Dragon Riders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte v Liokkë!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Arteis Neith a Sen

Goto down 
+2
Firien
Arteis
6 posters
AutorZpráva
Arteis
Nováček
Arteis


Jméno postavy : Arteis(eledest kdysi)
Jméno draka : Sen

Arteis Neith a Sen Empty
PříspěvekPředmět: Arteis Neith a Sen   Arteis Neith a Sen Icon_minitime25.08.10 20:36

Mé jméno je Arteis a narodil jsem se před dávnými věky elfce Teře a démonovy Arevedovy. Můj otec mně nemiloval a vlastně nemiloval ani mojí matku, což vyvrcholilo tím že ji dokonce zabil. Od mala jsem žil v Elfském městě. Mí opatrovníci se snažili kouzli zničit část co jsem zdědil po otci. Myslel jsem si že se povedlo. Jenže nepovedlo , v mích 14 se poprvé projevil můj "dar". Aby ste chápali vysvětlím to tak jak to sám nejlépe chápu. Při jakékoli negativní vlastnosti vyvolané např.: vztek,smutek,utrpení,rozzuření se aktivuje stínová démonská pomněna. Kůže mi zešediví, oči zčernají,narostou mi křídla. V tu chvíli mně ovládne temnota která má obrovskou sílu. Porazit mně v téhle foremně se nikomu ještě nepodařilo. Většinou když sem z pustošením skončil a uvědomil si to upadl sem do hlubokého komatu protože pomněna mně vyčerpává. Já a mí opatrovníci se dojívají že je to tím jak moje démonstvý 14 Let splao. V tu chvíli sem pochopil že jsem přiliž nebezpečný pro své okolí a proto jsem se v mích 15 vydal pryč ze své domoviny.

Z předchozích dob sem už dokázal spoustu věcí. Byl sem učen boji stejně tak jako četbě a podobným vlastnostem. Ani magie nebyla věc ve které sem strádal. Zvláštní schopností byla moje regenerace která se u mně oběvila při první proměnně. Jakékoliv zranění se mi samo zahojí velmi rychle což zemně dělá částečně nesmrtelného. Částečně je na místě protože můžu umřít několika způsoby. Žil sem kde se dalo a čas od času sem vyhledal společnost především abych rozvinul své znalosti a schopnosti. Takto sem žil dlouhá léta. Cestoval sem celá století a naučil se toho spoustu. Ve svých sto letech sem se rozhodl že se nechám zasvětit do mnění řádu Paladinů kde jsem našel svého bratra Inreda. Narozdíl od něj sem však výcvik plně nedokončil protože sem cítil že mé místo je jinde. Proto sem se tedy rozloučil a vydal se zase na dlouhou cestu. Došel sem do mně neznámého kraje kde volání v mém nitru ustalo. Žil sem zde v okolí několik let až do té osudné noci.

Bylo chladno a místy foukal vítr. Právě sem se vracel z upířího doupěte které sem zlikvidoval pro dobro nedaleké vesnice. Šel sem hornatou krajinou a málem sem zakopl o bílí zářivý kámen. Slyšel sem zdejší legendy a příběhy o jezdcích , kteří znovu povstali a došlo mi že jde o Dračí vejce. Slyšel jsme také o chrámu kde se vajíčka střeží a tak sem se rozhodl vejce odnést do chrámu. Vešel sem do chrámu a byl jsem u vytržení jak byl chrám překrásný. Přišel sem ke strážkyni dal jí vejce a vyprávěl jak sem k němu přišel. A kde sem ho našel. S mojí poslední větou se ozval zvuk a z vejce se vylíhlo malé bílé dráče. Strážkyně mi vysvětlila že si mně drak vybral. A tak sem přijel jeho partreství a pojmenoval ho sen. Rostl rychle a byl také velmi učenlivý. Když vyrostl stal se z něj velmi dobrý letec a ještě lepší bojovník. Vždy veselí a s vtipnými poznámkami. Spolu se Senem sme pochopili že si musíme pořídit meč. Vyhledal sem tedy nejlepší kovářku v zemi která kovala meče pro Jezdce a s její pomocí sem vydobyl meč Ether (původně Brisingr ale jelikož se musí Eragon opičit tak sem ho pro lepší efekt přejmenoval). Spolu s novím mečem a Senem sem začali efektivněji zabíjet démony a nemrtvé nemluvě o bezpráví a zločinnosti zemně.

Na neštěstí i mi dva sme pocítili úpadek a téměř rozpad jezdců. Cítili sme že jsou jezdci oslabeni. Věděli sme že svět je daleko větší a tak sem se vydali , stejně jako někteří další jezdci, dál do Fantastického okolí zemně. Zde zažíváme dobrodružství do dnes.
Návrat nahoru Goto down
Firien
Členka rady
Firien


Jméno postavy : Firien
Jméno draka : Romëo

Arteis Neith a Sen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arteis Neith a Sen   Arteis Neith a Sen Icon_minitime25.08.10 20:52

Krásné Smile doufám že se aktivně zapojíš i do hry a dalších činností. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://i-slay.blogspot.com
Arteis
Nováček
Arteis


Jméno postavy : Arteis(eledest kdysi)
Jméno draka : Sen

Arteis Neith a Sen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arteis Neith a Sen   Arteis Neith a Sen Icon_minitime26.08.10 12:02

Díky. No cose hry týče , do teď sem několik týdnů vůbec nemněl čas hrát natož být na alíkovy ale teď už snad jo. Pár dní už zase hraju zatim jen na Fantasy ale hraju. A zrovna včera jsem se sem zase náhodou dostal tak sem trochu zapátral a našel tohle tak sem napsal příběh.
Návrat nahoru Goto down
Ness
Nováček
Ness


Jméno postavy : Ness
Jméno draka : Lowrën

Arteis Neith a Sen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arteis Neith a Sen   Arteis Neith a Sen Icon_minitime26.08.10 21:38

To je dobře, protože sem neměla čo číst. Smile
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Arteis Neith a Sen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arteis Neith a Sen   Arteis Neith a Sen Icon_minitime26.08.10 23:44

Tak jestli se nudíš a nemáš co číst, tak klidně nějaké příběhy vymislím :-)
Návrat nahoru Goto down
Ness
Nováček
Ness


Jméno postavy : Ness
Jméno draka : Lowrën

Arteis Neith a Sen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arteis Neith a Sen   Arteis Neith a Sen Icon_minitime27.08.10 12:17

Jo nudím se. Ale ne zas tak často. Píšu svúj vlastní příběh. Twisted Evil Very Happy No dovolím ti nijaký vymyslet.
Návrat nahoru Goto down
Rah-Nore
Dračí Jezdec
Rah-Nore



Arteis Neith a Sen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arteis Neith a Sen   Arteis Neith a Sen Icon_minitime27.08.10 19:37

Pěkný příběh. Ness? Můžu napsat něco i já? Vlastně napíšu, vylíhl se mi dráček!!!
Návrat nahoru Goto down
Feya
Dračí Jezdec
Feya


Jméno postavy : Feya Elären
Jméno draka : Creeya

Arteis Neith a Sen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arteis Neith a Sen   Arteis Neith a Sen Icon_minitime27.08.10 21:41

Vítám tě mezi námi. Wink
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-fairytail.forumg.biz/
Arteis
Nováček
Arteis


Jméno postavy : Arteis(eledest kdysi)
Jméno draka : Sen

Arteis Neith a Sen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arteis Neith a Sen   Arteis Neith a Sen Icon_minitime28.08.10 14:11

Vítáš ??????
Návrat nahoru Goto down
Feya
Dračí Jezdec
Feya


Jméno postavy : Feya Elären
Jméno draka : Creeya

Arteis Neith a Sen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arteis Neith a Sen   Arteis Neith a Sen Icon_minitime28.08.10 18:57

Jojo, nebo máš snad účet na forku dýl a já si nevšimla? Že hraješ to vím, jinak bys neměl draka.
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-fairytail.forumg.biz/
Arteis
Nováček
Arteis


Jméno postavy : Arteis(eledest kdysi)
Jméno draka : Sen

Arteis Neith a Sen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arteis Neith a Sen   Arteis Neith a Sen Icon_minitime28.08.10 20:37

no jestly myslíš tenhle web jako forum tak už to nějákej ten týden bude ale zati m sem napsal jen tohle
Návrat nahoru Goto down
Ness
Nováček
Ness


Jméno postavy : Ness
Jméno draka : Lowrën

Arteis Neith a Sen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arteis Neith a Sen   Arteis Neith a Sen Icon_minitime28.08.10 21:46

Mě se ptát nemusíš. Já nejsem někdo dúležitej. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Arteis Neith a Sen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arteis Neith a Sen   Arteis Neith a Sen Icon_minitime28.08.10 22:19

Ness napsal:
Mě se ptát nemusíš. Já nejsem někdo dúležitej. Very Happy

Myslíš že nejsi důležitá? Dobře, tak tě budu asi muset ignorovat :-D
Návrat nahoru Goto down
Ness
Nováček
Ness


Jméno postavy : Ness
Jméno draka : Lowrën

Arteis Neith a Sen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arteis Neith a Sen   Arteis Neith a Sen Icon_minitime29.08.10 10:55

Na tomhle fóru nejsem dúležitá. Very Happy Ale neboj se ty mě ignorovat nebudeš. Mě ignorovat nejde. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Feya
Dračí Jezdec
Feya


Jméno postavy : Feya Elären
Jméno draka : Creeya

Arteis Neith a Sen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arteis Neith a Sen   Arteis Neith a Sen Icon_minitime29.08.10 14:18

Ness napsal:
Na tomhle fóru nejsem dúležitá. Very Happy Ale neboj se ty mě ignorovat nebudeš. Mě ignorovat nejde. Twisted Evil
tjn Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-fairytail.forumg.biz/
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Arteis Neith a Sen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arteis Neith a Sen   Arteis Neith a Sen Icon_minitime30.08.10 14:28

Ness napsal:
Na tomhle fóru nejsem dúležitá. Very Happy Ale neboj se ty mě ignorovat nebudeš. Mě ignorovat nejde. Twisted Evil

Pravda, na to jsem zapoměl. :-D
Návrat nahoru Goto down
Ness
Nováček
Ness


Jméno postavy : Ness
Jméno draka : Lowrën

Arteis Neith a Sen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arteis Neith a Sen   Arteis Neith a Sen Icon_minitime31.08.10 16:39

A já byla tak milá, že ti to připoměla Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rah-Nore
Dračí Jezdec
Rah-Nore



Arteis Neith a Sen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arteis Neith a Sen   Arteis Neith a Sen Icon_minitime31.08.10 22:16

Mno, to jádělám pořád, kdybych tu nebyla já, nevěděl by, že zejtra je škola Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Arteis Neith a Sen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arteis Neith a Sen   Arteis Neith a Sen Icon_minitime31.08.10 22:33

Ale věděl, to zase ne. Divil jsem se jen před týdnem, proč máma nakoupila tolik věcí do školy. Nějak my vyklouzlo, že se blíží konec prázdnin, mno...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Arteis Neith a Sen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arteis Neith a Sen   Arteis Neith a Sen Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Arteis Neith a Sen
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Riders :: Charaktery-
Přejdi na: