Dragon Riders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte v Liokkë!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme

Goto down 
+4
Arrgan Vlčí oko
Rah-Nore
Ness
Feya
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Feya
Dračí Jezdec
Feya


Jméno postavy : Feya Elären
Jméno draka : Creeya

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime22.06.10 20:37

Já třeba hraju Linage2. Mám elfku kouzelnici summonerku, momentálně na 46lvl a dark elfa útočnýho kouzelníka na 15lvl. A co vy?
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-fairytail.forumg.biz/
Ness
Nováček
Ness


Jméno postavy : Ness
Jméno draka : Lowrën

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime22.06.10 20:39

.


Naposledy upravil Ness dne 22.06.10 22:05, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Rah-Nore
Dračí Jezdec
Rah-Nore



Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime22.06.10 20:50

Mno ja muzu napsat co hraju ja a Gan uz nemusi, hrajeme totez Very Happy

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - Horda, 3 lvl 80 (Trollka Mage, Trollka Hunterka a Trollka Priestka) a 1 lvl 44 (Trollka Warrirka, skousim neco na blizko Smile)
Warcraft 3: Frozen Throne - Hrajeme po netu
Starcraft 2 - Betaverze
Heroes 3 MIght and Magic...

To asi vse, jen Gan napise za co hraje ve WoWku on Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime22.06.10 20:56

Mno t je pravda, já hraju to co ona... Tedy, ona hraje to co já :-D

Jinak, v tom WoWku - 3 80ky - Tauren Druid (Balance), Tauren Druid (Feral) a Tauren Shaman... teď dělám Taurena Huntera :-D
Návrat nahoru Goto down
Firien
Členka rady
Firien


Jméno postavy : Firien
Jméno draka : Romëo

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime22.06.10 21:04

RuneScape
asi to skoro nikdo z vás nzená tak sem dávám pár screenů mé postavy... skoušela sem vybrat nějaké reprezentativní kousky, ale moc se mi to nepoveldo...
Spoiler:

kdybyjste to někdo chtěli hrát tak se to hraje přímo v prohlížeči(nic nemusíte tsahovat) na http://runescape.com tato hra má opravdu hodně možností kromě boje máte ještě spoust udalších dovedností které jsou přinejmenším stejně zajímavé jako boj, pak je tu pár miniher, a další zábavy. Jede to skoro všude stačí mít nainstalovanou javu...
Návrat nahoru Goto down
http://i-slay.blogspot.com
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime22.06.10 21:06

Hmmm, to jsem hrál, už se mi do toho ale nechce... Pokud jde o netový hry, tak je to hlavně Divoké Kmeny (Svět 17 - Nick Shadow-Spyrrow-Mage) a Dark orbit...
Návrat nahoru Goto down
Rah-Nore
Dračí Jezdec
Rah-Nore



Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime22.06.10 21:11

Hele, Shadow je nas spolecny, ted s nim manipuluju ja hlavne...
Návrat nahoru Goto down
Feya
Dračí Jezdec
Feya


Jméno postavy : Feya Elären
Jméno draka : Creeya

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime22.06.10 21:16

Tohle jsou moje hlavní postavy(pak mám ještě asi další 3):

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-fairytail.forumg.biz/
Rah-Nore
Dračí Jezdec
Rah-Nore



Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime22.06.10 21:19

Co to Gan udelal s PC? nezobrazuje to ty tvi obrazky...
Návrat nahoru Goto down
Feya
Dračí Jezdec
Feya


Jméno postavy : Feya Elären
Jméno draka : Creeya

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime22.06.10 21:20

Ten modrej kůň je můj, toho umím jako Elemental Summoner vyvolat.
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-fairytail.forumg.biz/
Rah-Nore
Dračí Jezdec
Rah-Nore



Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime22.06.10 21:25

Jj, užz je tu mám
Návrat nahoru Goto down
Feya
Dračí Jezdec
Feya


Jméno postavy : Feya Elären
Jméno draka : Creeya

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime22.06.10 21:26

A líbí? Musíš si to ale posunout trochu doprava....
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-fairytail.forumg.biz/
Rah-Nore
Dračí Jezdec
Rah-Nore



Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime22.06.10 21:30

jj, cool Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime24.06.10 22:31

Nema tu nekdo zkusenost s MMORPG Aion? Zda se, ze je pomerne nova... dost podobna na WoW a Lineage, s velkymi moznostmi editace postavy a jestli jsem to dobre pochopila, tak tam jsou andele, demoni a draci Smile muze to byt zajimave...

Jinak samozrejme hraju WoWko...uz docela dlouho Very Happy prostridala jsem uz kvantum free serveru, na offik by me nikdo nedostal, a momentalne mam postavy na Twinstaru (draenei warr 29), Anthorii (blood elf mage 75) a Czechdreamu (RP server... mag a warr u ali, levely uz si nepamatuju Very Happy).

Jinak Warcraft III, single i pres net/lan.
Jednou za dlouhy cas mam naladu i na Sims 2 (ted uz 3), ale to me vzdycky do tydne prejde Very Happy
Jinak ted hraju nejakou tower defense Defense Grid - The Awakening, ale to je tak na relax (protoze tam jsou kratka kola)
A rada bych vyzkousela Assassin´s Creed 1 i 2 (jednicku jsem chvili mela, ale nedohrala).. to je tak vsechno, co me ted napada Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Via
Členka rady
Via


Jméno postavy : Viana Ärmins
Jméno draka : Thëollin

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime25.06.10 16:15

Tak já jediné co hraju je Age of Empires III, moc na hry nejsem. A nad Aion přemýšlela kámoška, ale jestli to už zkusila, nevím
Návrat nahoru Goto down
Feya
Dračí Jezdec
Feya


Jméno postavy : Feya Elären
Jméno draka : Creeya

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime25.06.10 17:00

AoE 3 jsou dobrý...taky to máme. Pak ještě kdesi v počítači máme Zootycoon Golden edition...ale kde, to nevim
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-fairytail.forumg.biz/
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime25.06.10 18:17

jj, AoE III. neni špatný, ale mě to přestlo bavit, když jsem už čtyřikrát dohrál mise a po netu se mnou nikdo už nechtěl hrát...
Návrat nahoru Goto down
Rah-Nore
Dračí Jezdec
Rah-Nore



Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime25.06.10 22:24

J, to se jim nedivim, pac si byl na ne moc dobrej Smile Se mnou taky nikdo nechtel hrat, se me taky bali Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime25.06.10 22:25

Njn... S nama dvěma už nechtěj moc hrát ani ten Warcraft... Sad
Návrat nahoru Goto down
davefin
Dračí Jezdec
davefin


Jméno postavy : Davefin
Jméno draka : Kaitëena

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime01.09.10 14:48

To bude na dlouho Very Happy

No primárně hraju RuneScape (nick Edegar, combat 132), hraju to s (velkejma) přestávkama už šest let...

Pak si občas dám DotU nebo jiný RPG hry přes WarCraft III, někdy i normální melee mapy, a teď hraju celkem dost WoWko na Deffenderu (BG realm), hlavně frost mága(humáč) a enha shamanku(draenei), občas si zahraju na Anthorii za taurena enha shamana (lvl 25 asi, nehraju to moc).
Samozřejmě ještě hraju CounterStrike: Source, což teď nemůžu protože mi odešly usb řadiče na desktopu a s PS/2 myší a klávesnicí se to prostě hrát nedá...
Lineage II jsem hrál na Elmore(Wild, potom Dark), taky moc pěkná hra ale měl jsem zavirovanou instalačku tak jsem to smazal a už tomu nevěřim... nejvíc mě bavili elfka Silver Ranger a elf Spellsinger, jména už si nepamatuju... btw ty screenshoty, to je C4? vypadá to podobně...

Z těch ne-tolik-známejch her se mi strašně líbily Newerwinter Nights, hra na motivy Dungeons & Dragons (anglická, originální verze českýho Dračího Doupěte; "dračák"), fakt super atmosféra a hratelnost, jen to bylo moc lineární...

O Aionu jsem slyšel celkem dávno a celkem dost, měl jsem pocit že to ještě neni na evropskym trhu, každopádně by to mohlo bejt dost zajímavý...

Jo a ještě Prototype mě zaujal, i když jsem ho nikdy nehrál, chtěl bych to zkusit... No, až budu mít funkční desktop...

Btw: Gane a Rah-Nore, kde hrajete(wow)?
Návrat nahoru Goto down
Feya
Dračí Jezdec
Feya


Jméno postavy : Feya Elären
Jméno draka : Creeya

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime01.09.10 22:02

dave: C4 je v L2 označení pro Chronicle 4 Smile Ale teď už sou i novější Chronicle 5 (Interlude) a Chronicle 6 (Epilouge Gracia).
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-fairytail.forumg.biz/
davefin
Dračí Jezdec
davefin


Jméno postavy : Davefin
Jméno draka : Kaitëena

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime01.09.10 22:29

Mg já vim, C4(Prelude) jsem hrál a Interlude mám stažený Very Happy proto jsem se ptal jestli ty tvoje screeny jsou z C4...
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime02.09.10 14:02

My hrajeme na třech serverech, podle toho, jak se nám chce. Ty jmenované postavy jsou z Valhally (Blizz) Potom hrajeme na Anathemě (Hight) a na Eternalu (Fun PvP)
Návrat nahoru Goto down
Feya
Dračí Jezdec
Feya


Jméno postavy : Feya Elären
Jméno draka : Creeya

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime02.09.10 17:41

davefin napsal:
Mg já vim, C4(Prelude) jsem hrál a Interlude mám stažený Very Happy proto jsem se ptal jestli ty tvoje screeny jsou z C4...

Aha, ttj. Jo, je to z C4, ale na Crystalu už skoro nikdu nehraje, asi se budu stěhovat na Gracii.
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-fairytail.forumg.biz/
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime03.09.10 21:58

Koukám, debata se nám rozproudila znovu... :-D :-D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme   Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Malý gamblerský topic aneb Co všechno hrajeme
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Riders :: Mimo hru-
Přejdi na: