Dragon Riders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte v Liokkë!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Anladien

Goto down 
+2
Joya
Rea
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Joya
Dračí Jezdec
Joya


Jméno postavy : Joya De Rondeau
Jméno draka : Almer

Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime31.05.09 16:19

Joya: (brzo ráno mě vzbudí Almer, že musim okamžitě letět s nim, že je něco se Saem (viz. hra na klubovně na alíkovi). Vyskočim z postele rychle se obleču a kuk na Shanx sedící u stolu xD) Promiň, vypadá to, že to bude naléhavý... najdem se někdy během dne ve městě, jo? Stejně si ještě musim vyzvednout všechny ty objednaný věci!
Almer: (doletíme k Saem, kde už je její jezdkyně Xena a jakýsi člověk, který nám pomáhá. Jmenuje se Shadow. Ukáže se,že Saem byla březí a teď "porodila" vejce.)
Joya: (jsem na ně oba hrdá a společně s Almem pak ještě odnášíme vejce do Dračího chrámu Tarukaah a teprve pak se vracíme do Anladienu)
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/joya.japan
Anonymní
Anonymní




Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime31.05.09 19:42

Kaijt:
"Zjevně nás tafy ignoruí.Radši půjdeme někam jinam.Však tady určitě ještě něco najdeme"(konstatuji)
Sëluan:
"Hhhmmm....."(zabručím spokojeně a horečně přemýšlím nad tím druhým ubytováním,které Jewes nakonec zavrhl)" Zlatý Gryf"(vybafnu najednou)"Zaltý Gryf je to druhé ubytování které nám Jewes nabízel"
Kaijt:
"Dobrá,půjdeme se podívat tam"(nasednu na Sël)
Sëluan:
(vydám se dlouhými skoky ven z hotelu a mířím městem ke Zlatému Gryfu)
Kaijt:
(pevně se držím a mezitím rozprostřu svou mysl kolem a snažím se najít někde to ubytování...Najednou zahlédnu vývěsní tabuli a na ní tučně napsáno U ZLATÉHO GRYFA a také ucítím mysl dvou draků)"Jsme tady Sëluan."
Sëluan:
"A nejsme tady sami jako jezdci a draci"(jdu blíž a když se přiblížím blíž spatřím dva spící draky ležící za rohem,zafrkám,abych na sebe upozornila)
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime31.05.09 23:11

Shanx: (Celou dobu sedí u stolku a přemýšlí, dokud ji nepřemůžou potřeby jejího těla, a tak si zajde na záchod a upravit se do koupelny...potom sejde dolů do hostince, aby měla přehled, kdo by tam v tuhle dobu mohl být.)
Jueves: (ucítí přítomnost Sëluan a Kaijt a vzbudí se...Co tady dělají?..pomyslí si a když pootevře oči, dělá, že je nezná.)
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Anonymní
Anonymní




Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime01.06.09 17:23

Kaijt:
"Zdravím skulblaka Jewes."(pozdravím Jewese když na nás zamžourá)
Sëluan:
"Též zdravím."(také pozdravím a přitom očkem přelétnu z jewese na toho druhého spícího draka)
Kaijt:
(pokračuji)"Byly jsme v tom hotelu,který si nám poradil,ale nikdo se tam k nám nehlásil a navíc měla Sël takové zvláštní tušení,tak jsme radši zkusili něco jiného.Sël si zatím zpoměla na toto místo které si nám také nabízel a tak jsme sem šli.Netušili jsme že tady budeš skulblaka."
Sëluan:
(souhlasně zavrčím a přitom se podívám zkoumavě na Jewese,protože se mi zdá,že dělá že nás nezná a to se mi moc nelíbí a proto udělám krok vpřed abych se dostala trochu blíž)
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime01.06.09 23:47

Jueves: (přemýšlí, jak ho poznali, když změnil podobu na bílého draka "Eh...jo, máte pravdu" rozpačitě se usměje na Sëluan. "Možná byste se měli ohlásit uvnitř hostince...ikdyž už svítá" koukne na blednoucí nebe a pak zpátky na dračici před ním.)
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Anonymní
Anonymní




Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Wenn   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime09.06.09 17:35

Wenn:(je doma.....obleče se..a jde se projít do města.kukám kolem..a nudím se.........xD.....jdu do hospody..xD..koupím si colu...a jdu z5 domů..
Návrat nahoru Goto down
Via
Členka rady
Via


Jméno postavy : Viana Ärmins
Jméno draka : Thëollin

Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime10.06.09 17:08

Via: (Nějakou tu dobu jsem se procházela městem, vlastně celou noc a dokonce tam chodím i teď. Byla jsem se podívat na svůj dům v Anlandienu a nechala tam Thëollina) Měla bych se vrátit... Pokud si Thëo neodletěl hledat potravu, určitě tam čeká
Thëo: (spím jako zabitý vlzadu na zahradě Viina domu)

Ps: Dlouho jsem se nezapojila a nechce se mi hledat můj poslední příspěvek, takže aspoň tak nějak
Návrat nahoru Goto down
Joya
Dračí Jezdec
Joya


Jméno postavy : Joya De Rondeau
Jméno draka : Almer

Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime11.06.09 22:01

Joya: (je dopoledne a já s Almem jdeme městem "Nejdřív zaskočíme do oděvnictví, vyzvednout si to moje nový bojový oblečení co jsem si tam objednala..." začnu a zabočim do ulice s patřičným obchodem)
Almer: (přikyvuju a přitom už se těšim až konečně pujdem do kovářství, kde vyzvednem Joyiny nový chrániče holení, předloktí a helmu a moje plátové nové plátové brnění a helmu!!)
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/joya.japan
Anonymní
Anonymní




Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime12.06.09 18:53

Kaijt:
"Jo tak mi jdeme,promiň že jsme tě obtěžovali"(přikývnu a pohledem přelétnu k hostinci)
Sëluan:
"Já tady počkám."(otočím se na Kaijt)
Kaijt:
"Jo tak jo."(sesednu ze sedla a volným krokem jdu ke dveřím,přede dveřmi se ještě otočím na Sël)"Dobrý den"(pozdravím a hrnu se k pultu)
Sëluan:
"Asi tě obtěžujeme co?"(zeptám se a přito sklopím oči a otočím se směrem k uličkám)"Ale ještě něco,je tady tvůj jezdec?"(otočím se zpátky na Jewese)
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime17.06.09 7:34

Jueves: Ne, ne..neobtěžujete! Vůbec ne... (usměje se a udělá krok blíž)
Shanx: (vyskočí zpoza rohu) Kvetha! (první koukne na Juevese, potom na Sëluan a ukloní se) Copak tě dovedlo do těchhle končin, draku?
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Ness
Nováček
Ness


Jméno postavy : Ness
Jméno draka : Lowrën

Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime20.06.09 20:56

.


Naposledy upravil Ness dne 23.06.09 16:59, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Joya
Dračí Jezdec
Joya


Jméno postavy : Joya De Rondeau
Jméno draka : Almer

Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime21.06.09 22:01

Joya: (vyzvedneme moje nový oblečení a zamíříme do kovářství)
-----------------
mimo hru: Ness> nemůžeš být v hospodě a zároveň ležet u jezera ;-) vyber si jedno a to druhý smaž...
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/joya.japan
Anonymní
Anonymní




Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime29.06.09 19:58

Sëluan:
"To je dobře."(po očku kouknu na Jewese)"Kvetha Šturtugal.Jsem tady se svým jezdcem Kaijt.Možná jsi ji už zahlédla.Te´d ji asi ale neuvidíš,protože je v pelechu.(nadkloním se nad novím jezdcem a skloním se do úrovní jeho očí,jemně se dotknu čumákem jejího čela a pak se zase vztyčím)"Omluvte mě ,ale nea chvíli si zdřímnu,ale ještě předtím mám takový dotaz.Dá se zde někde sehnat meč pro Dračího jezdce?Nějaký by jsme potřebovali.

Kaijt:
(spím,spím a spím dokuď můžu)
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime02.07.09 12:10

Shanx: Zde v Anladienu je sposta řemeslníků, kteří kovají meče na míru. Ale to bývá drahé, tak by možná bylo dobré porozhlédnout se po kovárnách, kde mají meče již zhotoveny. Elfové mají velice kvalitní zbraně. (usměje se)
Jueves: (přikyvuje tomu co říká Shanx..)
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Anonymní
Anonymní




Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime10.07.09 20:57

Sëluan:
(usměju se)"Děkuji za radu a ještě se vás zeptám jestli by jste mi mohli nějaký obchod doporučit!"(mrknu a podívám se nejdřív na Jewese a pak na jeho jezdkyni zjistím že už se začíná táhnout k poledni a tak se nervózně otočím,protože už mám docela hla)"Omluvte mě,zajdu si někam zobnout něco dobrého."(usměju se a ladně se vyhoupnu do vzduchu,tam to řeknu ještě Kaijt)"Letím si něco zakousnout."(řeknu a chvíli čekám na odpověď)

Kaijt:
"Hmm"(zamumlám v polospánku a spím dál)

Sëluan:
(nachám ji být a vydám se na lov)
Návrat nahoru Goto down
Joya
Dračí Jezdec
Joya


Jméno postavy : Joya De Rondeau
Jméno draka : Almer

Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime29.07.09 2:48

(vyzvedneme všechno vybavení-moje oblečeí, dýky, meč, chrániče předloktí a holení a k tomu helmu a samozřejmě i tu Almovu helmu xD, zabalim to všechno do látky a uložim do kpsy v Almově sedle, pak už jenom pospícháme někam na míň rušnější ulici, abychom mohli vlítnout a někdev táboře si to všechno vyskoušet xD)
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/joya.japan
Anonymní
Anonymní




Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime06.10.09 20:43

Kaijt:
Když se probudím jsou asi dvě hodiny.Zapátrám myslí po Sël,ale nikde ji nenacházím,takže se ještě nejspíš nevrátila z lovu.Obléknu se a vydám se do města.
Rozhlížím se jestli neuvidím někoho,ale kromě pár kolemjdoucích se tu nikdo neobjevuje,procházím kolem krámků a sem tam do nějakého vlezu.Nic moc nikde nenajdu a tak se vydám před brány města a zamířím k rozlehlé pastvině,která se táhne kolem města.Najdu si menší strom a vylezu nahoru a vyhlížím jestli neuvidím Sël.

Sëluan:
Po tom co jsem si snědla něco k snědku zamířila jsem zpátky k městu.Když se blížím k městu,spatřím z jednoho stromu vyčučující hlavu.Hned vím o koho kráčí.
Schválně obletím z patřičné vzdálenosti strom a vrhnu se na strom zezadu,protože vím ,že dotyčný se kouká na druhou stranu.

Kaijt:
Vyjukaně se otočím,ale nestihnu nic udělat a už se vznáším ve zduchu v tlapách draka."Sëluan!",vyjeknu,vyšplhám na hřbet a pohodlně se usadím v sedle.

Sëluan:
"Tak co proletíme se?" a vzletím vzhůru a zamířím ke keopcům dáli.
Návrat nahoru Goto down
Marsyas
Dračí Jezdec
Marsyas


Jméno postavy : Marsyas
Jméno draka : Lebannen

Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime19.06.10 23:22

*Marsyas se drží Ness jako klíště a po celou dobu letu má pevně zavřené oči, jen netrpělivě čeká, jestli přistanou dřív, než se jí žaludek obrátí naruby*
Návrat nahoru Goto down
Ness
Nováček
Ness


Jméno postavy : Ness
Jméno draka : Lowrën

Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Anlandien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime19.06.10 23:38

Lowrën:(Začne klesat až nakonec přistane.)
Ness:Vystupovat.
Návrat nahoru Goto down
Marsyas
Dračí Jezdec
Marsyas


Jméno postavy : Marsyas
Jméno draka : Lebannen

Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime19.06.10 23:40

*jen co slyší Nessinu výzvu, okamžitě seskočí a začne to vydýchávat s rukama opřenýma o kolena*

"Zpátky se budu vracet pěšky, na tohle nejsme my stavění..." *zuřivý a rozechvělý nádech a výdech*

"Co tu hledáme? Feyu?"
Návrat nahoru Goto down
Ness
Nováček
Ness


Jméno postavy : Ness
Jméno draka : Lowrën

Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Anlandien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime19.06.10 23:44

Ness:Ano ji.Netuším kam šla.Musíme tedy někde začít.
Návrat nahoru Goto down
Marsyas
Dračí Jezdec
Marsyas


Jméno postavy : Marsyas
Jméno draka : Lebannen

Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime19.06.10 23:46

*pokrčí rameny*
"Pomohlo by, kdybych věděla, jak je cítit. Nenechala za sebou něco, co jí patří? Ale taky je možná moc daleko... Tvůj drak - umí se dorozumívat myšlenkami? Možná by ji vycítil snáze."
Návrat nahoru Goto down
Ness
Nováček
Ness


Jméno postavy : Ness
Jméno draka : Lowrën

Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Anlandien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime19.06.10 23:55

Lowrën:Už sem to skoušela.Tady nic necítím.Měli by sme jítdál.
Ness:Nemohla si to říct dřív?
Lowrën:Neptala si se
Ness:Tak zas ideme.
Návrat nahoru Goto down
Marsyas
Dračí Jezdec
Marsyas


Jméno postavy : Marsyas
Jméno draka : Lebannen

Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime20.06.10 0:11

"Jdeme nebo letíme?" *podezřívavě*

*suše polkne, jestli bude muset zase lézt nahoru a letět*
Návrat nahoru Goto down
Ness
Nováček
Ness


Jméno postavy : Ness
Jméno draka : Lowrën

Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Anlandien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime20.06.10 8:48

Ness:Poletíme.Jestli,že pújdeme pěšky tak búh ví jestli jí najdeme do roka.Nemusíš jít jestli nechceš.Zvládnu to sama.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Anladien - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anladien   Anladien - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Anladien
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Riders :: Hra-
Přejdi na: