu s dlouhými křídly, ale nyní jeho podoba byla nejasná. Dokázal si svůj vzhled sám přizpůsobit, ale ve své pravé podstatě byl nehmotný. Polozhmotněná forma, ve které právě stál před Jezdkyní s dračicí, se nejvíce podobala jeho duši, která se znovuzrodila kdesi v modrých sférách Netherisu - proto záře, která se odrážela od něj nebo Shanx v poloprůhledném stavu nabývala vždy jen fialových, modrých a azurově zelených odstínů.
Ve své hmotné formě, se kterou se ukázal před Joy a Almerem, se instinktivně snažil napodobit vzhled, který měl ještě za normálního života - s nezbytností změn několika detailů, kdyby si náhodou někdo vzpomněl na draka jménem Julës. Nic mu teď nebránilo vytvořit si jiný, přestože byl stále omezený na spektrum fialová-modrá-azurová - co se týkalo zbarvení. Rozhodl se ale počkat na reakci dračice a Jezdkyně, protože někdy je lepší věcem nechat volný průběh.
Přinejmenším by si byl rád jist, že při zhmotnění nové podoby se bude zamlouvat Sël.
"Doporučil bych vám Zlatého Gryfa....ale" vzpomene si na Joy a Almera, kterým by všechno jeho konání mohlo být podezřelé "ale myslím, že po cestě ke královskému paláci je jeden mnohem lepší hostinec s nádherným výhledem a výborným jídlem. Moc rád vás tam dovedu - jistě budou poctěni takovou návštěvou..."
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Anonymní
Anonymní




Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime14.05.09 20:51

Kaijt:
(zadívám se na Jewese a pak odpovím)"Dobře,zave´d nás tam"(souhlasím)
Sëluan:
(ten drak se mi docela zamlouvá,uvědomím si)"Tak jaké je tvá podoba?jako ta pravá?"(zeptám se ho,protože jsem zvědavá,chvíli nato vyskočím do vzduchu a zakroužím nad místem kde jsme přistáli,čekám na jeho odpověď,má nějaké tajemství,napadne mě když se na něho znovu podívám)
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime14.05.09 22:03

Jueves: ("Jednou ji poznáš, možná už brzy." odpoví ji. Zároveň se zeptá: "Jaký je tvůj nejoblíbenější drahokam?" a vzlétne vysoko do oblak, čekajíc, až ho budou následovat.)
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Joya
Dračí Jezdec
Joya


Jméno postavy : Joya De Rondeau
Jméno draka : Almer

Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime15.05.09 15:36

Joya: (Ještě chvíli po tom co se mi Almer ztratí z dohledu za ním koukám... pak se rozhlídnu a zjistim že na louce kde mě Almer vysadil to znám. Tady jsme jednou nocovali když jsem ještě byla malá a žila s jednim starym tulákem. Dojdu k břízám u prostřed louky, který od tý doby celkem dost vyrostly. Obcházim je a znovu se jim divim že vyrostly tak divně přesně ve středu louky...Dotknu se kmene jedný z nich) Tenkrát mě ten tulák, kterýmu jsem tak věřila, celou dobuobelhával... Byla jsem tak malá a tak hloupá, tak naivní... A potom tak zklamaná (stěžuju si šeptem břízám) A taky přesvědčená, že věřit někomu je největší chyba a že už to nikdy neudělám... (povzdychnu si, sednu si na zem a opřu se zády o břízu...je tma a já se zase sama pro sebe usmívám) Teď jsem šťastná, že jsem udělala vyjímku (se spokojenym výrazem zavřu oči a v duchu si vybavim Alma-jedinou bytost které věřím.)
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/joya.japan
Anonymní
Anonymní




Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime15.05.09 20:25

Sëluan:
"Můj nejoblíbenější drahokam?Já nevím"(trochu si povzdychnu)"A co tvůj?"(raději se zaptám)"Ty máš dva vzhledy?"(podivím se,protože jsem ještě takového draka neviděla,za chvíli už letím těsně za tím druhým)
Kaijt:
(trochu se předkloním v sedle a přitisknu se k Sël)"Je mi docela zima"(podotknu)"Nemohli bychom letět trochu,alespoń trochu níž?"(zeptám se,protože ještě tady v mracích bylo vlhko a tak se mi chlad dere pod kůži)
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime15.05.09 23:37

Jueves: ("Je to moje...zvláštní schopnost" řekne a sletí níž, přičemž se začne formovat do podoby modrofialového draka. "Nejraději mám křišťál... a rubíny." odpoví.
S těmi slovy se promění úplně. Oči mu září - nemá zorničky - a z tlamy mu trčí několik zubů. Jeho hlava je mohutnější, než u většiny draků a na temeni má jeden roh - krystal. Ani křídla nejsou obyčejná a na konci ocasu se mu houpe blanitá ozdoba. "Tak mě vidíš..")
Shanx: (spí a převaluje se)
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Joya
Dračí Jezdec
Joya


Jméno postavy : Joya De Rondeau
Jméno draka : Almer

Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime16.05.09 0:25

Joya: (po chvíli mi začne být zima a protože Alm je ještě pořád na "rande" tak se zvednu a jdu zpátky k hostinci...potichu vejdu dovnitž, vplížim se do pokoje, abych nevzbudila Shan, stáhnu ze sebe oblečení co jsm měla venku a vlezu si do postele...tipuju že je asi tak 10 minut po 3 hodině ráno)
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/joya.japan
Anonymní
Anonymní




Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime17.05.09 20:55

Sëluan:
"Páni!"(žasnu nad tím co Jewes předvedl)"Jak to dokážeš?Ty ses to naučil?Nebo to máš od narození?"(zaplavím ho otázkami)"Můj nejoblíbenější drahokam je asi křišťál."(začnu klesat níž,abych ho měla pořád na očích)
Kaijt:
"Nikdy jsem ještě takového draka neviděla"(řeknu Jewesovi)"Je to zvláštní"(řeknu tentokrát Sël,přitisknu se ještě pevněji k ní a pořádně se přidržím jejího krku)"Myslíš že máme nějakou přikrívku?"(zeptám se ještě Sël)
Sëluan:
"Myslím že ne."(odpovím Kaijt a zrovna se zeptám Jewese)"Mají tam taky nějaké přikrývky,teplé?"(vím že by se na to samé totiž zeptala Kaijt)
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime17.05.09 21:26

Jueves: ("Pro takové věci se musí vždycky něco obětovat." uzavře téma ohledně své proměny. "Ano, přikrývky mají, je tam i pěkné teplo, však uvidíte" trochu změní směr. "Tudy rovně a za chvíli jsme tam.")
Shanx: (převalí se na bok)
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Anonymní
Anonymní




Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime18.05.09 17:38

Sëluan:
(už nic nenamítám k jeho přeměnám,protože jsem uhodla,že by nám stejně už nic neřekl,zabočím za ním a snažím se letět ladně)"Kde bydlíš ty?(zeptám se Jewese)
Jiťa:
(potěší mě pomyšlení na sprchu,něco k jídlu a postel)"Bude tam nějaké místo pro Sël?"(zeptám se Jewese a přitom juknu před sebe na draka)
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime18.05.09 19:43

Jueves: ("Jen se potuluju, ale Anladien docela znám." potom slétne dolů do ulice a přistane mezi domy. Ukáže na velký vchod, kudy by on sám nejspíš neprošel, ale pro Sël by to neměl být žádný problém.
"Má to velké prostory. Uvnitř je obrovská hala s malým jezírkem a tam najdete někoho, kdo vás ubytuje." řekne a v duchu si přeje, aby částka za tenhle "hotel" nebyla moc vysoká. Pro jistotu promýšlí plán B, kdyby tomu tak opravdu bylo.)
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Joya
Dračí Jezdec
Joya


Jméno postavy : Joya De Rondeau
Jméno draka : Almer

Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime18.05.09 21:01

Almer:(letím se Saem k vodopádům)
-----------------------
viz. hra na klubovně xD
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/joya.japan
Anonymní
Anonymní




Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime19.05.09 17:23

Sëluan:
(přistanu za Jewesem a prozkoumávám pohledem vchod)"Neměl by být žádný problém,tímhle vchodem projdu"(pošlu myšlenku Kaijt)
Kaijt:
(pohlédnu na vchod)"Souhlasím"(odpovím Sël)"Kolik tento hotel stojí?"(zeptám se jetě Jewese)"Moc peněz nemáme."
Sëluan:
(souhlasně zachrkám a přitom mě z nozder vylétne malý obláček dýmu,potom se rozhlédnu po okolních domech a pohledem prozkoumám uličky,jestli je někdo spozoroval,ale nikoho nevidím)
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime19.05.09 20:21

Jueves: (Snaží si vzpomenout) Mělo by to být...4 Rhiny za jednoho...pokud nejste hosty královny, ti to mají zadarmo. (Přemýšlí, kdo vlastně vládne v Anladienu Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Anonymní
Anonymní




Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime19.05.09 20:41

Sëlun:
(těším se až se trochu vyspím ale...)"Kdy se zase uvidíme?"(otočím se ještě na Jewese)"Kdy odlítáš?Ráda bych se s tebou ještě někdy viděla"(trochu se m zalesknou oči,když si uvědomím,že to setkání tak rychle začalo a tak rychle skončilo a bylo by mi líto,kdyby se už neopakovalo)
Kaijt:
"Tobě se docela líbí!"(vykřiknu v mysli na Sël,ale hned se zas sklidním abych nevypadala blbě)"Tak sbohem Skulblaka."A doufám že se ještě uvidíme!"(řeknu ještě na rozloučenou)
Sëluan:
"Hhhrrrrrrrrrrrrrhhhhrrr...."(zavrčím na Kaijt při té její poznámce,ale pak se ještě podívám na Jewese)
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime19.05.09 20:53

Jueves: "Ještě se setkáme, za to ručím" (mrkne na Sël a jediným máchnutím křídel se vznese do vzduchu "Dobrou noc Sëluan, a i Tobě, Jezdkyně!"
Letí vysoko, aby se ztratil z dohledu a zneviditelní se)
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Anonymní
Anonymní




Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime21.05.09 20:33

Sëluan:
(koukám se do černého nebe,ještě dlouhou dobu po tom co odletía a já ho ztratím z dohledu)"Tak podíváme se dovnitř?" (zeptám se Kaijt)
Kaijt:
"Můžeme"(souhlasím)
Sëluan:
(přikročím ke vchodu,ale ještě se musím trochu schíbnout abych tam tudy prošla)
(pokračuji do té haly kterou nám jewes popisoval,najednou vkročím do obrovské haly,vypadala úplně stejně jak nám ji Jewes popsal)
Kaijt:
"Vidíš někoho?"(zeptám se Sël,ale vzápětí zpozoruji někoho jak stojí u jezírka)
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime21.05.09 22:58

Jueves: (Vrátí se za krčmu a když zkontroluje, že se nikdo nedívá, promění se znovu na bílého draka a na svém místě se stočí do klubíčka. Docela jej udiví, že Almer touhle dobou není na svém místě, ale nechá to být a lehce se myslí dotkne Shanx, aby jí oznámil, že je zpátky. Potom usne.)
Shanx: (probudí se a zírá do stropu)
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Joya
Dračí Jezdec
Joya


Jméno postavy : Joya De Rondeau
Jméno draka : Almer

Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime24.05.09 22:52

Joya: (spim v klubíčku pod peřinou...nevnímám nic, jenom dobro náladu, kterou sálá Almer ata se mi promítá do snů x))
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/joya.japan
Anonymní
Anonymní




Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime28.05.09 19:38

Sëluan:
(popojdu blíž k jezírku)
Kaijt:
"Halóóó!"(zakřičím přes jezírko na toho člověka a stoupnu si v sedle,čekám na odpověď a když se nikdo neozval sesednu a se Sël v zádech deme k dotyčnému,abychom se dozvěděli jak se to tady má)
Sëluan:
(všimnu si že tady nikdo jiný není)"Je to tady podezřelé,radši bych odsud zmizela"(nevrle se rozhlížím kolem)
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime28.05.09 21:46

Shanx: (Opatrně vstane z postele a sedne si na zidli ke stolku...premysli)
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Sponsored content





Anladien - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Anladien
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Riders :: Hra-
Přejdi na: