Dragon Riders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte v Liokkë!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Srazy a hra, v klubovně..

Goto down 
+6
Feya
Via
Rea
Firien
davefin
Thea
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Thea
Členka rady
Thea


Jméno postavy : Thea
Jméno draka : Trysha

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime08.02.10 14:33

Velevážené Dračí jezdectvo,
jelikož je pouze ojedinělou skutečností možnost, že se alespoň slušný počet Liokkëčanů, nevyjímaje spojenců, sejde ve stejnou chvíli, ve stejný den s úmyslem věnovat svůj veškerý um a talent společné hře, a dle nejlepšího uvážení ji takto obohatit, jakožto bývalo za dávných dob, kdy stůl hrdě nesouc název "Dragon Riders" stál ve výšinách rozlehlé klubovny a po všechen čas držel jej nezlomný počet vytrvalých jezdců, kteří měli při nejmenším společnou lásku k Fantazii a svému druhému já, které umělo bojovat s mečem, střílet z luku a jediným slůvkem uhranout protivníka, navrhuji uspořádat sraz a ustanovit podobné a časté, plánované hry. Nesetrvávejme v lítosti nad nevratným časem, naopak nabádám všechny k důkladnému zamyšlení, a především činu. Naše společenství přec není postavené na debatování o hře, nýbrž na hraní samotném. Samozřejmě chápu, že není v lidských silách ctít spluhráče svou přítomností při každé oné příležitosti, nepovažuji účast jezdců za samozřejmost, nýbrž za poctu, jelikož jezců, kteří si skutečně dokáží najít čas a věnovat ho dalším jezdcům, je vskutku uboze málo. Náš počet však není jedinou překážkou k vytouženému cíli, my sami jsme sobě trnem v patě. Kam se vytratil náš vrozený smysl pro fantazii? Mnozí si stěžují na všednost či nudu v průběhu hry, avšak sami měli by místo hanlivé kritiky přispět k vzestupu novou myšlenkou a pomoci tak jezdcům obohatit děj, neb pouze společně máme nezloumnou vůli. Neshazujme ani vinu na teprve začínající jezdce a jejich neomalené počínání, neb v nich je naše budoucnot. Proto jim pomáhejme, vždyť sami jsme kdysi začínali a starší naši druzi námi nepohrdali, nýbrž podali pomocnou ruku. Posuňme se tedy vpřed, mluvím tímto k všem ochotným, aby písemně uvedli, v jaký den a hodinu se mohou dostavit ke stolu. Připomínky, návrhy neb jiné rozumné vyjádření tohoto druhu je vítané.
Návrat nahoru Goto down
davefin
Dračí Jezdec
davefin


Jméno postavy : Davefin
Jméno draka : Kaitëena

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime08.02.10 21:41

Ty umíš psát slavnostně Very Happy
Hele, imo je to dobrej nápad ale jak se znám, zapomenu... :/

a kam se vytratil náš smysl pro fantasii? s věkem... Neutral
Návrat nahoru Goto down
Firien
Členka rady
Firien


Jméno postavy : Firien
Jméno draka : Romëo

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime09.02.10 0:09

To je sice moc hezký...
ale nestačilo napsat : neuděláme další sraz v klubovně ? a kdy ?

mně je to jedno já se přizpůsobím.. buť nebudu mít čas a nepřídu nebo ho nebudu mít a najdu si ho a zapomenu nebo nebudu mít a najdu si ho a příjdu nebo ho budu mít a přijdu a nebo ho budu mít a zapomenu na to takže se uvidí.
Návrat nahoru Goto down
http://i-slay.blogspot.com
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime09.02.10 17:53

Ok...s časem sem na tom následovně..tento tyden mam volnejsi protoze jsem nemocna, ale jinak mam bud skolu do peti a nebo si po skole jeste neco zarizuju. Protoze tohle neni jediny spolek/projekt na kterem se nejakym zpusobem podilim, zkusim to nejak vyrovnavat mezi sebou a aktivni budu podle priorit. Kazdopadne nejaky cas na dochazeni si najdu, avsak pouze v pripade ze tam nebudu sama.
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Thea
Členka rady
Thea


Jméno postavy : Thea
Jméno draka : Trysha

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime12.02.10 10:19

Děkuji za alespoň nějakou odezvu, nicméně jsem snad měla více zdůraznit poslední slova. Nu, pokud je to tedy můj pokus o hnutí, dovoluji si začít s návrhem: pátek nebo sobota, večer od 16:30. Pokud se shodne více jezdců na jednom přesném termínu, můžeme hned obeznámit ty ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Firien
Členka rady
Firien


Jméno postavy : Firien
Jméno draka : Romëo

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime12.02.10 18:24

bych bral pátek, ale až kolem tak 17té
Návrat nahoru Goto down
http://i-slay.blogspot.com
Via
Členka rady
Via


Jméno postavy : Viana Ärmins
Jméno draka : Thëollin

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime12.02.10 21:12

Pro mě totálně nepřipadá v úvahu meděle-čtvrtek, protože to jsem v Brně. A když přijedu domů, zase jdu ven s holkama, nebo prostě něco dělám, ale pokusím se si aspoň třeba nějaké ty pátky vyšetřit čas a být na DR. Brzy by mi měla zase začít ájina ("učitel" by se měl vrátit z Ameriky), tak bych měla mít volné pátky večer, protože po ájině už asi ven chodit nebudu. Leda s druhou kámoškou a to by rozhodně netrvalo do jedenácti Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime13.02.10 3:58

S patkem souhlasim... nerikam ze kazdy patek, pac se obcas do toho neco vrtne ale jinak je to celkem volny den.
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Thea
Členka rady
Thea


Jméno postavy : Thea
Jméno draka : Trysha

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime18.02.10 15:34

Je možná sobota od 17:00? Byly proneseny námitky na pátek, ale jen z jedné strany, takže záleží na většině.
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime19.02.10 2:01

U soboty je teda rozhodně větší pravděpodobnost, že bude zapráskaná něčím jiným - alespoň u mně. Je to den který nerada prosedím u pc, a když jo, tak že bych dohnala kus nějaké práce. Já jsem pro pátek.
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Thea
Členka rady
Thea


Jméno postavy : Thea
Jméno draka : Trysha

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime19.02.10 10:15

Nu, já osobně jsem také spíše pro pátek. Tudíž, zítra bysme se mohli sejít v 17:00, nemá-li někdo námitky.
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime21.02.10 15:31

To spíše ten příští pátek...když se to řekne den dopředu, nikdo o tom vědět nebude. A navíc to "zítra" byla sobota
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime06.03.10 9:43

Tak včera jsme se sešli v celkem hojném počtu Smile Doufám že příští pátek to bude podobně Smile
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Via
Členka rady
Via


Jméno postavy : Viana Ärmins
Jméno draka : Thëollin

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime06.03.10 22:33

Pokud nebudu nic míc a nestrávím celý den v posteli, jako včera, přijdu se za vámi ráda podívat
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime14.03.10 12:18

Hrálo se v pátek? Přišla jsem až kolem 8 a nikdo tam nebyl
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Via
Členka rady
Via


Jméno postavy : Viana Ärmins
Jméno draka : Thëollin

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime14.03.10 15:19

Já jsem vůbec nestíhala, takže jsem tam nebyla, tak nevím
Návrat nahoru Goto down
davefin
Dračí Jezdec
davefin


Jméno postavy : Davefin
Jméno draka : Kaitëena

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime14.03.10 20:03

já tu dobu ležel v posteli a blil, takže jsem taky nebyl... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime14.03.10 20:06

Příští týden nemůžu protože budu mít návštěvu...tak buď se někdy náhodně sejdem a nebo si s váma zahraju až za 14 dní, nu Smile
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Feya
Dračí Jezdec
Feya


Jméno postavy : Feya Elären
Jméno draka : Creeya

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime15.03.10 19:01

V pátek mě teda dost zklamalo, že !!!NIKDO!!! kromě Fir nepřišel. A tenhle týden máte v pátek smůlu zase vy, protože jedu na víkend pryč. S Theou jsme mluvily o tom, že by jsme se mohli sejít ve čtvrtek, tak kdo chce...
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-fairytail.forumg.biz/
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime15.03.10 20:34

Jo, ve čtvrtek bych pravděpodobně mohla přijít
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Thea
Členka rady
Thea


Jméno postavy : Thea
Jméno draka : Trysha

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime17.03.10 2:55

Ne, neumřela jsem (zklamání si nechte na konec textu prosím). Tudíž, na poslední chvíli Vám oznamuji, že jsem obeslala pár lidí (cca 2, 3 kusy), s návrhem na čtvrtek kolem 18:30 - 19:00 (zkrátka, kolem večera) a přijetí bylo kladné. Tak kdo máte čas, chuť a náladu, kdyžtak příjďte.. (koukejte tam dorazit), nemělo by to být marné, jezdci se tvářili, že příjdou.
Jinak, za tu nesrovnalost se omlouvám Shanx, byla jsem krapet mimo, když jsem to psala, stejně jako teď.
Návrat nahoru Goto down
Via
Členka rady
Via


Jméno postavy : Viana Ärmins
Jméno draka : Thëollin

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime20.03.10 2:17

Já mám momentálně návštěvu, tak se omlouvám, že jsem nepřišla. I když návštěva mě nemile překvapila - moje kámošky jsou jí přednější než já a spí u nich Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime22.03.10 22:02

Koukám se to tu konečně začíná rozjíždět ^_^ jasně, budu s váma počítat každý pátek v 18:30 Wink (btw. moje fantazie pořád pracuje na plné obrátky! xD)
Návrat nahoru Goto down
Firien
Členka rady
Firien


Jméno postavy : Firien
Jméno draka : Romëo

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime24.03.10 20:44

nevím jak to bylo minulý pátek ale já jsem čas přijít nemněla, ovšem tento týden se snad zadaří tak doufám že se to sejde v hojném počtu Smile
Návrat nahoru Goto down
http://i-slay.blogspot.com
Via
Členka rady
Via


Jméno postavy : Viana Ärmins
Jméno draka : Thëollin

Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime27.03.10 11:57

Já se vás snad nikdy nedočkám... Minulý týden kámoška, teď v pátek mi nejel net... Se na to všechno už vykašlu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Srazy a hra, v klubovně.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srazy a hra, v klubovně..   Srazy a hra, v klubovně.. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Srazy a hra, v klubovně..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 9Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Riders :: Mimo hru-
Přejdi na: