Dragon Riders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte v Liokkë!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?

Goto down 
+5
-Arachmyd-
Thea
Joya
davefin
Via
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Via
Členka rady
Via


Jméno postavy : Viana Ärmins
Jméno draka : Thëollin

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime02.03.09 18:49

Jsem jediná komu se to zdá, nebo to opravdu všechno zase upadá? Poďme to zas obnovit Razz
Návrat nahoru Goto down
davefin
Dračí Jezdec
davefin


Jméno postavy : Davefin
Jméno draka : Kaitëena

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime02.03.09 20:50

upadá... to už neobnovíš. prostě DR odešlo, lidi zestárli... chodil jsem sem, když mi bylo 9, chodim sem i ve 13, ale abych řek pravdu, už mě to moc nebaví... a tak to má, obávám se, většina lidí..
Návrat nahoru Goto down
Via
Členka rady
Via


Jméno postavy : Viana Ärmins
Jméno draka : Thëollin

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime03.03.09 18:12

Asi mě teď pár lidí zabije po tom co to napíšu, ale... DR mě seznámilo se skvělými lidmi, poznala jsem hodně přátel... Nejlepší DR bylo úplně ze začátku, to mi musí každý věřit. Postupně to upadávalo... Teď to upadlo a znovu už asi nepovstaneme... Nejhorší je, že mě to začíná pomalu unavovat, snažit se o velký návrat.
Návrat nahoru Goto down
davefin
Dračí Jezdec
davefin


Jméno postavy : Davefin
Jméno draka : Kaitëena

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime03.03.09 19:57

Teda, dík, že jsem to nemusel říct já. naprosto přesně jsi vystihla moje pocity :/
Návrat nahoru Goto down
Joya
Dračí Jezdec
Joya


Jméno postavy : Joya De Rondeau
Jméno draka : Almer

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime04.03.09 17:47

jo...je fakt že vždycky je dlooouho nic..pak se pár maníků zblázní a rozhodnou se pro návrat DR...po pár měsících se to opakuje... achjo...nejvíc mě na tom štve že jsem nezažila DR na začátku ...
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/joya.japan
Via
Členka rady
Via


Jméno postavy : Viana Ärmins
Jméno draka : Thëollin

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime04.03.09 18:05

Já mám to štěstí, že jsem ho zažila a všechno to přežila... Kolikrát se mi ke konci chtělo brečet, když jsem si vzpomněla na začátky. Nikdo se nehádal, akvělá pohodička, bitky, kámoši...
Návrat nahoru Goto down
davefin
Dračí Jezdec
davefin


Jméno postavy : Davefin
Jméno draka : Kaitëena

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime04.03.09 20:14

Vio, nech toho, chudák Joya...
Ale bylo to něco jinýho... stoly permanentně, všechno fungovalo, žádný hádky...
Si pamatuješ, jak sem tě přes Zil požádal o ruku? xD
Jéé.. já chci bejt zas dítě Sad
Návrat nahoru Goto down
Joya
Dračí Jezdec
Joya


Jméno postavy : Joya De Rondeau
Jméno draka : Almer

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime04.03.09 21:11

uááá že já se bláznem nestala dřív ...mno co...aspoň něco... mám Almera...a to je to nejlepší!!...škoda jenom, že jestli DR upadne, tak si s Almem budu moct povídat tak akorát v duchu...nebde nikdo stejně bláznivej, kdo by si hrál že existuje...
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/joya.japan
davefin
Dračí Jezdec
davefin


Jméno postavy : Davefin
Jméno draka : Kaitëena

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime04.03.09 21:23

máme íčko Wink

přiznám se, že mě dost sere, že se to tu rozpadá... dneska sem si pučil z knihovny brisingra a čtu ho... strašně mi to připomíná DR... Sad

pak je tu ještě jedna možnost, něco podobnýho, akorát že to je takhle na fóru už dost dlouho... a nejsou tam samý děti jako na čoklovi :/
nechce se mi přijímat cizí pravidla, zákony a zvyky, ale DR už prostě bohužel znovba nepovstane...

už nejsme ty děti, co bláznivě milovaly Dračí jezdce a každý odpoledne si o tom chodily zahrát na Alíka... si musíme přiznat... Sad
přišel jsem na DR když mi bylo 7 a bylo to super. teď všichni stárnou a čokl nám prostě připadá dětskej... hodně lidí o fóru ani neví... tohle je bohužel krutá pravda...
no, končim muj sýčkující příspěvek... a nevim jestli mám zmáčknout "send"... Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Joya
Dračí Jezdec
Joya


Jméno postavy : Joya De Rondeau
Jméno draka : Almer

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime04.03.09 23:55

mě se teda osobně moc nechce přelízt z našeho DR na jiný...přijde mi to...divný. Každopádně je fakt že už nejsme takový děcka, pořád semi alelíbí, že si tady s váma můřu pokecat o něčem takovym atd atd...mimochodem já jsem si Brisingr koupila okamžitě ten den co přišel k nám do knihkupectví...teď jsem za půlkou (nestíhám číst) a je to fakt super!!...a jsem na tom pa stejně...připomíná mi to DR, když jsem byla nováček a sledovala starší jezdce při hře s úctou xD
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/joya.japan
Via
Členka rady
Via


Jméno postavy : Viana Ärmins
Jméno draka : Thëollin

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime05.03.09 17:54

Omlouvám se, nebreč, Joy...
Jo, pamatuju. No, byla to celkem sranda. Jsme se ukecávali snad hromadně. Nemělo to chybu.
Nechce se mi nikam přecházet... Tam bych si nemohla vyskakovat, že to vedu xD
Návrat nahoru Goto down
Thea
Členka rady
Thea


Jméno postavy : Thea
Jméno draka : Trysha

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime06.03.09 13:32

Přišla jsem k DR v době, kdy se to už pomalu začalo vozit z kopce. Nemohu soucítit s vámi Vio a Dave, tolik jako Vy jsem nezažila, ale přez to jsem prožila několik úžasných okamžiků, na které nezapomenu. Neuměla jsem ani drbnout do klávesnice natož hrát, na stole bylo přez třicet lidí a takový zelenáč jako já se tam snadno utopil. Ale pár lidí se mě trpělivě ujalo, a to jim nikdy nezapomenu. Upadá to/upadlo to, ale chtělo by to uspořádat sraz, zahrát si, připomenout starý časy a přímu po tom se domluvit, jak to bude dál s DR. Problém je v chaosu a to ostatní tomu jen přizpívá. Ehm, možná jsem pořád otravná ale mělo by se už konečně něco udělat s těmi pravidli.
Návrat nahoru Goto down
Via
Členka rady
Via


Jméno postavy : Viana Ärmins
Jméno draka : Thëollin

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime06.03.09 16:18

Pravidla, pravidla, pravidla.. Já si říkala, že jsem na něco zapomněla Razz
Mnooo... Teď se mi to ve škole sice zase začíná trochu rozjíždět a musím do 12 napsat FanFikci, ale to je detail. No, tak pravidla.. Chtělo by to dokopak členy Rady, aby se nějak sešli, domluvili, nebo tak něco..
Návrat nahoru Goto down
Joya
Dračí Jezdec
Joya


Jméno postavy : Joya De Rondeau
Jméno draka : Almer

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime06.03.09 16:31

jenomže to by bylo na dlouho a dohadování kdy a kde se rada sejde by bylo ještě na dýl...já bych to udělala tak, že by každej z rady napsal něco jako předběžný pravidla a poslal to vůdcovi (xD) Vie a ta by rozhodla který jsou zbytečný a s kterýma souhlasí...pak by se jenom všechny spojili do hromady...ale je jasný že i tahle možnost bude taky problematická xD tomu se vyhnout nedá xD
mimochodem když už jsme u toho- já nějak nevim jestli jsem v radě nebo ne... tady na forum mám svojí rubriku (Úkoly) a práva jako členka Rady, ale nebyla jsem nijak oficiálně odhlasovaná či zvolená.. xD
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/joya.japan
Thea
Členka rady
Thea


Jméno postavy : Thea
Jméno draka : Trysha

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime06.03.09 19:03

Myslím, že by se měly vybrat pouze ty nejnutnější a nejstručnější pravidla, nemusí z toho být přece archív zákoníků. Takže proškrtat a přidat, podle mě by si měl každý z rady připravit nějaké předběžné poznámky, body, připomínky... a na nějaké shůzy to prodebatovat a odsouhlasit (Via a takový to dřevěný třískátko u soudu) pak to konečně sepsat do určité formy a zveřejnit. Ale to je jen můj návrh. Jinak s členstvým Joyi v radě souhlasím a myslím, že většina jezdců také, i když pokud by s tím někdo měl problém, nechť se klidně vyjádří, nehodlám tu za někoho hovořit.
Návrat nahoru Goto down
Via
Členka rady
Via


Jméno postavy : Viana Ärmins
Jméno draka : Thëollin

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime07.03.09 11:05

Skvělé.... Tak já si vezmu dřevěné kladivo a pudu na to Razz
A počkáte s těmi zákony aspoň do čtvrtka? Musím napsat FF do soutěže, takže nemám moc čas Wink
Návrat nahoru Goto down
-Arachmyd-
Dračí Jezdec
-Arachmyd-


Jméno postavy : Arachmyd Reveder
Jméno draka : Ärneus

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime07.03.09 13:30

Troufám si říct že jsem jednou z nejstarších jezdců, jedna z mála které ještě napsali vzkaz o vybrání draka jedni z prvních členů rady. Tolikrát jsem spatřila úpadky, ale vždy se to změnilo. To až pak někdy si najednou někdo přinesl "samopal,bazuku" a tak, ale ne jen nováčci, ale i staří jezdci měli "ml3,valkmena, diskmena, alkohol, nemocnice, všelijaké lektvary na blbosti a tak." Navíc se z jezdců stal uza vřený kruh a prakticky nikoho k sobě nevzali, vzpomínuám si na jednu holčinu kterou všichni ignorovali a já ji vzala pod svá křídla, aler bohužel odešla. POtřebujeme nováčky kteří budou chápat pravou podstatu dračích jezdců a my, my poslední staří praví dračí jezdci je musíme učit.
Návrat nahoru Goto down
Thea
Členka rady
Thea


Jméno postavy : Thea
Jméno draka : Trysha

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime07.03.09 18:08

Souhlasím, už když jsem přicházela k DR, pomalu se to třídilo na vrstvy různých jezdců, i když já jsem ještě měla to štěstí přijít mezi přátelské jezdce, kteří mě přivítali. No je to i v jezdcích i v nováčcích. Měli bychom dát dostatečně najevo co DR je a co není. Jak už jsem od jednoho staršího jezdce jednou slyšela "Za naší doby byla čest stát se dračím jezdcem". Nevím jak Vy přátelé, ale tohle by dnes řekl asi jen málokdo. A co se týče čtvrtka, já nikam nespěchám. Taky musím stíhat přežívat v této bláznivé době.
Návrat nahoru Goto down
Via
Členka rady
Via


Jméno postavy : Viana Ärmins
Jméno draka : Thëollin

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime07.03.09 21:30

Učit... Pamatuju, jak mě Lia učila všemu. Mě a Thëollina. Bylo to super.
Taky jsem učila, ale nemůžu si vzpomenout koho. Líbilo se mi to.
A k té cti. Ano, je to čest patřit mezi Dračí jezdce. Vzpomínám, že když jsem dostala Thëa, musela jsem odepsat na DR, kterou rukou píšu, tudíš na které mám Argetlam. Teď už sem nic takového nedělá....
Návrat nahoru Goto down
-Arachmyd-
Dračí Jezdec
-Arachmyd-


Jméno postavy : Arachmyd Reveder
Jméno draka : Ärneus

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime07.03.09 22:30

ano, to bycho mměli dát do přihlášky, aby nám napsali kterou rukou píší...
Návrat nahoru Goto down
Joya
Dračí Jezdec
Joya


Jméno postavy : Joya De Rondeau
Jméno draka : Almer

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime08.03.09 19:11

já sebe mezi "ostřílený" jezdce nepočítám, ale řekla bych že jsem v DR docela dost dlouho na to, abych pochopila jak to tuchodí atd... (cca rok a půl...)
Já se na DR přihlásila když bylo ztrovna v jednom z úpadků... rada mi odepsala po 2 tejdnech co jsem napsala přihlášku, ptž jsem furt zakládala stoly a od každýho kdo tam přišel jsem si brala kontakt až jsem se konečně dohrabala k někomu z rady... Davefin mě přijal a Thea mi dala dráčka(asi po 3 měsících čekání...) takže to stálo za to xD. Celou tu dobu jsem čekala a bavilo mě to... Většinu lidí by to čekání omrzelo, takže si myslim že být Dračí Jezdec je přecejenom výhrada kterou nemá každej....

btw. fuj to je ale proslov xD
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/joya.japan
Thea
Členka rady
Thea


Jméno postavy : Thea
Jméno draka : Trysha

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime09.03.09 15:00

Ach ano dráčci... ale většina lidí zapomíná, že DR není jenom o tom "a kdy už dostanu draka?" Já se na svého draka přirozeně těšila, ale rozhodně jsem nečekala za dveřmi na každého radního. Tím chci pouze poukázat na dnešní generaci většiny nováčků, kteří tohle dělají. A pokud vím, i jejich stížnosti ve stylu "čekám už půl roku" jsou neoprávněné. Draci se dávají pokud vím podle aktivity zhruba po měsící nebo po dvou, už zkušenému hráči, tedy alespoň za mě to tak bylo. Když se nováček na stole ani neukáže, nemá si co stěžovat. Takže ohledně pravidel jsem už informovala Siu, chce to jen pořádnou domluvu, kdy kdo má čas a sejít se na stole. Už s připravenými poznámkami prosím. Já mám čas v sobotu, možná v pátek odpoledne ale s dalšími dny je to již horší. Tak, vy zbytek rady, kdy máte čas?
Návrat nahoru Goto down
Via
Členka rady
Via


Jméno postavy : Viana Ärmins
Jméno draka : Thëollin

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime09.03.09 17:23

Pátek, sobota? To většinou chodím ven, no... Ale třebas sobota někdy večer.. Od 8.. No, to by možná šlo
Návrat nahoru Goto down
-Arachmyd-
Dračí Jezdec
-Arachmyd-


Jméno postavy : Arachmyd Reveder
Jméno draka : Ärneus

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime09.03.09 17:49

jo, pátek nebo sobota kolem 7 večer bych tu možná mohla být
Návrat nahoru Goto down
Thea
Členka rady
Thea


Jméno postavy : Thea
Jméno draka : Trysha

Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime09.03.09 18:31

Nemusíte mě brát naprosto doslova, pokud se vám to nehodí, napište jiný den a nějak se dohodneme ;-) Čas bych si případně mohla udělat, ale bylo by to také na večer.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?   Trošku nám to tu umírá, nemyslíte? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trošku nám to tu umírá, nemyslíte?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Riders :: Mimo hru-
Přejdi na: