Dragon Riders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte v Liokkë!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Vergi Arawël

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Vergi
Nováček
Vergi


Jméno postavy : Vergi Arawël

Vergi Arawël Empty
PříspěvekPředmět: Vergi Arawël   Vergi Arawël Icon_minitime14.09.12 20:36

Jméno: Vergi

Pohlaví: muž

Rasa: temný elf

Věk: mladý dospělý

Rod: Arawël

Vzhled:
Vergi Arawël Quest_Cards__Dark_Elf_Mage_by_Gold_Seven

Vergi je poměrně vysoký, štíhlý a mrštný zástupce své rasy. Díky ladně stavěnému tělu je i docela rychlý a obratný. Jeho pleť se pyšní tmavě šedým, skoro až černým odstínem. Má delší, špičaté uši, které vyčnívají z jeho vlasů. Ty má velice dlouhé. Nosí je většinou volně, takže se mu elegantně vlní po celých zádech a dosahují mu až pod pás. Jsou bílé s narůžovělým odstínem, stejně tak jako jeho ladně sešikmené obočí, které má stejnou barvu, pouze je růžový odstín o něco tlumenější. Duhovky má světle růžové a v noci slabě září. Vergiho oči lemují černé řasy. Rty má poměrně nevýrazné a mají stejnou barvu, jako jeho kůže. Avšak když se usměje, odhalí tak rovné, bílé zuby. Na tváři má většinou neutrální výraz hraničící až s nezájmem a lhostejností.
Co se týče Vergiho šatníku, nosí většinou tmavé barvy. Většinou nosí temně šedou či hnědou tuniku a černé či tmavě hnědé kahoty. Přes to má většinou ještě přehozen purpurový plášť, v přítmí však nabývá spíše červené barvy. Co se týče zbraní, má u sebe na levém boku v pochvě meč Stín.

Povaha: Vergi je velice záhadný a nerad tuto roušku poodkrývá. Většinou se chová lhostejně a s nezájmem ke všemu kromě jeho osoby. Druhým většinou nepomáhá a nechá to na jiných. Je velice nedůvěřivý, většinou trvá dlouho, než si získáte jeho důvěru. Přátel má málo, ale těm bezmezně věří. Ve svém nitru je totiž velice naivní, což už bohudíky ustupuje. V životě se naučil, že málokdo je tak nevinný a čestný jako on, proto je velmi opatrný. K drakům chová velkou úctu a respektuje je. Nedalo by se říci že se jich přímo bojí, ale ale vidí v nich mocné tvory, s nimiž není radno přijít do křížku, nedejbože je rozhněvat nebo urazit. Velice dobře si pamatuje, jak se k nim zachováte. Pokud ho urazíte, většinou už nedostanete šanci se mu omluvit. Nic vám většinou neprovede, ale už s vámi v životě nepromluví, neboť jste v tom okamžiku ztratili zbytek důvěry, kterou do vás vkládal.

Historie: Narodil se před mnoha lety v lesích Linnielu do rodu Arawël. Jeho rodiče ho vychovávali a on se přátelil s ostatními dětmi svého věku. Zde vznikla jeho naivita, protože věřil, že jsou všichni hodní a nechtějí mu ublížit. Než dospěl, zjistil, že svět není tak růžový jako ho viděl dříve a tak radši než žít ve skutečnosti četl knihy. Jeho otec ho učil boji s mečem, jemuž dal jméno Stín, a až dokončil výcvik s mečem, matka ho učila kouzlit. Vergimu šlo bojování lépe než kouzla, ale přesto si velice rozumí s ohněm - respektive ohnivou magií. Dříve ohni důvěřoval, protože věřil, že mu nechce nic udělat, ale znovu se musel poučit, že oheň umí i spálit. Pak, velice mladý (stačil se pouze naučit boj s mečem a základy ohnivých kouzel) rodičům oznámil, že nechce jen sedět v lesích a krátit si čas čtením, bojem a magií. Rodiče mu domlouvali, ale on si stál za svým; nakonec svolili a Vergi odcestoval do Tábora, aby se podíval do chrámu dračích vajec. Důvěřivě doufá, že se mu jedno z nich vylíhne...

Speciální schopnost: Má talent na ohnivou magii, kterou dobře zvládá. Zvládá jak ohněm útočit, tak se jím i bránit. Dokáže v případě nebezpečí vytvořit ohnivou ochranu kolem sebe (jakousi clonu) která protivníka popálí. Vergimu nic neudělá. Zatím své kouzlo pilně cvičí a trénuje, aby jej dovedla spolehlivě ochránit; zatím totiž vydrží pouze několik sekund; pak zhasne.

Dračí přání: Vzhled:
Vergi Arawël Pic_1200751446_1003

Vergi Arawël Slika-1021410

Jestli si můžu vybrat tak samice, ale nebudu se bránit ani samci Very Happy
Pokud možno dobrá/ý v letu a když tak jestli by mohl/a i chrlit oheň Smile


Naposledy upravil Vergi dne 12.03.13 20:45, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Vergi Arawël Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vergi Arawël   Vergi Arawël Icon_minitime17.09.12 0:45

Kvetha, vítej u nás! Ráda tu vidím po dlouhé době temného elfa Smile k postavě nemám námitky, takže můžeš jít do hry, jen si prosím dej do podpisu stručný popis Vergiho, ať každý ví, s kým má tu čest.
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Vergi
Nováček
Vergi


Jméno postavy : Vergi Arawël

Vergi Arawël Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vergi Arawël   Vergi Arawël Icon_minitime17.09.12 17:30

Díky Very Happy

Ano, dám Smile
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Vergi Arawël Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vergi Arawël   Vergi Arawël Icon_minitime17.09.12 19:15

Pokud do toho můžu mluvit (nejsem rada, ale... Rád se jim do toho míchám :-D), tak si myslím že v celku dobrý - konečně elf - to ano, pak také konečně někdo s normální minulostí - prostě se vydal do světa, ne že mu vyvraždili rodinu, sám je tvor na zabíjení a pod... Hm... Kritizuji i sám sebe, co mi je? NO nic, jen mi celkem nesedí že Rea jakožto postava - Ifritka má s ohněm problémy a tato postava je výborný ohnivý mág, ale to se dá přehlédnout - pokud si studoval magii třebas 100 let, nebo tak... :-) Samozřejmě si to tak klidně nech, je odůvodni proč jsi tak dobrý ohnivý mág, protože to je podstata spíše ifrita než temnýho elfa (nwm, žijou ve stromech, kde is se to teda učil? chudáci stromečky... :-D) Ne sry, pokud jsem nějak tvrdej, ale fakt je že se nám to tu dostává do stádia, kdy by měli postavy sedět :-D
Návrat nahoru Goto down
Vergi
Nováček
Vergi


Jméno postavy : Vergi Arawël

Vergi Arawël Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vergi Arawël   Vergi Arawël Icon_minitime17.09.12 19:24

Ano, má znalost boje s mečem a ohnivou magii - ale nedá se říct že by v tom byl úplně nejlepší... mám tam napsané že se naučil jen základy... a co se týče ohnivé magie, vycházela jsem z blogu ;-)

Je tam napsáno toto: "Temní elfové jako rasa mají sklony k ovládání magie - především přírodní a ohnivé."

Rozhodla jsem se přenechat přírodní magii "světlým" elfům, ohnivá mi přišla jako dobrá volba, hlavně když je to napsáno u popisu rasy
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Vergi Arawël Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vergi Arawël   Vergi Arawël Icon_minitime17.09.12 19:32

V pohodě, ale dle mě není základem magie stavět ohnivé zdi :-D Podle mě je základ spíš rozdělání ohně z ničeho, malá ohnivá kluliřka...
Návrat nahoru Goto down
Vergi
Nováček
Vergi


Jméno postavy : Vergi Arawël

Vergi Arawël Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vergi Arawël   Vergi Arawël Icon_minitime17.09.12 19:34

Samozřejmě... využití magie je spoustu Smile
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Vergi Arawël Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vergi Arawël   Vergi Arawël Icon_minitime17.09.12 20:33

Mimochodem, proč se tvůj meč jmenuje jako můj, akorát v češtině? :-D Já mám Jezdecký meč Shadow - více snad mám pocit najdeš u postavy - už za tu dobu pomalu nwm co sem psal... Jméno mu nech, jen je to zvláštní :-)
Návrat nahoru Goto down
Sitiris
Členka rady
Sitiris


Jméno postavy : Sitiris de Takthyles
Jméno draka : Kartis Fire

Vergi Arawël Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vergi Arawël   Vergi Arawël Icon_minitime17.09.12 20:58

Vítám tě tu =) k popisu asi žádné vpoznámky nemám jen...si postěžuju ,, může už sem sakra přijít někdo kamarádský s úsměvvem na tváři.,, to je samí...tajemnej,nabručenej, uzavírající se do sebe atd Very Happy nic proti =D ale začíná mě to znepokojovat Very Happy...jinak jak řikala Rea..ten popisek draka...fotka...nám je na nic když nevíme jaký by jsi chtěl shcopnosti,charakter atd....vítám tě ve hře

Gane: uklidni se Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Vergi Arawël Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vergi Arawël   Vergi Arawël Icon_minitime17.09.12 21:09

JÁ SEM ÚPLNĚ KLIDNĚJ!!! (Pravil jsem před tím než rupla sklenička (kdysi :-D)) Ne, já sem fakt klidnej, ale už by to tu fakt mohlo najít řád a ne - jmenuju se eragon a zabil jsem Arrgana - bereme tě (byl vtip, měl jsem od rána nějaký to pivo slavim), mohlo by to fakt už napbrat ten spád řádnejch věcí.

K těm tajemnostem - to je pravda, samí tajemný, temný a pod... Zkuz to jako já - držet se souřastnosti - ve hře nikdo neví odkud pořádně sem, jestli mám rodiže a pod. a i tak jsem otevřený, milý (většinou) a upovídaný.. (To i v reálu....) Vopijem séééééé
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Vergi Arawël Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vergi Arawël   Vergi Arawël Icon_minitime17.09.12 23:59

Gane, ohnivá magie je v pořádku Smile podle legendy temní elfové vznikli spojením normálních elfů a ifritů a tudíž k tomu mají sklony... ohnivou stěnu pak není problém vytrénovat, když uvážíš, že elfové jsou obdařeni dlouhověkostí a mají teda daleko více času se vytrénovat než Rea, která sotva opustila hnízdo Smile že si o tom naše nová .. hráčka? něco zjistila, oceňuji Smile

Jinak žádného Eragona sme tu neměli už pěkně dlouho, snad díky změně pravidel... je pravda že do spousta chrakterů co tu máme bych mohla rýpat, ale nedělám to, protože je spousta jiných textových RPG, kde tě nevezmou za kažičkou malou blbost a já pevně věřím, že jsou takoví hráči, co z toho nepotřebujou dělat vědu a chtějí hrát zkrátka za to, co si vymyslí a co je baví. Kdyby se tu na tom začalo nějak výrazně lpět, naprostá většina jezdců by byla v háji, jelikož tady nikdy nebyla přísná pravidla a nevím jak ostatní členky rady, ale nehodlám to měnit.
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Vergi
Nováček
Vergi


Jméno postavy : Vergi Arawël

Vergi Arawël Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vergi Arawël   Vergi Arawël Icon_minitime18.09.12 11:05

Arrgan: opravdu jsem nevěděla, že se tak tvůj meč jmenuje... tvoji kartu jsem ani myslím nečetla a jestli ano tak pouze velmi zběžně, takže jsem o tom nevěděla... inu, Stín bylo jediný jméno které mě napadlo, ve starověkém jazyku Súndavar, pak mě ještě napadlo pár uhozenejch názvů no... popřemýšlím, a až mě napadne něco kloudnějšího než Tizona/Tisona a Excalibur, dám vědět Smile

Sitiris: no jo no, moje postavy už jsou holt takové, asi jako většina z Vergiho rasy
s tím dračím přáním - nevěděla jsem, že je možno ovlivnovat dračí povahu atd.

a děkuji Smile

ano, je pravda, že s mluvením s ostatníma nejspíš problém nemám, nějaký slovíčko prohodím, nebojte se
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Vergi Arawël Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vergi Arawël   Vergi Arawël Icon_minitime18.09.12 12:38

Tak přání draka je přání.. může se vyplnit a nemusí.. to už záleží na radě, ale samozřejmě se tak dá ovlivnit i povaha Smile
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Vergi
Nováček
Vergi


Jméno postavy : Vergi Arawël

Vergi Arawël Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vergi Arawël   Vergi Arawël Icon_minitime18.09.12 16:29

Tak to nechám na radě... když tak by mohla být hodná, milá, laskavá trpělivá dračice a ne arogantní nebo povýšená, takový ochranářský typ, který moc nevyhledává souboje... pokud bych si mohla pro ni vybrat jméno tak by to bylo Vionké
Návrat nahoru Goto down
Arrgan Vlčí oko
Dračí Jezdec
Arrgan Vlčí oko


Jméno postavy : Arrgan Vlčí oko
Jméno draka : Electra

Vergi Arawël Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vergi Arawël   Vergi Arawël Icon_minitime20.09.12 16:12

No doufám že ne ani arogantní ani povýšená... 2. Electra? To fakt ne e :-D
Návrat nahoru Goto down
Firien
Členka rady
Firien


Jméno postavy : Firien
Jméno draka : Romëo

Vergi Arawël Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vergi Arawël   Vergi Arawël Icon_minitime27.09.12 14:27

Co sem to tak zběžně prolítla, tak mi tam asinic nevadí... ta ohnivá magie... proč by někdo prostě jen nemohl mít nadání, že?
Taky je psáno, že je magie vrozená vybraným jedincům(nebo tak něco)
A že další "temná"postava... ať si každý hraje za co chce (přemýšlím esi je Firien dobrá, nebo zlá a nemůžu na nic přijít Very Happy)
No, vitaj Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://i-slay.blogspot.com
Sponsored content





Vergi Arawël Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vergi Arawël   Vergi Arawël Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vergi Arawël
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Riders :: Nováčci-
Přejdi na: