Dragon Riders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte v Liokkë!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Srazy a hra, v klubovně..

Goto down 
+6
Feya
Via
Rea
Firien
davefin
Thea
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
davefin
Dračí Jezdec
davefin


Jméno postavy : Davefin
Jméno draka : Kaitëena

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime10.09.10 15:34

Měl bych přijít, pokud nebudem s rodinou někde v pryč...
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime11.09.10 13:24

Hm, tak to zatím vypadá slibně, zatím nás je celkově šest (počítám i ségru, která taktéž bude hrát, ale přez mě, nedivte se :-D)
Návrat nahoru Goto down
Rah-Nore
Dračí Jezdec
Rah-Nore



Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime11.09.10 18:21

JJ, přesně, já přijdu určitě, tedy... púokud mi vyjde turnaj podle plánů, jestli ne, tak nwm...
Návrat nahoru Goto down
Firien
Členka rady
Firien


Jméno postavy : Firien
Jméno draka : Romëo

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime12.09.10 18:57

tož se mnou počítejte tak na 25% , mám možnosti nějakých akci na to datum, ale je tu velká pravděpodobnost že většina z nich padne...
Návrat nahoru Goto down
http://i-slay.blogspot.com
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime12.09.10 22:18

Firien napsal:
tož se mnou počítejte tak na 25% , mám možnosti nějakých akci na to datum, ale je tu velká pravděpodobnost že většina z nich padne...

Ok, nebudu s tebou počítat, neber to osobně ale sama si řekla že je to málo pravděpodobné, proto nepočítám. Ale budu vélmy rád, když se stavíš :-D
Návrat nahoru Goto down
Feya
Dračí Jezdec
Feya


Jméno postavy : Feya Elären
Jméno draka : Creeya

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime14.09.10 22:16

Mám tu na vás jednu takovou malinkatou prosbu: V pátek 17. začíná u nás na Mělníku vinobraní tak prosím pak respektujte při hře můj psychický stav. Razz drunken Néé, zas tolik né... Very Happy Na to mám ještě minimálně rok čas. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-fairytail.forumg.biz/
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime15.09.10 15:15

Dobrá, jestli budeš psát kraviny, víme na čem jsme. Mělník? To jsi odemě docela Kousek, bydlím v Ústí nad labem :-D (jen docela, třebas mám pocit že Praha nebo Liberec jsou dál.)
Návrat nahoru Goto down
Thea
Členka rady
Thea


Jméno postavy : Thea
Jméno draka : Trysha

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime18.09.10 0:12

Hele, omlouvám se, přišla jsem do klubvony pozdě, já vím, už tam nikdo nebyl... dříve to bohužel nešlo... teď je toho na mě trochu moc... *Schová se do kouta.*
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime18.09.10 17:28

Drazí jezdci. Docela mne mrzí, že jste slíbyli, že přijdete a nakonec přišla jen Nim a Feya. Nim tam byla jako jediná v čas, já o deset min. později, feya na to potom taky.

EDIT: kdo se teď omluví, beru to, kdo ne, zřejmě ho budu nucem ignorovat. Jediný z vás se omluvila Thea. Theo, diky za omluvu, v pořádku, prostě jsi toho měla moc, já taky, přišel jsem o deset min. později. Ale ostatní mě silně naštvali, je to hnus, když něco slíbíte a nedodržíte. Já se asi přstanu namáhat něco svolávat a organizovat, stejně nikdo nechodí. Minule přišla jen Ness, teď jen Fey, Nim a ségra (hrála krz mě). Já se na to asi vykašlu, je to na nic vymýšlet různé bitvy, úkoly a pod., když nikdo nepřijde, nebo když j, je nás málo...
Návrat nahoru Goto down
Ness
Nováček
Ness


Jméno postavy : Ness
Jméno draka : Lowrën

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime18.09.10 20:29

Jo hold ono tě to naštve, když tvoje úsilý vyjde nazmar. Ale takové silné slova bych nepoužívala. Jak sem viděla tak napevno ti to slíbili jenom dva lidi tak se Gane moc nezlob. Já osobně sem o hře nevědela a beru to jako silné aliby. Taky byli v ten den u nás trhy, takže nebyla šance si tohle před hrou přečíst.
Návrat nahoru Goto down
Thea
Členka rady
Thea


Jméno postavy : Thea
Jméno draka : Trysha

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime18.09.10 20:31

Ale já si vážně chtěla zahrát. T_T

Tak, můžeme se pokusit o další sraz, teď budu mít trochu více času po večerech (kromě úterku). Takže bych mohla zbombardovat hodně lidí do pošty. Nějaký návrh? Klidně si organizaci tentokrát vezmu na triko...
Návrat nahoru Goto down
Ness
Nováček
Ness


Jméno postavy : Ness
Jméno draka : Lowrën

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime18.09.10 20:38

Já bych si taky moc ráda zahrála, ale nepodařilo se. Ale souhlasím s tvojím nápadem a připojím se, pokud ta hra bude v Pátek nebo o víkendu, protože já se fakt musím učit.
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime20.09.10 15:25

Thea napsal:
Ale já si vážně chtěla zahrát. T_T

Tak, můžeme se pokusit o další sraz, teď budu mít trochu více času po večerech (kromě úterku). Takže bych mohla zbombardovat hodně lidí do pošty. Nějaký návrh? Klidně si organizaci tentokrát vezmu na triko...

Já mám ve wordu napsanou celou scénu Theo, klidně ti to přepošlu, protože já na to kašlu, dvakrát se mi něco podobného stalo. Nemám chuť zase měnit pneumatiky jen kvůli tomu, abych zjistil že nikdo nepřišel... Feya přišla a Nim taky. Ness, tebe omlouvá to, že jsi byla jaksi pryč. Thea se omluvila. A co ostatní? Nic. Fir řekla že max. na dvacet pět procent, to beru, nepmohla. Daf řekl, že s velkou pravděpodobností. Toť asi tak na to, co jsi Ness napsala. Hele, pochop, člověka to dostane, když se snaží a ono nic.
Návrat nahoru Goto down
Ness
Nováček
Ness


Jméno postavy : Ness
Jméno draka : Lowrën

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime20.09.10 16:36

Já tě chápu Gane. Moc krát se mi tohle stalo. A co sem měla dělat? Říct kašlu na to? To není správněj přístup. No ale udělej si jak chceš.
Návrat nahoru Goto down
davefin
Dračí Jezdec
davefin


Jméno postavy : Davefin
Jméno draka : Kaitëena

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime20.09.10 21:14

Hele sorry, ten podvečer jsem se vší pravděpodobností v 20:00 byl někde v malý vesničce v Brdech a brečel nad tím, že nám umřelo auto...
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime20.09.10 22:42

Ness napsal:
Já tě chápu Gane. Moc krát se mi tohle stalo. A co sem měla dělat? Říct kašlu na to? To není správněj přístup. No ale udělej si jak chceš.

Ty neplatíš za to dva tisíce za nové pneumatoky na motorku, jeden tisíc za zlomenou kolejku a nejsi nejméně oblýbený hráč týmu... Hele, jak chceš, ale já to vidím takhle... Kdo chce, může mi napsat o ten příběh, rád ho řepošlu a klidně se do hry zapojím, ale už nebudu takovej bl... abych kvůli tomu ničil motorku...
Návrat nahoru Goto down
Ness
Nováček
Ness


Jméno postavy : Ness
Jméno draka : Lowrën

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime21.09.10 15:58

Nechápu co má motorka s tímhle společné. Už je to ale jedno. lol!
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime21.09.10 17:18

Ness napsal:
Nechápu co má motorka s tímhle společné. Už je to ale jedno. lol!

Mno, jel jsem domů ze stadáče docela slušnou ryachlostí přez polní cesty, navíc jsem, když jsem jel na silnici, řezal možná až moc ostře zatáčky...
Návrat nahoru Goto down
Ness
Nováček
Ness


Jméno postavy : Ness
Jméno draka : Lowrën

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime21.09.10 20:46

Takže určitě ste si všimli, co pro nás připravila Fir. Co tak hra ve 20:00 dne 24.9.2010, co je Pátek.
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime21.09.10 23:44

Mě je to celkem jedno, páteční tréning je zrušenej... Za sebe říkám toto - nic neslibuju, počkám až se vyjádří více lidí...
Návrat nahoru Goto down
Rah-Nore
Dračí Jezdec
Rah-Nore



Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime21.09.10 23:45

Já budu hrát jen pokud bude Gan...
Návrat nahoru Goto down
Thea
Členka rady
Thea


Jméno postavy : Thea
Jméno draka : Trysha

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime22.09.10 15:54

Uklidnime se prosím. Je to tu o uvolnění se a odpočinku, při němž si užijeme radost ze hry. Arrgane, pokud máš něco rozpracovaného, klidně posílej třeba na Alíka, já budu ráda, že nemusím nic dlouhého sama vymýšlet, koneckonců, když se na tom podělí více lidí, bude to mít lepší průběh. Pokud i ostatní mají návrhy, nápady, sem s nimi.

A teď, abysme se pohnuli. Dávám návrh na pátek 1. 10. 2010, kolem 19:00/20:00 do co nejpozdnější doby. Prosím vás vyjádřite se rychle a žádné spekulace, prostě si čas udělejte nebo navrhnite jiný termín, hlavně žádné zdržující debaty. Jen, co si přečtu pár kladných odpovědí, půjdu posílat na všechny kontakty co seženu pozvánky.
Návrat nahoru Goto down
Ness
Nováček
Ness


Jméno postavy : Ness
Jméno draka : Lowrën

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime22.09.10 16:09

Ty si se taky They mohla vyjádřit k mé nabídce na hru. Já bych ráda přišla. A nejsou to spekulace, tedá říkám že přídu, jestli se mi nestane něco vážného. Takže semnou múžeš počítat.
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime22.09.10 16:59

Bohužel, 1.10 už nemám čas, máme první zápas... Přijdu dom možná už v osum, ale spíše ne. K tomu, co jsi psala mě Theo, sry ale já oravdu nehodlám marnit čas, můžu být s Janičkou, bo něco dělat, bo jít do kina... Mám spoustu svích záležitostí a moc málo času :-)
Návrat nahoru Goto down
Feya
Dračí Jezdec
Feya


Jméno postavy : Feya Elären
Jméno draka : Creeya

Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime22.09.10 22:03

K nelibosti všech, včetně mě oznamuji, že na měsíc nejsem k dispozici.
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-fairytail.forumg.biz/
Sponsored content





Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Srazy a hra, v klubovně..
Návrat nahoru 
Strana 7 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Riders :: Mimo hru-
Přejdi na: