Dragon Riders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte v Liokkë!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?

Goto down 
+5
-Arachmyd-
Thea
Joya
davefin
Via
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Via
Členka rady
Via


Jméno postavy : Viana Ärmins
Jméno draka : Thëollin

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime27.03.09 19:22

Holky moje zlaté... Asi to tak i udělám. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime27.03.09 22:47

Jen do toho Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
-Arachmyd-
Dračí Jezdec
-Arachmyd-


Jméno postavy : Arachmyd Reveder
Jméno draka : Ärneus

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime28.03.09 15:34

I já měla jinou postavu Arach, tekrát jsem byla prostě posedlá Hvězdnou pěchotou, a tak asi chápet eproč zrovna Arachmyd, měla jsem3děti byla vdaná, měla panství Borovicový Vrch, koně a další hlouposti a tak jsem si změnila celou svou historii. Tenkrát jsem byla malé děcko, ale teď je mi 15 jsem přijatá na fotografku, ale strašně mi chybí Dračí Jezdci, to maslé děco ve mě pořád dlí a já nenchci jako všichni ostatní ho tam vevnitř zamknout, internet je svět možností tak proč jej nevyužít a hrát si aspoň tady když už v realitě nemůžeme?
Návrat nahoru Goto down
Via
Členka rady
Via


Jméno postavy : Viana Ärmins
Jméno draka : Thëollin

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime28.03.09 17:39

Jj.. Taky jsem byla malé děcko. Teď jsem přijatá na farmacii a kvůli intru asi nebudu mít na DR moc čas
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime28.03.09 19:01

Rikam vam, tohle je vyhoda fora. Nemusime se zabyvat tim kdy se sejdem, zda budeme mit cas chatovat. Proste prijdeme, odepiseme. A zustane to tam.
Ja jsem zaneprazdnena skolou hodne. Jak sem rikala, mam ji dlouho, 3x tydne do peti hodin (a domu se vratim v 6) ale presto MAM cas se sem na chvilku stavit a odepsat.
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Joya
Dračí Jezdec
Joya


Jméno postavy : Joya De Rondeau
Jméno draka : Almer

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime29.03.09 22:42

pravda pravda Twisted Evil
xDD každopádně si ale neovedu představit intimnější scény...to si je potom buou moct všichni taky přečíst? Na chatu se to řešilo šeptánim, nebo vyhazopvem ostatních xDD
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/joya.japan
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime30.03.09 7:20

Tak na to sem ani nepomyslela xD co tak personal messages? (PM)
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Via
Členka rady
Via


Jméno postavy : Viana Ärmins
Jméno draka : Thëollin

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime30.03.09 10:19

Intimní scény se přeskočí Very Happy ... Prostě dvě pusy a pak se napíše o 3 hodiny později xD
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime30.03.09 16:21

Dobry napad Vio Very Happy ja stejne nemam intimni sceny v planu Very Happy (jeden z duvodu proc moje postava malo vnima city)
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
-Arachmyd-
Dračí Jezdec
-Arachmyd-


Jméno postavy : Arachmyd Reveder
Jméno draka : Ärneus

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime30.03.09 19:01

ještě lepší napíšeme ___Cenzura___ xD
Návrat nahoru Goto down
Joya
Dračí Jezdec
Joya


Jméno postavy : Joya De Rondeau
Jméno draka : Almer

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime31.03.09 23:13

uh... xDD *heeeelp xDD*
i když ono to je zatim stejně jedno...protože zatim jsou tady na forum aktivní jenom holky xDDDDDDD
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/joya.japan
Via
Členka rady
Via


Jméno postavy : Viana Ärmins
Jméno draka : Thëollin

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime01.04.09 16:20

Leda že by.. xD
Návrat nahoru Goto down
Joya
Dračí Jezdec
Joya


Jméno postavy : Joya De Rondeau
Jméno draka : Almer

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime02.04.09 14:23

lol! xDD
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/joya.japan
Hai
Dračí Jezdec
Hai


Jméno postavy : Hairaky
Jméno draka : Andëmon

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime26.08.09 11:36

Panebože Very Happy K těm scénám ani nedojde ne? ^^ Na DR bylo vždycky víc dívek než kluků..Máme větší cit pro fantasy Razz
Návrat nahoru Goto down
Joya
Dračí Jezdec
Joya


Jméno postavy : Joya De Rondeau
Jméno draka : Almer

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime26.08.09 20:14

mno ono je celkově víc holek co hrajou RPG než kluků...řekla bych xD
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/joya.japan
davefin
Dračí Jezdec
davefin


Jméno postavy : Davefin
Jméno draka : Kaitëena

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime27.08.09 22:02

Na DR jo, ale obecně, třeba takový RS nebo WoW hrajou víc kluci bych řek...
Návrat nahoru Goto down
Via
Členka rady
Via


Jméno postavy : Viana Ärmins
Jméno draka : Thëollin

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime29.08.09 10:33

Myslím, že kdyby se to tak nějak rozložilo, tak je to nastejno, ne?
Návrat nahoru Goto down
Thea
Členka rady
Thea


Jméno postavy : Thea
Jméno draka : Trysha

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime13.09.09 19:42

Pf.. koukám, že se ten menší problém netýká jenom mě. Pokud mám na mysli Viu a Arach ohledně postav. Což byl také důvod, proč jsem dlouho byla ehm, neaktivní. Nejdříve jsem si myslela, že jenom na DR zakašlu, ale nějak mi to nedalo klidný odpočinek. Celá příčina byla Theou.. postavou, kterou jsem zkazila ze všech možných směrů, z kterých lze postavu zkazit. No, taky jsem tehdy nebyla zrovna nejrozumější a záčatky byly příšerné. Ještě se mi obrací žaludek, když si je zpětně připomenu. Teď už jen přemýšlím, jestli ji nepotopím a nezačnu s jinou. I když, jak koukám jaké mají dnes nováčci postavení, bude to zase velký vnitřní boj. Jinak dávám vědět, že žiju a jestli se můžu zeptat Arach, kde jsi na té fotografce, snad Brno.. ?
Návrat nahoru Goto down
Firien
Členka rady
Firien


Jméno postavy : Firien
Jméno draka : Romëo

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime13.09.09 22:47

novou postavu ? pff..... to tu netolerujeme Razz (alespoň já to netoleruju) dělej si co chceš mně je to u zadku Wink


Naposledy upravil Firien dne 15.09.09 23:18, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://i-slay.blogspot.com
ormalin
Dračí Jezdec
ormalin


Jméno postavy : Ormalin
Jméno draka : Ormelis

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime15.09.09 19:06

Firien: Ále xD to jsi pořád tak netolerantní? Co já si pamatuju ty jsi měnila postavy denně xD no i když já si s historií taky dost pohrála....ale už si vybavím jenom chabou půlku Sad
Joya:OVŠEMŽE! holky jsou zkrátka vybíravější a vybírají lépe než kluci (viz DR xD)
Thea: také jsem o nové postavě mnohokrát přemýšlela ale proč měnit co je zažité? Staré postavy připomenou staré časy ne? xD(jo jo já si ještě teď pamatuju obyčejnou sněžnou bitku ze které nakonec vzešlo moje sídlo xDXDXDXDXDXDXD)
Návrat nahoru Goto down
http://frenisisa.blog.cz
Thea
Členka rady
Thea


Jméno postavy : Thea
Jméno draka : Trysha

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime15.09.09 21:40

Jde nějak o to, že jsem Theu zkazila. Není to její chyba, jen moje. Ale pokud to někomu vadí (že, Fir), tak nemusím nutně hrát za novou postavu. Ale nechtějte po mne, abych hrála s tou mládím zkaženou polodémonkou. Nějak jsem se smířila s jejím zánikem, a křísit traumatizující vzpomínky na Theiny první kroky, které odstartovaly a značně poznamenaly její kariéru, na to vážně nemám silnou žádnou část těla.
Návrat nahoru Goto down
Joya
Dračí Jezdec
Joya


Jméno postavy : Joya De Rondeau
Jméno draka : Almer

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime16.09.09 16:41

Každej se mění... i naše postavy se můžou změnit...stejný jméno, stejnej člověk, jiná osobnost...tak si to teda myslim já... Jya byla ze začátku taky nováčkovská super-manka...prostě z toho vyrtostla...
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/joya.japan
Thea
Členka rady
Thea


Jméno postavy : Thea
Jméno draka : Trysha

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime18.09.09 8:56

...nemyslím si, že bych to musela nějak nutně komentovat. Nejen že byste Vy v nové Thee měli zmatek, měla bych ho i já a upřímě, to nikdo nechce. Koukám, že z Vás pořádné vyjádření nedostanu, tudíž nic nepodnikám, zatím.
Návrat nahoru Goto down
davefin
Dračí Jezdec
davefin


Jméno postavy : Davefin
Jméno draka : Kaitëena

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime08.10.09 20:49

já zabíjet svýho retarda homelesse Davefina nechci, mám ho rád Very Happy
btw, vy nemáte výcvik z haianh fóra, že? označne Firienin příspěvek(text) a přečtěte to znova... Very Happy

btw Theo, já nemám žádnej problém kdybys měnila postavu...
Návrat nahoru Goto down
Hai
Dračí Jezdec
Hai


Jméno postavy : Hairaky
Jméno draka : Andëmon

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime11.11.09 9:21

Dodatek k předchozím příspěvkům > na MMORPGčkách sou holt víc kluci no -.-

K tomu se změnám postavy, atd.. > Proč ne? Stát se může ^^.. I já to tak udělala.. kdysi.. Dávno.. xD Navíc z hlediska RPG by se to dalo brát, že daná osoba začla nový život, nebo před něčím prchá Razz... Poperte se s tím x).
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Riders :: Mimo hru-
Přejdi na: