Dragon Riders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte v Liokkë!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Chce to změnu....

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Sitiris
Členka rady
Sitiris


Jméno postavy : Sitiris de Takthyles
Jméno draka : Kartis Fire

Chce to změnu.... Empty
PříspěvekPředmět: Chce to změnu....   Chce to změnu.... Icon_minitime09.01.13 13:15


Moji milí hráči
tak lidi.... nějak mi začíná lízt krkem jak jste všichni neaktivní takže bych to udělala následujícím způsobem.....Všichni co sem chodí ale nemají čas psát nebo se jim nechce či něco na ten způsob tak to napište sem nebo do omluvenek... já chápu že můžete mít období kdy nemůžete..já ho např teďka taky měla 2 měsíce..odjela sem do zahraničí neměla sem náladu apod...ale dala jsem alespoň o sobě vědět. a žádám vás o totéž. Svým jménem i jménem rady....myslím že fungovat tu v 5 lidech je dost pod míru takže prosím! začněte něco dělat sem tam něco napište nebo se přidejte k těm co už hrají..je to hra pro každého a nikdo vás nikdy od nikud nevyšťouchne ;-) ...no musela jsem si to srdce vylít tak prosim...napište důvody proč nehrajete,nemůžete,nechcete nebo jestli vás to už nebaví atd... je dobré vědět co se s vámi děje a jestli s vámi máme počítat... viz Firien, Arachmyd, Feya, Laivindil, Ixin, Joya, Naysha, Cole, Nanja.... a samozřejmě nesmím zapomenout... na ty kdo dostali nové draky a hráli s nimi pár dní a pak se na to vykašlali... Zoe..Tarfir... nováčky nemůžu moc počítat jelikož museli zkusit co to je a jeslti jim to sedí. Ale jezdci...no.. snad alespoň napíšete co se s vámi děje a nebudete se na mě zlobit za tuhle ne moc milou, ale nijak zle myšlenou zprávu ;-)


s pozdravem


Sitiris a Kartis
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Chce to změnu.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chce to změnu....   Chce to změnu.... Icon_minitime09.01.13 13:42

Je pravda že dát vědět o své nepřítomnosti je svým způsobem záležitost slušnosti, nicméně na druhou stranu chápu že se to tu nikdy moc neřešilo. Je ale škoda, že se takovým způsobem s mnoha jezdci nedá vůbec počítat pro hru (nebo počítat jestli se vůbec někdy mají v plánu vrátit) a aktivní je pak opravdu jen hrstka.
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Firien
Členka rady
Firien


Jméno postavy : Firien
Jméno draka : Romëo

Chce to změnu.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chce to změnu....   Chce to změnu.... Icon_minitime24.02.13 15:15

se mnou se počítat nedá především z důvodu, že někdy mám sice třeba týden volna 24hodin denně... a pak by jste čekali 14 dnů na jednu blbou odpověď ve hře z mé strany(což je blbý). Navíc s mou fantasií a kreativitou to jde pomalu a jistě do háje. Je to smutné, ale vlastně ani pořádně nevím, co bych hrála kromě toho již zažitého (sedí u jezera a svými mocnými kouzly likviduje vetřelce na druhém konci světa)
Tak nevím jestli má vůbec cenu se do něčeho pouštět.
Návrat nahoru Goto down
http://i-slay.blogspot.com
Sponsored content





Chce to změnu.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chce to změnu....   Chce to změnu.... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chce to změnu....
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Riders :: Oznámení :: Novinky a události-
Přejdi na: