Dragon Riders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítejte v Liokkë!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 U velkého dubu

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Sitiris
Členka rady
Sitiris


Jméno postavy : Sitiris de Takthyles
Jméno draka : Kartis Fire

U velkého dubu Empty
PříspěvekPředmět: U velkého dubu   U velkého dubu Icon_minitime01.02.12 23:25

Kartis: (zvedla zaraženě hlavu) *proč by nemohl být tygr mazlíček* (a škádlivě drcne ocasem do sklidněného Ariose) *našly jsme Ariose i s jeho dvěma sourozencema v horách. Pronásledovaly jsme urgaly co útočili na tábor. zbylé dva mají Sitininy dvojčata* ( upřesnila Kart Romëovi)

Sitiris: (probudí jí Kartisino volání. Zvedne se ze rozespale z křesla a opět zvedne oči k obrazu. smutně na okamžik pohlédne do země a pak se bleskem vydá k Velkému Dubu.Už z dálky vidí Romëa. Doběhne tam a pokloní se mu,ale když spatří tygra, nemůže uvěřit svým očím) " Ariosi" (s úsměvem se k němu vrhne ale tygr se nahrbí do bojové pozice) "co se děje ty mě nepoznáváš,Ariosi to sem já Sitiris..."(natáhne k němu ruku,tygr pozná pach a skočí na Sit..začne ji oblizovat a strkat do ní hlavou)"Ariosi..tak ráda tě vidím...máš obrovskou sílu.Zmohutněl jsi od tý doby co jsem tě naposledy viděla ale te duž ze mě slez(Arios ji poslechne a sleze z ní.Stále se jí lísavě ale otírá o nohy.Sit se díky tomu trochu kácí ale zatím to ustojí.Pak se podívá na Romëa)"nejsi ty drak Firien??Jediná ona měla takhle zářivě bílého draka"(prohlíží si ho,jestli se třeba nespletla)
Návrat nahoru Goto down
Firien
Členka rady
Firien


Jméno postavy : Firien
Jméno draka : Romëo

U velkého dubu Empty
PříspěvekPředmět: Re: U velkého dubu   U velkého dubu Icon_minitime04.02.12 16:40

btw: sem to nemohla najít, když mněníš jen tak z ničeho nic fórum Smile
Romëo: (nenápadně a tejmně se usměje) no, tygr by především měl být divoká šelma, a moc si nedokážu představit, jak se takový tygr cvičí. (Fir si občas dotáhne domů nějakou příšeru a to pak není dobrý)
(když uvidí přibýhající Sitiris pozdraví jí pokýváním hlavy a stočením lapky pod sebe. stále má na tváři tajemný nenápadný úsměv) no zářivě bílých draků je tu víc, ale ano čistě náhodou jem drak Firien, ale ona je momentálně pracovně pryč (změní tajemný úsměv na rozpačitý úsměv)
Návrat nahoru Goto down
http://i-slay.blogspot.com
 
U velkého dubu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Dragon Riders :: Hra-
Přejdi na: