Dragon Riders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte v Liokkë!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Niphares Z'ev

Goto down 
+2
Rea
Snow
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Snow
Nováček
Snow


Jméno postavy : Nihphares

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime02.03.12 21:17

Jméno: Nihphares Z'ev. (Niphares je otočené Švédské jméno Seraphim. A Z'ev by údajně mělo hebrejsky znamenat vlk.)

Rasa: Arktický člověk.

Věk: 24

Vzhled: Niphares je poměrně malé postavy, měří okolo 170 cm a má atletickou postavu. Až po lopatky mu splývají dlouhé, sněhově bílé vlasy, které má vzadu svázané proužkem černé kůže. Vlasy mu z části zakrývají mírně zašpičatělé uši, které jsou pro jeho národ charakteristické. Několik pramenů mu spadá i přes fialové, lehce zašikmené oči. Kolem očí má rudou barvou vyznačenou příslušnost k arktickému národu. Jakožto oděv mu slouží kompletní kožená zbroj barvy té nejtemnější noční oblohy. Obvykle za ním vlaje ještě černý plášť, pokud ho tedy neztratí.

Charakter: Niph je mlčenlivé povahy, nemá zapotřebí mluvit, když to není třeba. Povětšinu svého života strávil bez nějaké společnosti, což se na něm projevilo a je spíše vlkem samotářem. Nedá se říci, že je zlého charakteru, avšak ryzí dobro z něj také nečiší. Nebojí se udělat negativní rozhodnutí a něco obětovat pro vyšší cíle, prozatím se však nesetkal s konfliktem citů a rozumu, proto je v této otázce nepředvídatelný, dokonce i pro sebe samého. Pakliže by se někdo ptal, co je jeho největší slabostí, byl by nucen připustit, že zvědavost. Nesnáší otázky na které nezná odpověď.

Historie: Niphares se narodil do jedné z větších vesnic arktického národa. Jeho matkou byla švadlena a otec byl válečník, i když většinu času trávil spíše jako lovec. Jako většina chlapců, již od mala podstupoval výcvik se zbraní a učil se jak přežít v nehostinném prostředí jakým jeho krajina byla. Měl poměrně snadné dětství, neměl problémy s nikým a ničím, to se však brzy změnilo. Jeho otec, který měl ve vesnici (// teď mne napadá, že nevím, zda se arktický lid sdružuje do vesnic či měst. Každopádně... představte si něco jako Rohanský Edoras či Whiterun ze Skyrimu) vysoké postavení, propadl alkoholu. Byl uznávány válečník, poznamenaný spoustou bojů s barbary a právě tyto boje mu chyběly. Nejdříve začal pít a svůj vztek si vybíjel na své ženě, později to však přecházelo v nekontrolovaný běs a z uznávaného válečníka se stal nenaviděný vyvrhel. Vše vyvrcholilo po smrti již starého a vetchého vůdce vesnice. Potom, co nebyl zvolen, se cítil uražen a chytl ho bersekr známý jen z pověstí o předcích jeho lidu. Strhal ze sebe všechno oblečení a vydal se na cestu krve skrz vesnici. K zemi ho srazil až šíp v koleni a později pár desítek seků všemi druhy zbraní, které byly zrovna po ruce. To byl významný bod v Niphově životě. Modré zbarvení kolem oči mu bylo přebarveno na rudo, aby každý poznal, že je vyvrhelem a on i s jeho matkou byli vyhnáni pryč, z vesnice. To se stalo v jeho sedmnácti letech. Do dvaceti putoval s matkou a přežíval ze dne na den, ta však později podlehla na nemoci a celkové fyzické vyčerpání a tak zůstal sám. Pevně rozhodnut změnit svůj osud k lepšímu v současné době putuje po celém světě a snaží se najít sám sebe...

Niphares Z'ev Dovahkiin_by_ellirhshaan-d4hdo7t

Výbava: Luk z ebenového dřeva po svém otci, toulec s šípy a jeden kratší scimitar.Niphares Z'ev Scimitar-Sword

Dračí přání: Musím říct, že v tomhle se klidně a možná i s určitou radostí, podvolím vůli rady. Ale kdyby to bylo na mne - bral bych nějakého, který by nedorostl moc velké velikosti, spíše pohyblivějšího než nějaký tank. Nejlépe černo-bílého, samici. Smile A co se týče schopností, zmrazující dech místo ohně ? Smutnoučce koukám. Very Happy
Niphares Z'ev Scaled.php?server=846&filename=beznzvuuh


Naposledy upravil Snow dne 05.03.12 2:04, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime02.03.12 21:27

Vítej v Liokkë! Wink

Zajímavá to postava, mně se rozhodně líbí. Trošku se nám tu začali množit vyvrhelové, což však vůbec nevadí! Byla bych ráda, kdyby se vyjádřila Firien (toť šéfka arktického národa), ale já jsme určitě pro, abys už začal hrát Wink jen si prosímtě dej do podpisu nějaké stručné info o postavě a třeba i odkaz na tenhle topic..

Ještě k tomu zda mají města nebo vesnice, to až řekne Fir, já jen můžu přispět citací z popisu rasy:
"Jsou to taky skvělí architekti a stavitelé. Typické pro ně jsou obrovské a rozhledné pevnosti, které jsou nazývány vesnicemi. Všude na světě je občas k vidění nějaká ta jejich věž nebo něco podobného, většinou však nikdo nemá ani ponětí že je to práce arktického národa."
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Snow
Nováček
Snow


Jméno postavy : Nihphares

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime02.03.12 21:39

Děkuji za přívítáni. ^_^

Doplněno, kdyžtak upravím, to není problém. A teď tedy nezbývá než čekat. :-D
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime02.03.12 21:47

Pokud chceš už hrát, tak to nenatahuj, Fir se vyjádří a kdyby měla připomínky, tak si to upravíš potom Wink
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Sitiris
Členka rady
Sitiris


Jméno postavy : Sitiris de Takthyles
Jméno draka : Kartis Fire

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime02.03.12 23:42

Vítám tě v Liokkë a především na Dr =)

jen mám dvě výtky.. nick máš Snow a jmenuješ se Niph?? .... já jen že ti všichni budou říkat Snowe ..všichni totiž mají Nick jako své jméno ve hře aby se to nepletlo atak. takže jak ti máme říkat?..to je hlavnější věc...a pak... (možná jen má blahočiná nevědomost) co to je bersekr?.... to je spíš jen takovej dotaz nežli výtka...prosím o vysvětlení =D mimochodem chudák tvůj tat =D
Návrat nahoru Goto down
Snow
Nováček
Snow


Jméno postavy : Nihphares

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime02.03.12 23:51

My fault, při registraci jsem váhal, zda je to nick nebo herní jméno, a nakonec usoudil, že nick. Zjevně špatně. Pokud to půjde, přehodím to. Co se týče toho jak mi říkat - ve hře Niph a jinak mi většina lidí říká Snowe. Very Happy

A bersekr, je to popsané tady http: http://vikingove.mysteria.cz/zpusob-boje.html, tuším. Very Happy
Vlastně je to posednutí krvežíznivostí, prostě zabíjet, zabíjet a zabíjet.

///Sorry, musel jsme ten link rozdělit, nedovolí mi ho to postnout. Údájně mám počkat sedm dní.
Návrat nahoru Goto down
Sitiris
Členka rady
Sitiris


Jméno postavy : Sitiris de Takthyles
Jméno draka : Kartis Fire

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime03.03.12 0:01

Dobroš =) díky za vysvětlení ;-)
Návrat nahoru Goto down
Firien
Členka rady
Firien


Jméno postavy : Firien
Jméno draka : Romëo

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime03.03.12 0:19

(Mně se nechce načíst obrázek *strašně nešťastný výraz* )

Zajímavá postava,mně se líbí Smile Byla jsem zvědavá kdy přibude nějaký seveřan Smile
jméno si sice když už nic tak nezapamatuju, ale jestli ti to bude vadit, je to tvůj problém Very Happy

vítej v Liokkë (Začne energicky Snowovi třást rukou)
Návrat nahoru Goto down
http://i-slay.blogspot.com
Snow
Nováček
Snow


Jméno postavy : Nihphares

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime03.03.12 0:30

Uff, díky všem. Docela jsem se bál, že neprojdu nebo tak něco, takže.. díky. Co se týče jména, tak se omlouvám, nedošlo mi to. Ale snad poslouží dobře ta kolonka pod avatarem. Co se týče obrázku, Firien, vytáhl jsem je z těch spoilerů, z nějakýho důvodu se přestali zobrazovat. >.> Sad
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime03.03.12 0:51

Kdyby jsi chtěl můžu ti přihlašovací jméno změnit... ale jak chceš, mně osobně to nijak nevadí, když to máš v podpisu atd... Smile
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Sitiris
Členka rady
Sitiris


Jméno postavy : Sitiris de Takthyles
Jméno draka : Kartis Fire

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime03.03.12 0:54

Tady bereme všechny...jsme rádi za nové tváře...teda skoro všechny-...ehm ehm Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Snow
Nováček
Snow


Jméno postavy : Nihphares

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime03.03.12 0:57

S tím si nemusíš dělat starost, Reo. Až kdyby nastaly nějaké nesrovnalosti, začnu na tebe házet smutné pohledy. Very Happy

A Sitiris, tak teď nevím, zda si to mám vzít v dobrém nebo špatném. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sitiris
Členka rady
Sitiris


Jméno postavy : Sitiris de Takthyles
Jméno draka : Kartis Fire

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime03.03.12 1:04

vem si to jak chceš Very Happy Very Happy Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime03.03.12 1:09

Jsi krutá, Sit Very Happy

Nihph> řekla bych o tom, že oproti mnoha jiným RPG se snažíme zachovat jakousi volnost, ale zas vidím jako velké plus, když se někdo snaží rozepsat, vybírá si neobvyklé rasy a nebo třeba nehraje typického klaďase atd. A nováčků máme málo, bohužel, ale doufám, že časem se situace zlepší Smile
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Sitiris
Členka rady
Sitiris


Jméno postavy : Sitiris de Takthyles
Jméno draka : Kartis Fire

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime03.03.12 1:14

upřímnost se tomu říká Very Happy ryze zlatá povaha má =P Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Firien
Členka rady
Firien


Jméno postavy : Firien
Jméno draka : Romëo

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime03.03.12 18:24

Jako takhle tohle RPG původne bylo pro věkovou skupinu kolem 12ti lapodle toho jsou taky příjmací kritéria.Navíc fantasy je d slova fantazie, takže kdyby jsme někoho nepřijalijen proto že se jeho vize neshoduje s tou naší a nebo že to není reálné, fantazie by užnebyla fantazií.

...Ten filtr tu je především pro to aby se tu třeba neobjevovali Eragoni se Safirama, hrající za rasu upíro-nindža schopní se proměnit ve vlka, draka tygra a želvu v jednom. A podobný věci...

Jinak můžeš si do popisu napsat jakého dráčka by sis přál (barva, pohlaví, schopnosti etcetera) Wink
Návrat nahoru Goto down
http://i-slay.blogspot.com
Sitiris
Členka rady
Sitiris


Jméno postavy : Sitiris de Takthyles
Jméno draka : Kartis Fire

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime03.03.12 18:29

souhlasím s fir vystihla to přesně....zavedla bych tu LIke IT =D
Návrat nahoru Goto down
Snow
Nováček
Snow


Jméno postavy : Nihphares

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime03.03.12 22:07

Měnit se na vlka ? Damn, to bych hrozně chtěl. Je nějaká možnost jak si to ve hře obstarat ?Very Happy A co se týče přání draka, dodělam hned, co se nadopuju práškama, něco na mne leze. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime03.03.12 22:16

Snow napsal:
Měnit se na vlka ? Damn, to bych hrozně chtěl. Je nějaká možnost jak si to ve hře obstarat ?Very Happy A co se týče přání draka, dodělam hned, co se nadopuju práškama, něco na mne leze. Very Happy
Mám dojem že proměnu ve vlka mělo v minulosti dost lidí a rozhodně by nebylo vhodné, aby to měl každý... páč k tomu je třeba být vlkodlak, nebo zvěromág Smile
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Snow
Nováček
Snow


Jméno postavy : Nihphares

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime03.03.12 22:31

Tak pak na tom rozhodně netrvám, už z důvodu, že to vypadá jako mainstreamová záležitost. Very Happy Tak asi zůstanu obyčejným člověkem, protože pokud mne nenapadne něco lepšího, co neni kravina... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sitiris
Členka rady
Sitiris


Jméno postavy : Sitiris de Takthyles
Jméno draka : Kartis Fire

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime04.03.12 1:14

ono je někdy méně...více ;-)
Návrat nahoru Goto down
Snow
Nováček
Snow


Jméno postavy : Nihphares

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime05.03.12 2:05

Po "nátlaku" (Very Happy) ze strany Sit, dodělán drak. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sitiris
Členka rady
Sitiris


Jméno postavy : Sitiris de Takthyles
Jméno draka : Kartis Fire

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime05.03.12 18:23

Snow napsal:
Po "nátlaku" (Very Happy) ze strany Sit, dodělán drak. Smile

Hej to enní pravda. žádný nátlak sem nevyvýjela Mad Very Happy
ten drak je pěkný =) uvidíme co se s tím bude dělat =)
ale ještě si nějakou tu chvíly musíš počkat ;-)
Návrat nahoru Goto down
Feya
Dračí Jezdec
Feya


Jméno postavy : Feya Elären
Jméno draka : Creeya

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime19.03.12 23:46

Opravdu zajímavá postava. Wink Obzvlášť mě chytl ten drak, jelikož Creeyin "oheň" je přesně takový... Jen škoda, že to není samec... x3 Skvěle by se k sobě hodili.
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-fairytail.forumg.biz/
Rea
Členka rady
Rea


Jméno postavy : Rea
Jméno draka : Dabaran

Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime19.03.12 23:56

Feya napsal:
Opravdu zajímavá postava. Wink Obzvlášť mě chytl ten drak, jelikož Creeyin "oheň" je přesně takový... Jen škoda, že to není samec... x3 Skvěle by se k sobě hodili.

http://liokke.blog.cz/1201/seznam-jezdcu Zdá se ti, že máme málo samců? Laughing
Zrovna když přibyly takové kapacity jako Andëmon od Hai, Gueron od Nanji a Ärneus od Arach.. Razz
Návrat nahoru Goto down
http://sygnia.deviantart.com
Sponsored content





Niphares Z'ev Empty
PříspěvekPředmět: Re: Niphares Z'ev   Niphares Z'ev Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Niphares Z'ev
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Riders :: Nováčci-
Přejdi na: