Dragon Riders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte v Liokkë!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme

Goto down 
+4
Arrgan Vlčí oko
Rah-Nore
Ness
Feya
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Rah-Nore
Dračí Jezdec
Rah-Nore



Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Icon_minitime04.09.10 15:32

Arrgan Vlčí oko napsal:
Koukám, debata se nám rozproudila znovu... :-D :-D

JJ, to jo :-D
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Icon_minitime04.09.10 16:44

Lidi, zná tu někdo hru League of Legends?
Návrat nahoru Goto down
davefin
Dračí Jezdec
davefin


Jméno postavy : Davefin
Jméno draka : Kaitëena

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Icon_minitime05.09.10 18:28

Znám, ale originální DotA je nejlepší, z kopií když už tak Heroes of Newerth (pokud je to furt open beta)...
Btw Arragne nedělej si prdel, na Eternalu mám taky postavy... jaký máš GS (gearscore)?
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Icon_minitime07.09.10 14:19

Nic moc, jsem tam vždy jen tak jednou za týden :-D A momentálně vůbec, nějak jsem se na Val zasekl :-D
Návrat nahoru Goto down
Rah-Nore
Dračí Jezdec
Rah-Nore



Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Icon_minitime11.09.10 18:31

Momentálně nehrajeme nikde, brácha nějak smázzl WoWko, ze vzteku :-D
Návrat nahoru Goto down
davefin
Dračí Jezdec
davefin


Jméno postavy : Davefin
Jméno draka : Kaitëena

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Icon_minitime11.09.10 19:32

Heh Very Happy

Až to budete mít z5, zkuste deffender, taky 3.3.5a bg/arena server, ale českej, s lepšim systémem a více hráčů...
http://herniserver.cz/wow

Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Icon_minitime12.09.10 13:19

Ok, až najdu všechny céda... (WoWko mám celkem na šesti CD, takže to bude chvíli trvat, pač nwm kde mám jaký. Našel jsem zatim CD 6, kde jsou Patche na WotLK :-D)
Návrat nahoru Goto down
Rah-Nore
Dračí Jezdec
Rah-Nore



Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Icon_minitime12.09.10 13:23

Mno, to si počkáme... Bráško, nemůžeš prostě zajet ke strejdovi, ať ti půjčí jeho?
Návrat nahoru Goto down
davefin
Dračí Jezdec
davefin


Jméno postavy : Davefin
Jméno draka : Kaitëena

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Icon_minitime12.09.10 14:22

Co externí disk / 2stranný dvd? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rah-Nore
Dračí Jezdec
Rah-Nore



Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Icon_minitime13.09.10 15:00

Mno, to by to musel někdo koupit, ale jelikož moje kapesné je nížší než bráchy a já ho potřebuji, protože často něco kupuji, tak se toho asi člověk nedočká, doma máme tak max. ty CD... Navíc, bráška je strašně línej tvor, ani by je nekoupil kvůli tomu, že je to moc daleko od klávesnice :-D
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Icon_minitime13.09.10 22:41

Hele, línej nejsem, chodim do posilky... Ale nějak se mi nechce utrácet... :-D
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Icon_minitime11.10.10 11:59

co resite? WoW se da legalne stahnout z netu ^^ je to instalator, stahnete maly .exe soubor a ono se to zaroven stahuje i instaluje... a patchu je na netu tez spousta, dokonce znam mirror kde jsou vsechny patche na mozna vsechny verze, jen je pomaly, ale to snad nevadi...

samozrejem ten kdo chce hrat na offi si musi cely wow koupit protoze jinak neziska account.. Blizz si to udelal vychytrale, jako velkou reklamu, nebo treba pro pripad ze officialni hrac poskodi svoje koupene CD tak si muze zdarma stahnout instalator
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
davefin
Dračí Jezdec
davefin


Jméno postavy : Davefin
Jméno draka : Kaitëena

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Icon_minitime11.10.10 16:47

Jj, takhle jsem si to jednou stáhnul, ale musíš mít na to funkční trial acc - 7 dní, abys ten dostal, musíš jim dát všechny svoje osobní info -> tzn nemůžeš to stáhnout takhle dvakrát, a navíc se ještě musíš proklikávat něčim abys dostal ten správnej klient, jinak dostaneš ten streamovací, kterej je pomalej, dementní a na neofiku s tim hrát nemůžeš...
Je to opruz.
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Icon_minitime11.10.10 17:04

Tak to jsem asi stahovala ten instalator nekde jinde, a dokonce vicekrat... a verzi mam enUS
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
davefin
Dračí Jezdec
davefin


Jméno postavy : Davefin
Jméno draka : Kaitëena

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Icon_minitime11.10.10 22:32

Ja mam enGB, on ten instalator jde stahnout treba z rapidka, ale to pak ztrati ten smysl toho "cistyho WoW kde staci zmenit realmlist"...
kdybys nasla blizzardí stranku s tim downloadem bez registrace, PM pls Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Icon_minitime12.10.10 10:41

Mno, stahovat se sice dá, ale to bych musel přez noc, pač je to děsně pomalý a my máme jen jedno Pc (takže přez den na nic...). A přez noc bych taky nemohl, pač to bych musel zase odklikávat jaký patche chci, jakej datadisk a pod a já bych nemohl... :-(
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Riders :: Mimo hru-
Přejdi na: